Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Kurama

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Kurama
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    18

    Kurama

    Vypis z konzole:

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=253209


    Poznamka:


    unban me :-)

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Kurama
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Kurama

    :-)

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Kurama

    Nějaké otázečky, nebo něco s čím bych mohl pomoci?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Kurama
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Kurama

    Nebude lepšie dať mi unban ? Nechce sa mi to obchádzať. A keď budem obchádzať ,budem zas cheatovať a stále do kola :(

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Kurama

    Tak akorát dokazuješ svojí neschopnost.. ne nejde to.. a jak je vidno z těch odpovědí.. nemělo by to ani smysl.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Kurama
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Kurama

    Prečo ? ako keby to neni jedno. Aj tak možem hrať , tak načo mať ban. Ovšem keby mám unban necheatujem. To je asi ten jediný rozdiel vieš :D
    Moju neschopnosť ? Hej no , som sám na servery a dostanem ban , logika. Očakával som ten ban , predsa dobre vie čo vám to píše do admin chatu . :)

  8. #8

    Re: Kurama

    Ahoj. Sám moc dobře víš, jak to tady funguje. Tady to není, jak na GS, a právě proto mi není jasné, proč jsi tu s tím šel. Dokud nevyprší ban, tak tě prostě budeme "lovit". Upřímně, je mi líto, že se to stalo, protože jsi mě učil a momentálně v rámci zájmu ti nemohu věřit v ničem. Přitom jsi byl jeden jediný člověk, kterému jsem v oblasti cheatingu na Knifu věřil ve všem. Momentálně jsem tam sám.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Kurama
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Kurama

    Ahoj , Grankon2702 :D
    Viem , ale zaráža ma to že som bol predsa na servery sám. Je to isté ako keby uvidiš hráča na duste (je sám na servery ) a dáš mu random screen a uvidíš že ma wh. Dáš mu ban ?
    Zas prrr , na gs sa mi hrá fajn hej :D vieš brrr a ták aj keď asi nevieš čo myslím :D ale nevadí. Ako ma chceš lovit ked budem mat iné id a ip ? :D Mne to zas ľúto není hej :D Ja som sem len prišl s touto ponokou :D A vieš ako mi je jedno že mi veríš či nie :D Mňa zaujíma názor len 3ch hráčov a ty medzi nimi nejsi :) To je pekné že som ti dal teoreticku zložku o cheatingu na knife, ale aj tak keby som na servery a mám to kb tak bez toho anitcheatu sa mi neodvážiš dať ban.
    Sám tam aj ostaneš... a ked píšem sám, tak myslím prázdny server cs :DDD

    sri sa gramatyku pýšem ríchlo :-)

    E: ak chceš vediet čo je brrr napíšem :D
    Naposledy upraveno Kurama; 09-08-18 v 23:01.

  10. #10

    Re: Kurama

    To je právě to nejhorší. Já jsem ti věřil úplně ve všem a momentálně ti nemohu věřit v ničem. Kdyby se to stalo o cca o půl roku později , tak by to bylo o něčem jiném.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Kurama
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Kurama

    A ešte mi odpovedz na moju prvú otázku :D

  12. #12

    Re: Kurama

    Máme přísně zakázáno dávat bany na serverech, kde nemáme práva. Pokud by se jednalo o jakýkoliv důkaz na serveru, kde nemám práva (i o blbý mutlihack, který by poznala i cvičená opice), tak to musím předat kolegům, kteří mají práva na příslušných serverech. To je moje odpověď na tvou první otázku.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Kurama
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Kurama

    Ako vidim tak si to vobec nepochopil :D

  14. #14

    Re: Kurama

    Já si myslím, že jsem pochopil všechno. Dostal jsi ban za cheating na prázdnem serveru, ale i to je tady platné. Takhle to tu prostě funguje. To, že se rozhodneš jít na server pod jinou IP, ID, nickem a cheatem, na které nestačí ani naše pomůcky, toho jsem si samozřejmě vědom a sám jsem to i z tvé vůle zažil. V takovém případě samozřejmě nezmůžu nic jiného, než na tebe čistou náhodou přijít a zabanovat tě. UB ti ale i tak dát nemůžeme.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-08-18 v 02:47.

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Kurama

    Zbytečná zadost o UB když to stejně chceš obejít, lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •