Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: změna ranku

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    změna ranku

    Dobrý den,
    před zhruba půl rokem jsem si nechal přehodit rank ze starého nicku na nový. Nyní bych tu změnu rád chtěl naposledy udělat znova, jenomže se mi nedostává odezvy od Kotla. Má někdo tu možnost mi tento rank opět přehodit?

    Jednalo by se o servery DUST 2:

    Původní rank z H4SH|Musik, na kterém jsem donedávna hrával
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=4214011


    na nový (starý) nick Musik, na kterém hraji nyní:
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=6532881

    Děkuji,
    Musik

  2. #2
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: změna ranku

    Zkus napsat Burákovi taky jsem mu psal PMkou o přehození ranku sice zatím nulová odezva ale kromě Kotla to prý dělá on ještě tak zkus štěstí u něj pokud bude mít na to čas bo nikdo jiný mě nenapadá.


    Citovat Původně založeno Musik Zobrazit příspěvky
    Dobrý den,
    před zhruba půl rokem jsem si nechal přehodit rank ze starého nicku na nový. Nyní bych tu změnu rád chtěl naposledy udělat znova, jenomže se mi nedostává odezvy od Kotla. Má někdo tu možnost mi tento rank opět přehodit?

    Jednalo by se o servery DUST 2:

    Původní rank z H4SH|Musik, na kterém jsem donedávna hrával
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=4214011


    na nový (starý) nick Musik, na kterém hraji nyní:
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=6532881

    Děkuji,
    Musik

  3. #3
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: změna ranku

    Nechávám tam čas, protože 80% žadatelů žádají do měsíce o přehození na úplně něco jiného. Mimo to v poslední době mám pořád něco a jsem jen rád, když mi vyjde čas na samotnou hru, natož ještě řešit rank. Během příštího týdne se podívám na všechny pmky, které mi došly a jsou v naprostém pořádku, tudíž starý Nick, nový Nick (oba přesně), IP, ID a server, na kterém chce žadatel rank přehodit. Zároveň upozorňuji, že pokud někomu bude něco chybět, nebudu posílat zpětné zprávy s prosbou o doplnění, jak do teď. Komu něco chybí, má prostě smůlu.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: změna ranku

    213.19.57.248 doplění o IP. Server jsem napsal, přehození je snad také přehledně napsáno. Za ten nick hraji 99% času a jen jednou jsem se nechal ukecat na klan. Za přehození budu rád. Díky

  5. #5

    Odpověď: změna ranku

    To teda byl klan :D

  6. #6
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: změna ranku

    Díky, máš tam tu PMku snad je to dobře se vším co si chtěl.. :-)) (doufám..)


    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Nechávám tam čas, protože 80% žadatelů žádají do měsíce o přehození na úplně něco jiného. Mimo to v poslední době mám pořád něco a jsem jen rád, když mi vyjde čas na samotnou hru, natož ještě řešit rank. Během příštího týdne se podívám na všechny pmky, které mi došly a jsou v naprostém pořádku, tudíž starý Nick, nový Nick (oba přesně), IP, ID a server, na kterém chce žadatel rank přehodit. Zároveň upozorňuji, že pokud někomu bude něco chybět, nebudu posílat zpětné zprávy s prosbou o doplnění, jak do teď. Komu něco chybí, má prostě smůlu.
    Citovat Původně založeno Zaooo Zobrazit příspěvky
    To teda byl klan :D
    Nedělej si z nich srandu nebo tě RIKO reportne že si na zlej pane admine Zaoviči . Když byl schopný reportit kopírky clan tagu..
    Naposledy upraveno Petr Staniševský; 06-08-18 v 11:00.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: změna ranku

    Nejak jsem se teda ztratil v konverzaci a nevim zda se jeste resi muj rank... ? Musim jeste specialne nekde tedy psat ci jak to mate zarizene?

  8. #8

    Re: Odpověď: změna ranku

    Citovat Původně založeno Musik Zobrazit příspěvky
    Nejak jsem se teda ztratil v konverzaci a nevim zda se jeste resi muj rank... ? Musim jeste specialne nekde tedy psat ci jak to mate zarizene?
    Ahoj, přečti si příspěvek číslo tři. Všechny informace máš posílat do PM.

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: změna ranku

    A co tedy znamena prispevek cislo 6 v mem zalozenem dotazu o mem ranku? To je presne ten duvod proc jsem se tak hloupe zeptal pac jsem si teda rikal ze se to vyresi, ale asi ne. Dotaz muzete uzavrit. Diky za pomoc

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: změna ranku

    Citovat Původně založeno Musik Zobrazit příspěvky
    A co tedy znamena prispevek cislo 6 v mem zalozenem dotazu o mem ranku? To je presne ten duvod proc jsem se tak hloupe zeptal pac jsem si teda rikal ze se to vyresi, ale asi ne. Dotaz muzete uzavrit. Diky za pomoc
    Burak ti na to odepsal v příspěvku č. 3 - kotel už to moc neřeší, jen opravdu individuálně. Takže pokud si Burakovi nenapsal PMku, tak mu ji napiš se vším všudy co si zde uvedl a co uvedl on ve svém příspěvku, at to má pohromadě a může to vyřešit. Teď některé věci bohužel se déle řeší, protože jsou prázdniny a lidi co na to mají pravomoce jsou třeba na dovolených. Ale Burak by to určitě neignoroval, to se neboj:)

    Zbytek příspěvků už tě nemusí zajímat, příště rovnou piš PM Burakovi.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: změna ranku

    Všem, kteří mi poslali všechno info správně DO PM jsem to přehodil. Pokud někomu něco chybělo, má možnost si to opravit.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •