Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Když se chcete hádat pojďme se hádat

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Když se chcete hádat pojďme se hádat

    Co dodat , opravdu jsem něvědel kde je simon lebo jsem si išel po mapě a nekoukal jsem kam jde , to že se bavíte a máte se mnou problém ani nevím jaký znamená že mě bezdůvodně budeš zabíjet při party modu ? Nic špatného jsem nědelal , nikoho jsem neprovokoval nikoho jsem slovně nenapadal atd. Zkuste se příště vyjídřit jako normální lidé a né jako 2 kámarádi co se musí mstít někomu co vám nic nedělal. Btw 1 nevím jaký se mnou máš problém tak mi ho řekni , protože jediné co já vím je , že pri Hvd na mapě snow jsem si z cely vzal flusačku a ty jsi mě nechtěl pustit , tak jsem se trochu neudržel a nadával jsem. Pokud tě to silně ranilo tak se ti omlouvám za mé chování když jsem to prostě neudržel. A stejně by pro mě bylo lepší kdyby jsme se o tom pobavili třeba na Tsku lebo hádat se zase jen kvůli blbostem fakt nechci.
    Keep calm and smoke

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Když se chcete hádat pojďme se hádat

    ??
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Když se chcete hádat pojďme se hádat

    Nic já už to nebudu řešit , je to jeho vina a 1 jestli s tím máš problém napiš mi zprávu naa můj účet abych se s tebou mohl pobavit třeba na tom Tsku.
    Keep calm and smoke

  4. #4

    Re: Když se chcete hádat pojďme se hádat

    Zdravím. Tvá předchozí stížnost byla vyřešena dle platných pravidel serveru Jailbreak. Tak samo byly vyřešené další dvě stížnosti na tebe. Toto vlákno nemůžeme brát jako stížnost, a tak nemůže být dále řešeno. Příště si svoje osobní spory řešte soukromě třeba přes PM na fóru.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •