Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Poslušnosť

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Unhappy Poslušnosť

    Zdravím toto by som dal ako také diskuzné téma čo si myslíte o tom že hráči sú poslušný pri simonovy? Podla mňa je to iba hlúpa snaha získať VDčko.Predsa len cielom JB u Tčok je vyvolať tú vzburu a zabiť CT a Simona.Koľkokrát vyvolám vzburu ked sú na servery asi tak 8 h hráči a niekedy sa mi nepodarí zabiť simona tak nikto sa do neho nepustí iba ja lebo ostatný chcú dostať VD alebo majú u CT kamaráta ktorý s nimi spolupracuje a nechcú ho zabiť..Maximálne ked sú na servery nejaký starší hráči robia vzbury a bavia sa nad tým ako detičky ktoré hrajú u CT majú nervičky..

  2. #2

    Re: Poslušnosť

    Zdravím. Je pravda, že cílem vězňů je vyvolání vzpoury a zabití všech dozorců. Holt někteří vězni mají takovou taktiku, že si počkají na vhodnou příležitost, a tak chvilku poslušně dělají to, co Simon řekne. Někteří to dělají tak, že se snaží dostat se k PP, kde by si každého dozorce jednoho po druhém zabil v duelech. Někdo zase hned po otevření cel utíká hlava nehlava udělat vzpouru, protože má spoustu peněz na drogy a spoléhají na špatný aim dozorců. Toto všechno bych řekl, že je naprosto v pořádku.

    Jsou tu mnohem horší lidi, kteří dokáží ostatní spoluvězně pořádně vytočit (teda alespoň mne) tím, že dobrovolně vezmou nějakou zbraň a odhážou ji pryč nebo ji někam vystřílí, aniž by to vůbec nemuseli dělat. Tohle je celkem dost velká prasárna, u které bych byl nejradši, kdyby se zatrhla, protože to je defakto stejné spolupracování s nepřátelským týmem, jako je např. radění polohy, které se i trestá banem.

    Co se týče těch, kteří poslušně poslouchají Simona jen, aby si během poslední přání vybrali volný den, tak tohle taky není v rámci hlavního úkolu vězňů na jb zcela v pořádku. Jedna věc je vybrat si volný den, aby měl vězeň příští kolo lepší možnost vyvolat vzpouru. To bych ještě jakž-takž pochopil. Druhá věc je si vybrat volný den a příští kolo během něj nic nedělat pro výhru vězňů. Tohle je tak samo dost na pováženou. Osobně bych nejradši zrušil možnost výběru volného dne během posledního přání. Ať se taky o tu možnost volného dne bojuje a ne ať to má co druhé kolo kdejaký jouda, co občas pro poslední přání nemusí hnout ani prstem.

    Tohle je teda to, co si o tom myslím já.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 07-08-18 v 13:46.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Re: Poslušnosť

    Musím povedať že v tom máš pravdu aj mňa často vytáčajú tie opice čo to odhádžu alebo vystrielaju ale aj to s tým PPčkom je dosť veľmi na nič :)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Poslušnosť

    PP nechať ako je... Je tam na výber aj volný den, ale beztak si dá pomaly každý radšej duel na výber. A čo je zlé na tom ked poslúchajú simona? Je to štýl hry, ako ked si na classic serveri možeš vybrat či vyhráš odpálením bomby ale zabitím všetkých enemy.

    Kolkokrát sa mi stalo že som bol u CT a Tčka nerobili vobec vzpuru. Ale zase o to viacej atrakcíí menej reakcíí, správaš sa k nim lepšie a napokon ked takéto situácie zažijem tak všetci na servery si zahrajú určite lepšie, o to vačšia je aj spokojnosť. A mám taký zvyk že ked som u CT od začiatku mapy a vzpury sú len minimálne alebo žiadne tak im dám posledné alebo predposledé kolo HVD. Aj ked by sa to asi nemalo robiť ale tak zaslúžia si to a nikdy to nikomu nevadilo.
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Poslušnosť

    Pohled na věc z mé strany:

    Já beru jb, jakožto takový odpočinkový server, kde to není jen o střílení, ale i o zkušenostech ve hře (strafy, surf, atd) ty hráči si můžou zahrát a pobavit se, ne se jen stále zabíjet, líbí se mi ta odlišnost od jiných serverů. Bez zabíjení bývá i lepší atmosféra, to že někdo nechce dělat vzpoury mi nepřijde jako něco špatného, proti pravidlům to není a je to čistě na hráči, ba naopak, já bych ten cíl serveru změnil.. na něco jako "Tvým úkolem je být úspěšný v atrakcích, zůstat jako poslední T ve hře a v PP porazit všechny dozorce." od zabíjení je tu plno jiných serverů, proč musí být i tento na stejný princip?

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Poslušnosť

    Ano len já tiež nerobím vzbury ked sú takéto kolá ale som myslel viac také kde je Simon ktorý fraguje jedna básen aj tak ho všetci počúvajú..

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Poslušnosť

    Záleží na mapě, jak je to beach, vzpoury forever! Jak je to Mafia, tak je to v píči, jak je to jiná dobrá mapa (try_x, desert aj.) tak se snažím poslouchat. :D
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Poslušnosť

    Citovat Původně založeno boneslash Zobrazit příspěvky
    Záleží na mapě, jak je to beach, vzpoury forever! Jak je to Mafia, tak je to v píči, jak je to jiná dobrá mapa (try_x, desert aj.) tak se snažím poslouchat. :D
    Jak vždycky hovorím... Ked chcú Tčka ktoré sú aspom trochu schopné na beach vzpury, tak ani tie najlepšie CTčka im v tom nezabránia
    Už neni čas huliť...

  9. #9

    Odpověď: Poslušnosť

    Když vidím, že CT nedokáže ovládat mód a nebo je závislý na stejných atrakcích jako jsou otázky a fotbal, tak to neřeším a vzpoury dělám i já. Jinak se snažím vždy vyhovět přání simona a snažit se kola dokončit za účelem vyhrání pp. Co si budeme.. dát hs CT, zvlášť zabít všechny CT sám při pp je prostě dobrý pocit.. ^^
    ꀘꀤ꓄꓄ꌩ❀❀

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Poslušnosť

    Buďte rádí že u pp není možnost vybrat si zbraň a vybrat všechny CT.
    Tak hlavně ty co dávají reakce, hlavně při 2 T je napíču.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Poslušnosť

    Když už tu je diskuze, tak zopakuju svůj názor, který jsem už někde psal. Rád dělám vzpoury, ale demotivuje mě, že i když treba zabiju všechny CT vyjdu z toho naprázdno. A pak nějaký moula se všemu vyhýbá a díky PP má VD. Proto navrhuji, aby T který pri vzpouře zabije většinu(nebo všechny CT) dostal VD.

  12. #12

    Odpověď: Poslušnosť

    Tohle by se zase nelíbilo mně. Ať klidně T, které zabije většinu CT při vzpouře dostalo za kolo více peněz, ale rozhodně to není na VD, které je odměnou pro toho daného vězně za celé chování při kole simona. Je to jeho přání si vybrat VD, i kdyby to byl maminčin mazánek. Proč by to tam jinak v tom výběru pp bylo?
    ꀘꀤ꓄꓄ꌩ❀❀

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Poslušnosť

    Ešte som chcel dopísať že by mohlo vist tčko čo zabije celý CT Team nejaké money+ lebo ako túto "kolega" �� písal hore video z toho naprázdno a ešte si uvedomte že práve jb je na to aby ste si zahrali za vezna aj v realite môžete byť poslušný Králik na čo aj v csku ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •