Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: PepĂek --> Operak

  1. #1

    PepĂek --> Operak

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 256629)
    [AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 21 hodin, 14 minut a 13 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Az se umoudris a prestanes pomlouvat za zady tak te cekam na foru (Moznost unbanu, pokud ti dojde co po tobe chci'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < PepĂek >
    [AMXBANS] Tvuj nick: PepĂek
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:223522236
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:223522236
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.96.172.2
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.96.172.2
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 8 mini (jb_cp_assis)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Ahoj, nevim kdy jsem te pomlouval, ale oukej. Zajimava je doba, na kterou ban byl udelen. 12 tydnu ?! halo ?! si spadl z visne :DD Vcera dostal hrac to same co ja a dostal ban na hodinu. :DD Slysel jsem o tobe hodne spiny... A ty pomlouvas a pohoda, ze ? :DDD Kdyz jsem te videl na fotce tak div jsem si ji nespletl s prdeli. :D Dam ti radu, nelez ven z baraku, zustan si hezky tu a banuj si, protoze nula jako ty nic jineho neudela. Toto je muj nazor na tebe, pojmi si to jak chces. Timto to ukoncuji UB asi nedostanem :DD, ale 12 tydnu je nesmysl. Preji ti hodne stesti v zivote. Budes ho potrebovat jak mak. :DDDDD

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Tobě ban zůstane i kdyby se to hodně adminům nelíbilo. Využívám pravidla, které mě opravňuje dát ban za nadávky/urážení člena admin-teamu dle mého uvážení. Napsal jsem ti jednu podmínku, za které by jsem ti ban dal pryč (Teda pokud by ti ta podmínka došla z důvodu banu), ale ty nejsi ani schopný mi na serveru pred všema říct znovu to, co si psal bez mé přítomnosti. Nevím, čeho chceš dokázat, jestli si byl jako malý šikanovaný a teď si léčíš komplexy pres hru ale okey... Dál se k téhle žádosti nebudu vyjadřovat.
    Naposledy upraveno Operak; 16-08-18 v 19:13.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Že já si lečím komplexy. :D :D :D Určitě bych se nebál ti to říct i z očí do očí. Pokud bych se nepochcal smíchy z toho jak vypadáš. :DD

  4. #4

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Vysvětli nám někdo o co go?:D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Vysvětli nám někdo o co go?:D
    Se mu koukni chat log a pár nicků co si dával které míří na mojí osobu. Předemnou, ale mlčel jak většina hrdinů z cska.
    Naposledy upraveno Operak; 16-08-18 v 19:25. Důvod: miluju flame <3

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #6

    Re: PepĂek --> Operak

    Zdravím. Důkladně jsem si projel celý chatlog. Kromě dlaždičového slovníku, za který bys samo o sobě dostal ban, jsem tam viděl i jeden nick s urážkou tady Operaka. Měl jsi ho chvilku, pak sis ho dle chatlogu do pěti minut změnil.

    Samotné nadávky bych řešil banem na jeden den, vzhledem k tomu, že má hráč čistý rejstřík. Zajímaly by mě větší podrobnosti, které banujícího kolegu donutily nastavit délku banu na dvanáct týdnů.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Re: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Důkladně jsem si projel celý chatlog. Kromě dlaždičového slovníku, za který bys samo o sobě dostal ban, jsem tam viděl i jeden nick s urážkou tady Operaka. Měl jsi ho chvilku, pak sis ho dle chatlogu do pěti minut změnil.

    Samotné nadávky bych řešil banem na jeden den, vzhledem k tomu, že má hráč čistý rejstřík. Zajímaly by mě větší podrobnosti, které banujícího kolegu donutily nastavit délku banu na dvanáct týdnů.
    Ban s délkou 12 týdnu je můj standartni ban který dávám za nadávky členům teamu, které jdou za hranici srandy na JailBreaku, bez ohledu na jejich minulost, nebo jejich reputaci. Vždy, ale dávám takhle dlouhý ban s možností okamžitého unbanu, jestliže se daný hráč buď omluví, nebo přijde se slušnou žádosti.

    Dale k jeho pár řádkum narážek na mě. Z osobních důvodů, který tuším že Grakon ví, ale nebudu je psát veřejně, dokonce ani nikomu dalšímu z kolegů. Nehodlám číst řeči tohoto tipů v chat logu. Hráč nebyl ani schopný v mě přítomnosti napsat i kdyby "tečku". Po tom co hráč předvedl zde na fóru ban nehodlám zkracovat ani kompletně rušit, dokud z něj nedostanu to, co jsem si dal za podmínku k unbanu pro všechny podobné bany.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    I když je to trochu víc přestřelený byl bych pro zkrácení min 6 týdnů.

  9. #9

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    To, že jsem tam nenapsal potom aspoň tu "tečku" je z toho důvodu, že jsem si byl na 10 minut odskočit a poté, co jsem přišel už jsem viděl jen úvodní obrazovku s malým obdélníček, že mám ban. :)

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno dominikjasik Zobrazit příspěvky
    To, že jsem tam nenapsal potom aspoň tu "tečku" je z toho důvodu, že jsem si byl na 10 minut odskočit a poté, co jsem přišel už jsem viděl jen úvodní obrazovku s malým obdélníček, že mám ban. :)
    No jo, ale stále tu od tebe nevidím absolutně nic, co by mě přesvědčilo aby jsem ti dal kratší ban. Evidentně o něj nestojíš.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #11

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Kluci vám už na tom jailu jebe nebo jak?:D tady za to 12 týdnu? To ste se zbláznili ne :-D nevím kdo tady zavedl trend prestrelovat bany do extrémů...
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Nezkrátí to do té doby, než se mu omluvím. Což ať o mě neočekává. :) Pamatuju si, že borci dostávali za nadávky atd. 3 dny, ale 12 týdnů ? :D To je pořádný nášup. :D

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno dominikjasik Zobrazit příspěvky
    Nezkrátí to do té doby, než se mu omluvím. Což ať o mě neočekává. :) Pamatuju si, že borci dostávali za nadávky atd. 3 dny, ale 12 týdnů ? :D To je pořádný nášup. :D
    Já jsem napsal důvod a vyjádření k délce banu. Tady se k tobě bude muset holt přimluvit vedení.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  14. #14

    Re: PepĂek --> Operak

    Jsem pro zkrácení na ty tři dny.

  15. #15
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Co se nadávek na osobu admina týče, myslím, že jediný kdo by měl ban zkracovat, je skutečně admin, kterému bylo vynadáno. Hráč se může omluvit, ale tenhle nechce. Tak proč by se ten ban měl zkracovat. On se nechce slušně chovat, tak proč by mu mělo být vyhověno? A to bez ohledu na to co přesně řekl. Proč by si měl admin nechat líbit nadávky? Jakékoli a od kohokoli. Nemáme tu snad možnost požádat o unban? Neruší se bany neprávem udělené? Takže nevidím jediný důvod, proč by se měly nadávky tolerovat. Nadávka není standard. Navíc ten člověk se omluvit nechce a ještě přidává urážky do žádosti.... návrhy na zkrácení bez omluvy naprosto nechápu. To chcete hráče naučit, že může urážet, v žádosti znovu, nemusí se omlouvat a že mu to ostatní admini zkrátí???
    P.S: I když by byl ban naprosto minela, což se stává (WH tam není, apod.), tak urážka v žádosti by neměla být tolerována. Jestli ano, tak jsem v nějaké jiné dimenzi...
    Naposledy upraveno plejerplejer; 18-08-18 v 00:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •