Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: žiadost o práva na jailbreaku - PŘIJATÝ

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    žiadost o práva na jailbreaku - PŘIJATÝ

    Ahojte všetci kotelnáci
    Tímto by som chcel požiadat o práva na jailbreak.

    Niečo málo o mne: Volám sa Adam, za mesiac mám 18 rokov, ešte študujem posledný rok... Ked vyštudujem bohvie ako skončím, každopádne to teraz neni doležité.
    Admina som ešte nerobil čiže skúsenosti nemám, ale čo není može byť

    O práva som žiadal aj minulí rok viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?...dost-o-pr%E1va kde mi to ale neprešlo tak to skúšam znova. Adminom by som sa chcel stat hlavne preto aby som udržiaval poriadok na servery, vždy sa o to snažím aj ked niesom admin, pravidlá poznám aj ked sú nejaké extrémne prípady v ktorých som si pravdou neni istý a preto sa poradím z iním adminom/adminmi. Chybu si uznat viem a za pravdu sa vždy bijem.

    Niečo k hre: kotelnu hrávam cca 5-6 rokov za tú dobu som prestriedal vela serverov ale JB bolo vždycky top. Adminom hlásim prevažne na steam vačšinou grakonovi a kajsinkovi (aj ked je teraz odcestovaný ale myslím že hlásenia mi potvrdí) a v poslednej dobe DJovi. Niečo málo mám nahlásené aj u iných adminov ale preferujem hlavne týchto. Snažím sa nehlásit faily, vždycky nahrávam pre prípad nedokázania toho čo som chcel adminovi demo na základe ktorého padne ban. Sem tam sa stane že nemám online admina tak dávam na forum.

    Nick v hre: Cas Hulit
    SID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198276852558

    Snáď som napísal všetko čo som chcel, v prípade otázok sa pítajte, rád odpoviem
    Už neni čas huliť...

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Hlaš, víc se ukazuj u ct, protože na JB 6,1 chodím poslední dobou hodně a neviděl jsem tě snad za posledních 14 dní u ct. Pak se vyjádřím. Zatím chatlog okey, aktivita taky, ale nejsi dostatečně výraznej aby jsem věděl tvé chování.


    E: proti, od napsání mého příspěvku jsem neměl ani jedno hlášení. Taky se bojím toho co psal Fellow.
    Naposledy upraveno Operak; 27-08-18 v 22:18.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Re: žiadost o práva na jailbreaku

    Zdravím. Potvrzuji hodně hlášení na Steamu. Všechno ostatní vypsal Operak. Já bych jen dodal, že se jedná o dlouhodobého a zkušeného hráče. Já osobně bych si ale nejdřív radši ověřil tvé schopnosti řešení situací. Proto navrhuji spešla na delší dobu.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Hlásí mi pokaždé, co jsem online na steamu, aktivitu má skvělou a hraje tu dlouho.
    U CT jsem ho viděl několikrát a nebyl s ním žádný problém. Že teď nechodí k CT ničemu nevadí. Pokud jste ho tam někdy viděli a předpokládám že jste ho tam vidět museli, tak by Vám to vadit nemělo, pokud ovládat všechny pravidla i příkazy.
    Buďte rádi, že není výrazný, aspoň se u něj nebudou ostatní hráči přetvařovat a chovat se jinak než v přítomnosti "výrazných", když pomalu nebudou vědět, že tam je.
    Jsem pro.
    Naposledy upraveno Troppe; 03-08-18 v 08:45.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Hlášení máš u mě kupu, pravidla poznáš, umíš se chovat a na serverech Tě vidim každej den. PRO ale budu Tě ještě chvilku sledovat ohledně toho, co psal Grakon nahoře.
    Life is illusion.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Dakujem všetkým za vyjadrenia

    +Operak: U ct som často, asi je to len zhoda náhod že ma tam vždy nevidíš. Oblubujem skor mini servery a na jb 1 a 6 nechodím až tak často, (tím nechcem povedat že tam nechodím vobec). Takisto hlásim ked je nejaký problém ale ja som toho názoru že nie vždy ban je adekvátnim riešením. Mám a mal som nespočetne dém na základe ktorých by hráči dostali ban. Ale ked je u CTčiek niekdo kto sa snaží a nechá si poradiť, vždy mu rád pomožem... Aj ked je tam tá neschopnost na základe ktorej by sa dalo banovat tak ja ho radšej posuniem v pred a ked počúva rady tak nemám dovod ho hned hlásit, lebo z takýchto slabých hráčov sa možu časom stať skvelý a skúsený hráči. A tiež dakujem za vyjadrenie
    Už neni čas huliť...

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Ahoj, hlásenia od teba dostávam, správať sa vieš ale chcel by som ta vídať aj na serveroch 1,6 kedže tie mini moc nehrávam, tak neviem ako vystupuješ v hre, nemyslím teraz chatlog.
    Zatiaľ ani PRO ani PROTI.

    E.hlásenia dostávam problémy s tebou niesu takže máš moje PRO
    Naposledy upraveno Fellow; 06-11-18 v 23:49.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Vybušný a vulgárny? nehovorím že som svetec čo sa týka nadávok ale výbušný som určite neni. Teraz sme spolu hrali na JB6 tak mi priblížiš tú situáciu prosím?
    Už neni čas huliť...

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Ct ti tam skákali na trampolíne čo by som pochopil ale na slovník si si mal dávať pozor. Ako hovorím to neznamená že šancu nemáš je to len môj názor.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Viem že je to len tvoj názor ale každý hlas sa počíta Vysvetlím tú situáciu z mojho uhla pohladu: hrali sme trampolínu a 2 CTčka si tam stále skákali... 3 krat som im v klude povedal nech idú dole ale skákali si stále. Potom blokli jednoho vezna ktorí vykonával atrakciu. A moje riešenie? Zvýšil som hlas a potom už na tú trampolínu nikdo neišiel Ty si si to vysvetlil že som sa neovládol, ja som to len spravil tak aby poslúchli, lebo to vačšinou zaberá najlepšie. Aj si si asi všimol že hned ako som im nahlas hovoril aby vypadli tak som simonoval znova normálne. Snád som sa obhájil dobre, ale tvoj názor berem či už ho zmeníš alebo nezmeníš :)
    Naposledy upraveno Fast212; 09-09-18 v 10:00.
    Už neni čas huliť...

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Ahojte do nabudúceho piatku nebudem aktívny pretože budem týžden ťahať 12-tky a nebudem doma takže nebudem mať vobec čas. Vdaka za pochopenie.
    Už neni čas huliť...

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Zdravím,
    v minulosti som mal určite nejaké výhrady voči tebe, ale tie zmizli ako náhle som ťa spoznal bližšie. Vezmem to v skratke, aby tu nebolo slohovka na pár riadkov.
    + hlásenia
    + aktivita
    + znalosť módu
    + znalosť pravidiel
    + pekná žiadosť
    + vek


    Nemám žiadnu špínu. Pri najhoršom editnem, ale nemyslím si, že sa to stane. Pre mňa si nijak za poslednú dlhšiu dobu nejak vážne nechyboval ako hráč, ak si vôbec niekedy chyboval.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Díky kajsi snáď ťa nesklamem
    Už neni čas huliť...

  14. #14
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    jsem Pro.. aktivitu máš, chovat se umíš, mod ovládáš.. nemám co dodat. :)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: žiadost o práva na jailbreaku

    Dakujem
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •