Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Práva na server AIM

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Práva na server AIM

    Ahoj všem,

    Chtěl bych požádat o práva na servery AIM

    Nick : ax1
    STEAM ID...0:0:11842224
    IP adresa : 78:111.126.42

    Proč žádám o práva ?

    Tak jak jistě všichni víme, cheaterů je jako blech a dnes už se nestydí přijít i se STEAMEM účtem.
    Není to tím, že by nebyl dostatek adminů, nebo že nejsou dosažitelný, ale myslím, že čím více adminů bude, tím
    pohodověji se hráčům bude hrát. Každý kdo chce nahlásit cheatera, musí do spektátu a pár kol tam musí setrvat, poté zavolat
    admina. Tímto způsobem spousta hráčů přichází o pohodovou hru.
    Proto čím více tím lépe.
    Co se mích zkušeností týče, tak bych to tady mohl rozepisovat od roku cca 1999, což by jste mě asi sežrali.
    Takže zkušenosti mám si myslím dostatečné. Pokud jsou mezi vámi hráči letitého věku, tak si mě pamatujete určitě i z UG ligy nebo U2, ESL.
    Rád bych přidal ruku k dílu a snažil se ostatním hráčům dopřát právě tu pohodovou hru.
    Pamatuji si, když Kotelna začínala a proto si i po těch letech rád tady zahraji.
    Co se týče mích hlášení na cheatery, tak já určitě videa netočím a nevkládám je na server. Je to ztráta času a proto rovnou píši adminům KDE, KDO A CO.
    Někdy se mi hráč nezdál a nebyl jsem si sám jist, tak jsem pozval admina jen na prozkoumání.
    Za sebe, ale musím říci, že určitě CHEATERA poznám a to je taky vidět, když admin dorazí a sam tak nadělí dotyčnému dárek. To , ale nechám na posouzení je samotné.

    VAC bany:

    Často mi někteří hráči píší, že sám něco mám, když mám VAC bany.
    Tak abych to uvedl na pravou míru. Byli to pouze bany za úpravu (cfg) tedy hry, jako je např. extrémní vyhlazování textůr, nastavování hodnot (DLL).
    Bohužel v dnešní době STEAM dospěl už tak daleko, že různé upgrady toto nepovoluje a tím to tak tyto úpravy banuje.
    Hlavně nejsou uděleny pro hru CS 1.6 !!!

    Díky za vaše názory
    Naposledy upraveno ax1; 31-07-18 v 21:41.

  2. #2

    Re: Práva na server AIM

    Ahoj. Nesplňuješ podmínky pro přijetí.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Práva na server AIM

    Čus

    Nebudu si dohledávat kde máš ban a kde ne. A už vůbec se nehodlám šťourat v tom, za co byly. Můj názor by byl stejnej, ikdybys byl čistej jako lilie.

    Je sice možný, že tě tu někdo zná nebo tak něco, ale to já zrovna v žádostech neberu moc na velkou váhu. Nejradši si udělám svůj vlastní názor a pohled o daným člověku.
    V tvým případě jsem proti tomu, abys ty práva dostal. Nevím, kolik ti je, ale vlastně je mi to vcellku pumpička. Na serveru ( podle hlasu ) nezníš jako puberťák, ale spíš jako dospělej.
    To se však už bohužel nedá říct o tvým chování a vyjadřování na serverech. Jsi dost výbušnej, často osočuješ lidi z cheatingu aniž bys je spectoval. Jseš další z řady xxx hráčů, co neumí udržet chladnou hlavu a určitej nadhled ve hře. Nedá se ti upřít, že máš něco nahlášeno a že máš aktivitu, ale to taky není všechno.

    PS:


    GunGame 22-07-2018 14:25:11 STEAM_0:0:11842224 78.111.126.42 ax1 nikdo se o servery stejne nestara
    GunGame 22-07-2018 14:25:00 STEAM_0:0:11842224 78.111.126.42 ax1 zrusit kotelnu !!!
    GunGame 22-07-2018 14:24:37 STEAM_0:0:11842224 78.111.126.42 ax1 servery totalne na pi.cu

    Před cca týdnem si měl trošku diametrální pohled na místní portál))

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Práva na server AIM

    Zdravim bratm, ak si ta vybavujem dobre, tak si hraval aj na e-sportackych serveroch (panoramix a spol.) este hodne davno. V principe by som aj bol za sancu, ale strasne zly dojem mam z tvojho neustaleho "nariekania" ohladom prace adminov (vid thready, ktore si zalozil alebo postoval). Nahlasene nieco mas, to nepopieram, ale VAC banany su pre mna viacmenej nepriechodne. Zratane a podtrhnute (mrzi ma to) ale musim byt PROTI

  5. #5
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Práva na server AIM

    Všechno podstatný vlastně napsal Toy, za mě PROTI
    Spoiler Spoiler:

  6. #6

    Odpověď: Práva na server AIM

    Toy to vystihol. Proti.

  7. #7

    Odpověď: Práva na server AIM

    Proti. Chování 15letýho klučiny

  8. #8

    Odpověď: Práva na server AIM

    Aktivita a hlásenia by tam boli. Ale veta: "já určitě videa netočím" sa mi vôbec nepáči. A Toy to pekne vystihol: "často osočuješ lidi z cheatingu aniž bys je spectoval" a viac-menej tam aj všetko podstatné napísal. Príspevky na fóre a správanie v hre nie sú zlučiteľné s funkciou admina. Proti.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Práva na server AIM

    Ahoj všem,

    Díky za názory.
    ANO, je pravda, že jsem dost slyšet na serveru, ale co mi vrtá hlavou je, že si tu stěžujete, že osočuji často hráče z cheatingu.
    Když někoho osočím, jsem si jist, že cheat má, a toho koho jsem osočil, tak je zabanovanej !!!!
    #Pelargos
    Ohledně té věty s natáčením. To bylo myšleno tak, že v podmínkách přijetí bylo psáno, že se hodnotí aktivita nahlašování a točení dema.
    Zde byla má odpověd, že ja je netočil, ale hned jsem hlasil adminovi. Takhle to bylo myšleno.

    Dále mi docela není jasné, proč zde vypíše Toy mé hlášky z chatu.
    Zrovna před pár dny jsem tady procházel forum a zrovna vy admini jste popisovali, že Kotel na to zvysoka kašle.
    Takže když někdo ve hře napíše " tady se nedá hrát" " laguje to " a ja k tomu dodám ZRUŠIT KOTELNU, tak je to vytržené z kontextu.
    Takže bych to soudil tak, že proti mě použijete co se vám hodí?
    To, že napíšu, že se o servery nikdo nestará ( copak to není pravda?) jak jsem psal výše, sami jste to tady probírali, nebudu ted jmenovat a dohledávat kdo to psal, píšu to obecně, protože to byla
    rozmluva některých adminů ( veřejná).
    Já chápu, že potřebujete nějakou ovečku, která bude asi jen kejvat hlavou před starýma ostřílenýma adminama ( tohle není myšleno jako urážka !!), ale jsem prostě takovej.
    Kolikrát když přijdu na server a někdo nesmyslně hučí do mikráku jako kretén, tak mu to prostě řeknu jak se věci mají, a je klid. Myslím, že dost hráčů už mě tady poznalo a to mluvím i o těch dětech
    a mají určitý respekt.
    Práci adminů si tady vážím, protože vím jaký je to úděl a s čím se musí potýkat.
    Kolikrát když volám admina, vidím, že někde hraje na jinem serveru a přesto ihned dorazí a to velmi ocenuji.

    Takže abych to ukončil.

    Díky ještě jednou za vaše názory, doufám, že tímto příspěvkem nebudu někomu trnem v oku a že nadále bude naše spolupráce HRÁČ..ADMIN dobře fungovat.

    Přeji pěkný zbytek dne

  10. #10
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Práva na server AIM

    Tak znova, tvoje chování na serverech je strašný a né zrovna ukázkový..rozhodně si tě nedokážu představit jako admina. Je mi snad o polovinu let míň než tobě, a chovám se rozhodně líp.
    Dál je důležitý si uvědomit že to děláme ve volnym čase a nemůžeme celej den sedět jen na bobku a čekat až někdo napíše hlášení :D máme i důležitější věci na práci.
    Citovat Původně založeno ax1 Zobrazit příspěvky
    Takže bych to soudil tak, že proti mě použijete co se vám hodí?
    Jo, takhle to většinou chodí

    Aktivitu máš, ale nikdy jsem tě neviděl že bys něco nahlásil přes ! a na forku toho taky moc nemáš, možná hlásíš na steamu adminům, to už nevím:) můžeš si mě klidně přidat a hlásit taky, napiš pm. jinak jsem stále proti
    Spoiler Spoiler:

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Práva na server AIM

    Citovat Původně založeno ax1 Zobrazit příspěvky
    Ahoj všem,

    Díky za názory.
    ANO, je pravda, že jsem dost slyšet na serveru, ale co mi vrtá hlavou je, že si tu stěžujete, že osočuji často hráče z cheatingu.
    Když někoho osočím, jsem si jist, že cheat má, a toho koho jsem osočil, tak je zabanovanej !!!!
    #Pelargos
    Ohledně té věty s natáčením. To bylo myšleno tak, že v podmínkách přijetí bylo psáno, že se hodnotí aktivita nahlašování a točení dema.
    Zde byla má odpověd, že ja je netočil, ale hned jsem hlasil adminovi. Takhle to bylo myšleno.

    Dále mi docela není jasné, proč zde vypíše Toy mé hlášky z chatu.
    Zrovna před pár dny jsem tady procházel forum a zrovna vy admini jste popisovali, že Kotel na to zvysoka kašle.
    Takže když někdo ve hře napíše " tady se nedá hrát" " laguje to " a ja k tomu dodám ZRUŠIT KOTELNU, tak je to vytržené z kontextu.
    Takže bych to soudil tak, že proti mě použijete co se vám hodí?
    To, že napíšu, že se o servery nikdo nestará ( copak to není pravda?) jak jsem psal výše, sami jste to tady probírali, nebudu ted jmenovat a dohledávat kdo to psal, píšu to obecně, protože to byla
    rozmluva některých adminů ( veřejná).
    Já chápu, že potřebujete nějakou ovečku, která bude asi jen kejvat hlavou před starýma ostřílenýma adminama ( tohle není myšleno jako urážka !!), ale jsem prostě takovej.
    Kolikrát když přijdu na server a někdo nesmyslně hučí do mikráku jako kretén, tak mu to prostě řeknu jak se věci mají, a je klid. Myslím, že dost hráčů už mě tady poznalo a to mluvím i o těch dětech
    a mají určitý respekt.
    Práci adminů si tady vážím, protože vím jaký je to úděl a s čím se musí potýkat.
    Kolikrát když volám admina, vidím, že někde hraje na jinem serveru a přesto ihned dorazí a to velmi ocenuji.

    Takže abych to ukončil.

    Díky ještě jednou za vaše názory, doufám, že tímto příspěvkem nebudu někomu trnem v oku a že nadále bude naše spolupráce HRÁČ..ADMIN dobře fungovat.

    Přeji pěkný zbytek dne
    Dobře, pokud chceš zabíhat až do takovýhle roviny, tak klidně.

    Proč bych tu nemohl vytáhnout něco z chatlogu ? Chatlog je taky jeden z aspektů, který se posuzuje a má určitě též nějákou váhu. Nikdo tu netahá to, co se mu hodí. Ale většinou se tu ukazují "extrémy" ve slovníku uchazečů o práva.

    Hodím ti sem znovu pár tvojich vět, jelikož nic z kontextu není vytrženo a ty jsi neprávem osočoval hráče, který skoro každej, kdo Dusty hraje zná. Jelikož tam hrajou vcelku dost často. ( hlavně si to nepřeber tak, že tím chci říct, že nikdy zapnout nemůžou ) A moc dobře vím, že nejsem jedinej ,kdo tohle u tebe registruje.

    dust2 only 3 25-07-2018 21:04:46 STEAM_0:0:11842224 78.111.126.42 ax1 jasne, Hiton, kdy zacnes hrat bez WH ?

    dust2 only 2 24-07-2018 18:36:53 STEAM_0:0:11842224 78.111.126.42 ax1 jasne ty nulo co to WH ..Archetyp jsi ubozak
    dust2 only 2 24-07-2018 18:35:09 STEAM_0:0:11842224 78.111.126.42 ax1 Archetyp..vypni si to !!!

    Tohle jsou pouhý zlomky toho všeho.

    Víš, ono když tu člověk hraje nějákej ten rok, tak moc dobře ví, že se nedá pokrýt to množství hlášení, který tady denně máme. Každej z nás má osobní život stejně jako ty a nedá se to tu hlídat 24/7/365. Vždycky se najde nějáký hlášení který není "vyslyšeno". A pak si většina lidí pravě myslí to, že na to sereme). Ale já osobně si myslím, že to tak není.

    Já se tu z tebe nesnažím udělat nejhoršího žadatele o práva. Jen nemám rád, když se mě člověk snaží o něčem přesvědčit, ikdyž vím, že pravda je jiná. Potenciál máš bych řekl, jen by to chtělo min psát a víc hrát, omezit chatlog a zkusit požádat třeba za půl roku.

    PS : Neber to něják ofensivně, měj se.

    E: Kapitáne, hlášení jsem od něj dostal několik a vše bnd.
    Naposledy upraveno Toy; 02-08-18 v 20:13.

  12. #12

    Re: Práva na server AIM

    Jen bych chtěl připomenout, že žadatel nesplňuje podmínky pro přijetí, tedy dle nich by nemohl dostat práva tak či tak.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Práva na server AIM

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jen bych chtěl připomenout, že žadatel nesplňuje podmínky pro přijetí, tedy dle nich by nemohl dostat práva tak či tak.

    Ty už se nauč taky konečně jinou větu, než tuhle, automate :-D

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Práva na server AIM

    Ahoj všem,

    Toy...ohledně Hitona nejsem sám kdo si to myslí !!
    To, že je v TOP ho ještě neopravnuje cheatovat a hlavně on WH má !!
    Bohužel s tím umí hrát, ale není neomylný a vám to uniká.
    Škoda že jsem smazal screen, kde on svítí jak žárovka.
    Taky umím používat různé tetekční programky !

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Re: Práva na server AIM

    Toy,

    Já jsem tady nemyslel, že vy jako admini na to kašlete, taky jsem psal, že si opravdu vážím toho, že admin přijde když napíšu.
    Myslel jsem vyšší vedení ohledně zprávy serverů. Server potřebuje občas restartovat a to neznamená, že když spadne, že je restartovanej.
    Tobě když na telefonu spadne signál, taky to není restart sítě :)
    Takže ještě jednou říkám, že nepochybuji o vaší práci jako adminů.
    Taky jsem poděkoval za vaše názory a respektuji vaše rozhodnutí.
    Není mi 15 let, abych se urazil a začal tady někoho z vás urážet a hanit.
    Neznamená, že když jsem neprošel, tak si nebudu kupovat dál VIP.
    VIP si dál budu kupovat a podporovat tak kotelnu, dál tu budu hrát a dál budu nahlašovat.

    Takže bych to uzavřel a popřál všem pěkný víkend

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •