Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Deviatka --> Nuuu,da!!

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2018
    Umístění
    JB, TTT, D2o2
    Příspěvky
    0

    Deviatka --> Nuuu,da!!

    Vypis z konzole:
    Detaily banu
    Hráč ,.9.,
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_0:0:86080655
    IP adresa 77.234.238.158
    Udělen 17-07-2018 - 15:41
    Délka BANu 10080 minut
    Vyprší 24-07-2018 - 15:41 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 3 hodiny 23 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] demence, ruseni Simona, neschopnost
    BAN dal Admin Nuuu.da!! (Nuuu,da!!)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)

    Poznamka:
    Hned k veci tento Ban som dostal nepravom nakolko som ho udajne dostal za Duvod [zakaz k CT] demence, ruseni Simona, neschopnost
    Co sa stalo:
    Simon dal prikaz jedno CT otvorte cely otvoril som cely (a hned nato som ich zavrel) lebo T chcelo ukazat ako dostal FK nakolko Simonovi utieklo vela veznov vyhovoril sa nato ze za to mozu CT ze ma ,,udajne" videl otvorit 5x cely (pritom som ich otvoril len raz) tak ma nahitoval a spital som sa co robi potom ma cicly zo serveru a isiel som tam znovu a spytal som sa za co ma cicly (neodpovedali ani nic boli ticho) potom som isiel na druhe JB tam zamnou pisiel admin Nuuu,da!! s tym ze robim pi*ovyni a dal mi ban ...
    Naposledy upraveno Koprakek; 18-07-18 v 13:18. Důvod: EDIT

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Deviatka --> Nuuu,da!!

    up
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Deviatka --> Nuuu,da!!

    Omlouvám se že odepisují až teď, každopádně to, co zde píšeš není tak úplně pravda. Simonem jsem byl v tu chvíli já a v životě jsem nedal příkaz aby někdo otevřel cely za mě, takže ty jsi je vůbec neměl co otvírat. Pokaždé než někdo začal Simonovat nikdo nepsal /open (kontroloval jsem i konzoli) a ty si byl vždy u tlačítka jako jediný. Když jsem se tě snažil zabít neřekl si ani půl slova jen si utíkal, tak jsem tě kicknul ze serveru, abych to nemusel řešit zákazem, každopádně tobě to bylo jedno a napojil jsi se k CT znovu, což mi přišlo už přespříliš a tak jsem jednal hold tím přísnějším řešením aby jsi měl čas se trochu zamyslet, že jsi udělal něco špatně. Mimochodem neřekl jsem že děláš píčoviny, ale zeptal jsem se tě zda si ze mě děláš prdel.

  4. #4

    Re: Deviatka --> Nuuu,da!!

    Zdravím, řešil bych domluvou či přesunem.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-07-18 v 11:16.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Deviatka --> Nuuu,da!!

    Som za UB, alebo minimálne za skrátenie banu. Týždeň je až príliš za to že je dotyčný hráč neschopný.A tiež mi nepríde normálne dávať ban k ct na serveri na ktorom nič dotyčný zle neurobil a admin ho zabanoval len na základe priestupku na inom serveri. Takéto priestupky by som riešil ústnym dohovorenim pripadne presunom ako spomenul Grakon.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Deviatka --> Nuuu,da!!

    Pokud vím, tak admin psal, že mu dal kick od CT, než aby mu dal zákaz, ale hráč se napojil opět k CT. Ale ban mu dnes vypršel. Příště možná by bylo lepší dát jen na 3 dny, pak až teprve zákazy stupňovat, že odejde hrát na jiný server to na věci nic nemění. Aji tam může dělat problémy.
    Naposledy upraveno Britny; 24-07-18 v 20:24.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •