Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Sjednocení/vymazání některých jb serverů

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2018
    Příspěvky
    23

    Sjednocení/vymazání některých jb serverů

    Zdravím,
    no co si budeme nalhávat, na jb už není tolik aktivních hráčů, co bývávalo kdysi. Pokáždé, když hraji, jsou minimálně 2 jb servery úplně prázdné a na dalších dvou je max 5 lidí. I v tuto chvíli co to píšu, jsou 3 servery prázdné a jen na dvou serverech je 10+ lidí. Největší aktivita je na jb 1 a 6, 3 je nevím z jakého důvodu zaheslovaný a na 4 a 2 jsem dlouho nikoho neviděl. No z tohoto důvodu jsem se chtěl zeptat, jestli by nebylo možné například nechat jb 1 a 6 tak jak jsou a všechny mini servery sjednotit do jednoho nebo dvou a ostatní vymazat. Takhle by bylo na každém serveru více lidí než 5 a ty prázdné servery by nebyly jen tak pro srandu králíkům.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Sjednocení/vymazání některých jb serverů

    Mini servery jsou pro hráče, kteří buď začínají a nebo nemají rádi, když hrají s velkým počtem hráčů na serveru. Zda se mi, že se tady snad řešilo něco ve stylu upravení Mini serverů, ale vůbec to neprošlo. Máš pravdu, nejvíce je plný 1 a 6 server + mini. Když se tyto všechny servery zaplní, otevře se další server, myslím si že 4. Dále tady je snad 3, která je zaheslovaná a je na testování map, nových věcí a na turnaje. Když se odstraní pár jb serverů, tak co se potom stane, budou plné servery a nebude záložní server, který by se mohl otevřít. Raději bych do toho nehrabal, kdyby to byl takový problém, tak by to už dávno Kotel vyřešil.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2018
    Příspěvky
    23

    Re: Odpověď: Sjednocení/vymazání některých jb serverů

    Tak to jsem nevěděl, že to tak funguje no :-D díky za objasnění a teď jak vím jak to funguje, asi je to lepší tak, jak to je no.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •