Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: TeamSpeak3

  1. #1
    Petr Staniševský
    Guest

    Question TeamSpeak3

    Zdravím,

    chtěl bych se zeptat jestli máte někdo ten samej problém s tskem a nemůžete se na některé servery připojit jako je Kotelna díky této chybě.. >>> Disconnected from server (server version is too old for command)

    Jelikož sice používám betu na tsku ale problém se mám jenom dostat na tsko kotelny a podobným tskum které buď to asi neaktualizují ts3 klienta a nebo s tím něco je bo všude jinde se dá dostat až na pár výjimek CZ/SVK ts3 serveru..

    Je tady nějaká možnost to vyřešit a nebo člověk musí přestat používat beta verzi jelikož tenhle problém jsem začal registrovat od posledního update.. Pokud máte někdo nějakou radu jak to vyřešit tak sem s ní. Děkuji :-))

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: TeamSpeak3

    Bez steam beta verzia sa nepripajam, ale konkretne cez ts3 verzia



    Pri teste som skusil tieto servery:

    crew
    149.202.124.132:11141

    fakaheda
    81.0.217.180:6785

    ts.csko.cz

    Tie 2 ani netusim koho su. Kazdopadne vsade som sa pripojil. To znamena, ze ti staci updatovat ts3 a v pohode sa pripojis.
    Vynechal by som z toho steam beta verziu, pravdepodobne je chyba tam. Osobne som mal ohladom steam beta verzie tiez kopu problemov:

    Neslo kopirovat text... nechce sa mi to rozpisovat. Po ani nie 1 dni som sa na to vy... Vsak ti vies :D
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  3. #3
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: TeamSpeak3

    No já právě mám na tsku všechno updatované na nejnovější verzi na některé TSka se dostanu jako jsou ty dvě co si tu postoval ale na Kotelnu se třeba nedostanu viz log na screenu a nebo ta chyba v prvním postu..


  4. #4
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: TeamSpeak3

    Ake je riesenie ? Take, ze odinstaluj svoju verziu a stiahni co som ti screenoval. Tak nebudes mat problem. Nekomplikuj si vec, ktora ide aj jednoduchsie. Otazka par minut. Peter okamova britva :)
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2016
    Příspěvky
    90

    Odpověď: TeamSpeak3

    Měl jsem ale už nemám

  6. #6
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: TeamSpeak3

    Bohužel tady je vidět že nejde na Kotelně používat betu jelikož se tu nedá napojit takže problém vyřešený vlastně tím že člověk používá jenom „STABLE“ verzi.. Nevím proč tady nejde beta verze jestli Kotel na to prdí a nechce aktualizovat verzi ts3 serveru a možná raději to nechci ani vědět bo by to bylo opět dalším zklamáním že na to tady serou plošně.

    Můžete LOCK modi děkuji.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •