Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: P_a_n_c_i_h_l_a_:* (jiny hrac) --> Toy

  1. #1

    P_a_n_c_i_h_l_a_:* (jiny hrac) --> Toy

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 256329)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '170036'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < P_a_n_c_i_h_l_a_:* >
    [AMXBANS] Tvuj nick: (1)Player
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:147261909
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:147261909
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.175.215.196
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.175.215.196
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Toy >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================


    Poznamka:


    Ahoj zdravim vsechny adminy muj nick ve hre je P_a_n_c_i_h_l_a_:* a dnes jsem dostal ban za Wallhack a nejakej aimbod nebo nejak se to pise.Dovolte mi se obhajit prosim dekuji.Vite narazil sem na jednoho typka ktery zabijel lidi pres steny a ptal jsem se ho jak to dela ze zabiji pres steny a on mi poslal nejaky odkaz a jedine co k tomu rekl je tady to stahnes.Vite ja nevedel co je wh a ad nebo ja fakt nevim jak se to pise ja to neznam ani jsem nevedel co to dela mel sem to proste zaple a niceho jsem si nevsiml tak se omlouvam tohle je moje zadost o unban jestli by se neslo dohodnout ty hacky ten wh a ad jsem doopravdy odinstaloval a proto zadam o unban dam si priste pozor opravdu prisaham prosim zvzte moji obhajovu (ja vim nejsme u soudu ale pro me je hrani na kotelne moc dulezity dekuji za precteni teto zadosti o unban) Pan Cihla

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

  3. #3

    Re: P_a_n_c_i_h_l_a_:* (jiny hrac) --> Toy

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: P_a_n_c_i_h_l_a_:* (jiny hrac) --> Toy

    Cool story, dohodnout se nedá, hold za blbost se platí. Jediná možnost je originální hra - viz. příspěvek 3.

    UB tudíž není možný.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •