Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Na zamyslenie

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Na zamyslenie

    Stala sa mi dneska taká vec o ktorej si niesom 100% istý či sa to može alebo nie.

    Nová mapa boli reštarty a ja som bol ako posledny, dal som si VD a este bol zoparkrat reštart, ale VD mi ostalo. ked už mali byt normálne kolá tak si dali CTčka kill aby som nemal VD. A teraz je na zamyslenie či by mi mali dat VD znovu alebo nie.

    čo si myslím ja: ako stojí v pravidlách ked už simon dá VD aj hráčovy ktorému ho dat nechcel (omyl) tak hráč už to VD má a simon nemá právo mu ho zrušit.
    Podobne to je aj pri tomto probléme: Ked už raz toto VDčko mám tak je jedno z akého dovodu, proste ho mám a simon nemá právo mi ho zrušit a ked si CTčka dajú kill hned na začiatku kola malo by sa mi nahradit.

    Druhá varianta:Kedže zrejme ide o bug tak správne by som to VDčko mat nemal, ale je tu tá vec že keby si nenapíšu kill tak by som to VDčko stále mal.

    Simon namietal tím že sa jednalo o reštart a VD som mat nemal... Ale na druhú stranu "čo mna je potom?" proste to VD mám a tím to končí.

    Teraz prosím adminov a skúsených hráčov aby sa k tomuto vyjadrili, povedali svoj názor a o kom si myslia že má pravdu.

    Dakujem za prečítanie
    Už neni čas huliť...

  2. #2

    Re: Na zamyslenie

    Ahoj, jedná se bug spojený s demencí CT, kteří musí na začátku kola za každou cenu zabít co nejvíce lidí. To VD bys správně mít neměl a je tedy v tomto případě v pořádku, že to CT vyřeší tak, jak to vyřešili ve tvém případě. V opačném případě by tu musely padat zákazy za úmyslné mfk, což je samozřejmě blbost. Konec konců, na začátku každé mapy se stejně většinou dává mód a v případě buglého VD jde pustit i tak. CT to teda vůbec nemusela řešit vlastním killem, ale spuštěním módu.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 02-08-18 v 20:00.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Na zamyslenie

    VD si mít ani neměl, jedná se o bug.. jak psal Grakon, chybou CTček.... Jednali tedy správně.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Na zamyslenie

    Toto se mi nezdá.. však když jsou blbá CTčka a díky jejich chtíči všechny vyfragovat, zůstane VD(i přes to, že neoprávněné), je to prostě jejich blbost a pokud vím.. vždy platilo pořekadlo "za blbost se platí", za mě by danému hráči VD zůstat mělo a uvědoměním této chyby by se tomu třeba nadále vyvarovali..

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Na zamyslenie

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Toto se mi nezdá.. však když jsou blbá CTčka a díky jejich chtíči všechny vyfragovat, zůstane VD(i přes to, že neoprávněné), je to prostě jejich blbost a pokud vím.. vždy platilo pořekadlo "za blbost se platí", za mě by danému hráči VD zůstat mělo a uvědoměním této chyby by se tomu třeba nadále vyvarovali..
    Ne, vždy se to tak řešilo, nikdy mu to VD nezůstalo. Doplatí na to akorát tak, že když si napíšou kill do konzole, tak dají peníze vězňům za vyhrané kolo pro jejích stranu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •