Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: fAdE. --> Operak

  1. #1

    fAdE. --> Operak

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 256421)
    [AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 23 hodin a 49 minut do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'zklidni se (Jestli si uvedomis proc mas ban tak se ohlas na forku, nemam problem ti dat unban)'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < fAdE. >
    [AMXBANS] Tvuj nick: fAdE.
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:381168533
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:381168533
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.148.16.219
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.148.16.219
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_desert)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen na cs nebo steamu


    Poznamka:


    Hrávam pod nickom FADE,takze dnes som dostal ban nepravom od Operaka na jb7 mini kvoli tomu ze som vyjadril svoj nazor a napisal som mu vsetko ohladom banu co sa stalo kvoli konfliktu s Kysom za 1. fragoval som ho kvoli tomu ze ma fragoval o tyzden dozadu mozno ze on viacej krat omnoho viem je to ako keby detinske ale aj tak fragol som asi 2krat,3krat a ked som bol vtedy u ct tak ma fragoval neustale bral simona a hadzal teckam guny aby ma zabili alebo som si bol do zbrojky po gunu a on zatial otvoril box a hovoril nech utekaju nech ma zabiju za takuto demenciu on nic nedostal pretoze tam nebol ziadny admin plus mal som demo k tomu ale nevedel som ako ho uploadnut a k tomu ja este dostanem ban za demenciu a o den dostanem dalsi za to ze som napisal svoj nazor a pytal sa preco mi dal ban tak mi ho dal este na dva mesiace toto je uz fakt chore preto ziadam o unban alebo skratit ban aspon na csko u ctciek mi to je uz jedno,dakujem. :))))))))))))

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: fAdE. --> Operak

    Ahoj, jsem ochotný ti dát kompletní unban všude, jak CT tak na servery jen v jednom případě. Na ten případ ale musíš přijít sám dám ti malou radu. Zamysli se nad tím co jsi mi psal do chatu o admin teamu a věci na mě. Chápu srandu, ignoruju víc než dost nadávek na JailBreaku, protože je to fun mode. Tohle ale ignorovat nešlo, když jsem věděl že toto sranda opravdu nebyla.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Odpověď: fAdE. --> Operak

    Okay,sorry mal som nervy,pretože ten idiot z toho vynde bez ničoho a ja z toho vyndem najhoršie ako najväčší tupec a dostanem ban za demenciu a neschopnosť... ak mi dáš ten unban tak sa už nič také nebude opakovať.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: fAdE. --> Operak

    Citovat Původně založeno LegendaryeRko Zobrazit příspěvky
    Okay,sorry mal som nervy,pretože ten idiot z toho vynde bez ničoho a ja z toho vyndem najhoršie ako najväčší tupec a dostanem ban za demenciu a neschopnosť... ak mi dáš ten unban tak sa už nič také nebude opakovať.
    Neuvědomuju si už co bylo za situakci co tu popisuješ. Nicméně pochopil si co jsem chtěl. Dávám ti unban, příště afekt zkus nějak zadržet v sobě.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •