Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: superhero

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Příspěvky
    1

    superhero

    Zdravím, chcel by som podať sťažnosť na hráča menom KobraN, xxxBro, darkin a Kaja. (jeden hráč) Takže včera okolo 15:10 som hrál superhero a prišiel tam tento hráč. Všetko bolo v pohode no potom som sa odpojil a v čase cca 16:52 som sa chcel znova pripojiť a zahrať si. No zistil som, že niekto hraje pod mojím nickom (Fe :*).Tak som tej osobe ihneď začal písať, nech sa odpojí atď. Moje správy ignoroval a v hraní veselo pokračoval ďalej. Až nakoniec som mu začal vyhrožovať, že nech si prečíta pravidlá inak bude zle. Daná osoba sa odpojila, no tak som si dal z5 svoj nick a chcel som si ísť zahrát znova. Ako som sa pripojil na server tak mi to napísalo, že môj nick je registrovaný či čo...Tak som nahodil starý nick a pripojil sa pod ním...Bol tam ten hráč xxxBro a písal mi, že nejaký "hajz*l" mi ukradol účet. Bola nová mapa a ten xxxBro mi napísal, že pozná toho "zlodeja" a že ho má na steame...Tak sa ma spýtal, či ho má zavolať. Moja odpoveď bola áno ale čo ma zarazilo bolo to, že ten xxxBro mi napísal, nech tu počkám a on sa odpojil. V ten moment mi bolo úplne všetko jasné...Za 10sekúd by určite nenapísal tomu "zlodejovi", aby prišiel na server. No ten xxxBro sa pripojil pod mojím nickom a začla mi písať, žemi to vráti ale pod podmienkou, že naexpím toho jeho "kamoša" (xxxBro). Chcel som svoj nick rýchlo z5 tak som odpovedal, že áno...Povedal, že sa môžem pripojiť...Keď som sa chcel pripojiť tak mi to stále písalo, že to je registrované. V tom sa pripojl do hry Avatar Killer GaMs starwars :/ tak som mu hneď napísal a aj on začal tomu xxxBrovi písať, nech to vrátí. Reakcia hráča xxxBro bola taká, že začal písať, že on to nebol atď...proste tie klasické výhovorky. Avatar mi sľúbil, že mi pomôže pretože som už musel ísť preč na futbal...Dnes ráno, ako som vstal tak som to šel hneď skúsit, či už mi to ide...No sláva konečne som sa mohol pripojiť a veslo hrať. No dobrá nálada ma prešla po tom čo sa na server pripojil ten hráč xxxBro pod nickom Korben. Začal mi písať, že som smutný atď...Provokoval ma tak som ho ignoroval a potom sme sa dostali do rečí ohľadom toho, že on to nebol atd...zas začal klamať...Ako som zistil, že tieto nicky sú jeho? Veľmi jednoducho, keď som sa ho pýtal, či to on nebol tak mi odpovedal, že on nie a má tieto nicky KorbeN atď...Keď sa pripojil pod 2 nickom mal úplne rovnaú gramatiku (zlú). Urobil som si pre istotu pár fotiek z mobilu toho čo písal...ak bude potreba tak to sem hodím...Poprosil by som potrestať daného hráča.... A ešte sa chcem ospravedlniť, že ak to píšem do zlej sekcie.

  2. #2

    Odpověď: superhero

    Banned.

    Nick našťastie nebol zarezervovaný, inak by bol trest vyšší.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •