Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: PepĂek --> Operak

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Co se nadávek na osobu admina týče, myslím, že jediný kdo by měl ban zkracovat, je skutečně admin, kterému bylo vynadáno. Hráč se může omluvit, ale tenhle nechce. Tak proč by se ten ban měl zkracovat. On se nechce slušně chovat, tak proč by mu mělo být vyhověno? A to bez ohledu na to co přesně řekl. Proč by si měl admin nechat líbit nadávky? Jakékoli a od kohokoli. Nemáme tu snad možnost požádat o unban? Neruší se bany neprávem udělené? Takže nevidím jediný důvod, proč by se měly nadávky tolerovat. Nadávka není standard. Navíc ten člověk se omluvit nechce a ještě přidává urážky do žádosti.... návrhy na zkrácení bez omluvy naprosto nechápu. To chcete hráče naučit, že může urážet, v žádosti znovu, nemusí se omlouvat a že mu to ostatní admini zkrátí???
    P.S: I když by byl ban naprosto minela, což se stává (WH tam není, apod.), tak urážka v žádosti by neměla být tolerována. Jestli ano, tak jsem v nějaké jiné dimenzi...
    Naprosto souhlasím, nenapsal bych to lépe.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  2. #17
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Aspoň seriózne ospravedlnenie zo strany žiadateľa by malo byť samozrejmosťou. Následne by sa mohlo prejsť k diskusii o skrátení.

    Zatiaľ tomu tak nie je, tak akú podstatu má potom táto žiadosť? Čo chce ňou vlastne žiadateľ dosiahnuť ?
    Naposledy upraveno Samco; 18-08-18 v 08:59.

  3. #18

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Co se nadávek na osobu admina týče, myslím, že jediný kdo by měl ban zkracovat, je skutečně admin, kterému bylo vynadáno. Hráč se může omluvit, ale tenhle nechce. Tak proč by se ten ban měl zkracovat. On se nechce slušně chovat, tak proč by mu mělo být vyhověno? A to bez ohledu na to co přesně řekl. Proč by si měl admin nechat líbit nadávky? Jakékoli a od kohokoli. Nemáme tu snad možnost požádat o unban? Neruší se bany neprávem udělené? Takže nevidím jediný důvod, proč by se měly nadávky tolerovat. Nadávka není standard. Navíc ten člověk se omluvit nechce a ještě přidává urážky do žádosti.... návrhy na zkrácení bez omluvy naprosto nechápu. To chcete hráče naučit, že může urážet, v žádosti znovu, nemusí se omlouvat a že mu to ostatní admini zkrátí???
    P.S: I když by byl ban naprosto minela, což se stává (WH tam není, apod.), tak urážka v žádosti by neměla být tolerována. Jestli ano, tak jsem v nějaké jiné dimenzi...
    V jine dimenzi asi si, protože Ikdyz mas z části pravdu tak jsi napsal totální bullshit. Nevím jestli sis toho všiml ale poslední dobou lítají bany ciste na ego adminu, kdy člověk který prošel “důkladným” procesem náboru, neunese nadávku na svoji osobu.
    A dokud se k tomu ostatní budou stavět tak jako ty, tak tam za chvíli nikdo hrát nebude. Až mi někdo napíše na serveru, ze sem blbec, dam mu permu a když si přijde pro unban tak ho donutím se omluvit, pokleknout, poslat mi na účet 20 tisíc a vipko na 3 měsíce.
    Nebo na co po nem chcete omluvu? Aby vaše ego mohlo v noci dobře spát?...
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  4. #19

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Síce by som si nikdy nedovolil dať 3 mesiace ban za nadávky, ale toto je slušný portál. Neni dôvod nadávky tolerovať a neni dôvod mu to skracovať. Aj tak to neni prvý ban na 3 mesiace za nadávky, poznám prípad že mu to len prospelo. Ale tento sa opiera o pravidlo Urážení a bezdůvodné napadání adminů nebude tolerováno, takže by som povedal že to neni honenie ega. Proti skráteniu.
    Spoiler Spoiler:


  5. #20

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    ale jo je :-) kdybych napsal Operakovi na serveru to same, stane se mi něco? Stane se mi hovno, tak plz mi tady neříkej pohádky o tom, ze to není ban na ego
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    ale jo je :-) kdybych napsal Operakovi na serveru to same, stane se mi něco? Stane se mi hovno, tak plz mi tady neříkej pohádky o tom, ze to není ban na ego
    Smutné že jediný ho zastávaš ty, neaktívny admin ktorý nič tým pádom nevie čo títo jedinci vykonávajú na serveroch..
    Na tvojom mieste by som sa k tomuto ani nevyjadroval radšej.

    PROTI Skráteniu

  7. #22

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    ale jo je :-) kdybych napsal Operakovi na serveru to same, stane se mi něco? Stane se mi hovno, tak plz mi tady neříkej pohádky o tom, ze to není ban na ego
    Jasné že sa stane hovno lebo logicky nemôže admin dať ban adminovi. Maximálne môže podať sťažnosť, kde sa to bude riešiť.
    Spoiler Spoiler:


  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    ale jo je :-) kdybych napsal Operakovi na serveru to same, stane se mi něco? Stane se mi hovno, tak plz mi tady neříkej pohádky o tom, ze to není ban na ego
    Toto jsem řešil s pár lidma na Tsku včera. Já rozlišuji 2 skupiny lidí (Ne, neni to protekce), jsou to ti s kterýma se bavím a vím, že jejich narážky jsou opravdu jen sranda (Např. Paulí...) a pak tu jsou lidi co na mě mají jen řeči a když přijdu na server, tak dělají že jsem nejlepší kamarád a mají mě rádi.

    E: Samozřejmě nechci tímto říct, že ti s kým se bavím mají protekci a nebanoval by jsem je. Já jsem už od začátku mého adminování nestranný, když to člověk přežene až moc. Zabanoval by jsem v tomto případě i nejbližší.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #24

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Smutné že jediný ho zastávaš ty, neaktívny admin ktorý nič tým pádom nevie čo títo jedinci vykonávajú na serveroch..
    Na tvojom mieste by som sa k tomuto ani nevyjadroval radšej.

    PROTI Skráteniu
    Si děláš ze mě prdel ne?:D tři roky v kuse sem tam jako spesl a pak admin každý den řešil debilni decka a pak mi tady bude něco psát nejakej pepik kterymu se spesl jednou pro demenci vzal ale pak se mu záhadně dal zpátky :D a ještě zrovna ty patříš do ty sebranky nově nabraných adminu který tady zavedli trend dávat 12ti týdenní bany za hovno:D
    Radši ni už na to nic nepis, můžeme pokecat v pm:D
    E: Amen madunax, teď se jen těš co pikantniho si na tebe Bee připraví
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 18-08-18 v 14:24.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #25
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Nechápu co touhle žádostí chce banovaný hráč dosahnout, když akorát v každém postu přidává do ohně...

    Co se týče banu...byl bych za zkrácení banu na týden, tak jak se to normálně dává. 3 měsíce je extrémně moc a nechapu logiku toho, že dám přehnaný ban za blbost a pak čekám omluvu na fórku...i když měl daný hráč možnost UB, kdyby se omluvil, tak je to prostě hloupost. To rovnou můžeme rozdávat jenom permy s tím, že hráč dostane UB jen, když se nad sebou zamyslí, uvědomí si co udělal a omluví se.
    Naposledy upraveno Madunax; 18-08-18 v 14:25. Důvod: .

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Si děláš ze mě prdel ne?:D tři roky v kuse sem tam jako spesl a pak admin každý den řešil debilni decka a pak mi tady bude něco psát nejakej pepik kterymu se spesl jednou pro demenci vzal ale pak se mu záhadně dal zpátky :D a ještě zrovna ty patříš do ty sebranky nově nabraných adminu který tady zavedli trend dávat 12ti týdenní bany za hovno:D
    Radši ni už na to nic nepis, můžeme pokecat v pm:D
    Clap clap... Pravá tvár sa ukázala

  12. #27
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Nechápu co touhle žádostí chce banovaný hráč dosahnout, když akorát v každém postu přidává do ohně...

    Co se týče banu...byl bych za zkrácení banu na týden, tak jak se to normálně dává. 3 měsíce je extrémně moc a nechapu logiku toho, že dám přehnaný ban za blbost a pak čekám omluvu na fórku...i když měl daný hráč možnost UB, kdyby se omluvil, tak je to prostě hloupost. To rovnou můžeme rozdávat jenom permy s tím, že hráč dostane UB jen, když se nad sebou zamyslí, uvědomí si co udělal a omluví se.
    Čekám jen na odpověď Buráka. Aby udělal to, co mi psal, když se hráč neomluví. Pak s banem budu nějak manipulovat.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  13. #28
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Někteří admini by si měli uvědomit, že nejste nikdo víc, než jen obyčejní hráči, kteří mají pravomoc spravovat server. Ale řešit si osobní spory skrz délky banu? To už si tu vážně ze mě děláte prdel? Pochopím, pokud to hráč dělá konstantně a už za to byl několikrát trestán, ale hned ze startu mu napálit 12 týdnů? To už je jako za dob Virginse, kterej dával za kopírování jeho nicku permy. Nechci rejpat, ale akorát to ukazuje na vaši vznětlivost, nevyspělost a na to, jak se nad nic neumíte povznést a řešit věci s klidnou hlavou. Ban je oprávněný, ale s délkou jsi úplně mimo mísu. Docela by mě zajímalo, co by vám na to napsal Charon. Už se nad sebou zamyslete, někdy se chováte hůř než ty děcka na serveru a tohle dětinské chování s délkama banu tomu vůbec nepomůže. Asi nějakej trend novodobejch adminů. :)

  14. #29
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: PepĂek --> Operak

    Provokace zbytečná, dlouhý ban taky zbytečný. Moc bych nedělal rozdíly mezi urážením hráčů a urážením adminů, pořád je to dá se říct to stejné, my se akorát můžeme bránit banama. Co ale nechápu, je důvod, proč na sebe opět házíte špínu v žádostech a chováte se jak malé děcka. Dále by mě zajímalo, proč žadatel místo omluvy začne psát blbosti i na fórum, má teda zájem o zkrácení nebo ne? Některé věci mě fakt nikdy nepřestanou překvapovat.

    Kdyby se hráč omluvil, měl možnost i na unban, bez omluvy a ještě se stupidníma poznámkama k tomu může být rád za zkrácení na 5 dní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •