Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Vyřešení Party módu.

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Vyřešení Party módu.

    Zdravíčko, projížděl jsem si tady staré příspěvky v jb sekci a jeden mě inspiroval k tomu, abych tohle napsal. Nevím, jestli se to už řešilo, popřípadě to když tak lockněte..

    Měl bych nápad, jak jednoduše vyřešit problém party módu. Přidala by se nová kolonka do seznamu módu s názvem Párty mód. Když se zvolí, tak se začne odpočítávat čas, jako u Hvd, rozdíl oproti Hvd bude v tom, že bude no damage celé kolo, až do vypršení časového limitu. Tím se naskytne možnost, aby Ctčka mohly odejít ze zbrojnice a vězni si vzali zbraň a nemuseli by nikoho ohrozit. Po ukončení časového limitu by všichni zemřeli, jako u Hvd, a začne nové kolo. Myslím si, že tohle není nějak extra těžké nastavit. Ještě mě napadla taková vychytávka, že před spuštěním Party módu by se zaplo hlasování třeba na 10 sekund a vězni by si rozhodli, jestli chtějí party mód nebo ne. Pokud více jak 50 % nebude souhlasit, bude pokračovat normální kolo bez práva zopakovat party mód v jednom kole. Samosebou by se mohl Party mód zapnout jen do časového limitu 01:00 jako ostatní módy.

    +
    Tímto módem by se vyřešily mnohé spory a hádky ohledně party módu. Tento "mód" se stal tak používaným, že by se měl hodit mezi pravoplatné módy s pravidly, které se musí dodržovat

    + + jsem zapomněl dodat, ale to bude snad samozřejmostí. Tenhle mód se nebude dávat místo hvd při MFK. (i kdyby hlasování bylo úspěšné..) = by mohl potom padnout i nějaký trest pro Simona, který to hlasování zahájil.

    Co vy na to? Kdyby jste měli ještě nějaké vychytávky, tak je tady napište.
    Naposledy upraveno bohémsky život; 19-08-18 v 17:48.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Tomi77
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Vyřešení Party módu.

    Citovat Původně založeno Gustafo Zobrazit příspěvky
    Zdravíčko, projížděl jsem si tady staré příspěvky v jb sekci a jeden mě inspiroval k tomu, abych tohle napsal. Nevím, jestli se to už řešilo, popřípadě to když tak lockněte..

    Měl bych nápad, jak jednoduše vyřešit problém party módu. Přidala by se nová kolonka do seznamu módu s názvem Párty mód. Když se zvolí, tak se začne odpočítávat čas, jako u Hvd, rozdíl oproti Hvd bude v tom, že bude no damage celé kolo, až do vypršení časového limitu. Tím se naskytne možnost, aby Ctčka mohly odejít ze zbrojnice a vězni si vzali zbraň a nemuseli by nikoho ohrozit. Po ukončení časového limitu by všichni zemřeli, jako u Hvd, a začne nové kolo. Myslím si, že tohle není nějak extra těžké nastavit. Ještě mě napadla taková vychytávka, že před spuštěním Party módu by se zaplo hlasování třeba na 10 sekund a vězni by si rozhodli, jestli chtějí party mód nebo ne. Pokud více jak 50 % nebude souhlasit, bude pokračovat normální kolo bez práva zopakovat party mód v jednom kole. Samosebou by se mohl Party mód zapnout jen do časového limitu 01:00 jako ostatní módy.

    Co vy na to? Kdyby jste měli ještě nějaké vychytávky, tak je tady napište.
    Ahoj, súhlasil by som s týmto návrhom a určite za +

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Vyřešení Party módu.

    Neni špatnej nápad, určitě pro.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  4. #4

    Re: Vyřešení Party módu.

    Zdravím. Myslím, že už jednou jsem tu něco podobného navrhoval. K samotnému módu bych ještě přidal jednu důležitou věc a to je možnost respawnu kvůli různým bugům. Vyřešilo by to spoustu problémů. Pokud by se to odsouhlasilo, museli bychom počkat, dokud to někdo neudělá. Všechno by se mělo dát opět do pohybu někdy v září.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Re: Vyřešení Party módu.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Myslím, že už jednou jsem tu něco podobného navrhoval. K samotnému módu bych ještě přidal jednu důležitou věc a to je možnost respawnu kvůli různým bugům. Vyřešilo by to spoustu problémů. Pokud by se to odsouhlasilo, museli bychom počkat, dokud to někdo neudělá. Všechno by se mělo dát opět do pohybu někdy v září.
    Pokud myslíš smrt kvůli bugu na mapě, tak to je asi dle mého zbytečné. To by se mohlo přidat rovnou i k hvd. Pokud jsem tě dobře pochopil.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  6. #6

    Re: Odpověď: Re: Vyřešení Party módu.

    Citovat Původně založeno Gustafo Zobrazit příspěvky
    Pokud myslíš smrt kvůli bugu na mapě, tak to je asi dle mého zbytečné. To by se mohlo přidat rovnou i k hvd. Pokud jsem tě dobře pochopil.
    Pokud by tu byla protekce proti entitě func_trigger, fall dmg a dmg při topení, tak by se mohlo stát, že by někdo někde uvíznul a nemohl by se dostat ven, např. pád při dr na snow nebo při bugnutí na létajících blocích na té stejné mapě na dr. Proto jsem navrhoval i možnost respawnu.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Vyřešení Party módu.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Pokud by tu byla protekce proti entitě func_trigger, fall dmg a dmg při topení, tak by se mohlo stát, že by někdo někde uvíznul a nemohl by se dostat ven, např. pád při dr na snow nebo při bugnutí na létajících blocích na té stejné mapě na dr. Proto jsem navrhoval i možnost respawnu.
    J
    Aha, tak to jsem asi zapomněl napsat.. Ten no damage by byl pouze mezi vězni a ctčkama. Prostě jako vypnutý friendyfire.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Re: Vyřešení Party módu.

    Môže byť, ale to hlasovanie by som dal nejako na 70% za áno, a čas tak 3-5 minút max.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Myslím, že už jednou jsem tu něco podobného navrhoval. K samotnému módu bych ještě přidal jednu důležitou věc a to je možnost respawnu kvůli různým bugům. Vyřešilo by to spoustu problémů. Pokud by se to odsouhlasilo, museli bychom počkat, dokud to někdo neudělá. Všechno by se mělo dát opět do pohybu někdy v září.
    Zas to netreba moc hrotiť, skôr stačí dať tak 3-5 minút čas a keď niekto nahodou skape tak ho tých par minutiek nezabije.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Re: Vyřešení Party módu.

    Psal jsem to se souladem s party mód pravidly a pokud si snad pamatuju, tak je tam napsáno, že musí většina serveru souhlasit s party modem, tzn 50% +
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Vyřešení Party módu.

    Jsem pro, hodilo by se xd
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Vyřešení Party módu.

    proti
    Naposledy upraveno Filet; 19-08-18 v 16:36. Důvod: Pomýlenie

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Vyřešení Party módu.

    Tímto módem by se vyřešily mnohé spory a hádky ohledně party módu. Tento "mód" se stal tak používaným, že by se měl hodit mezi pravoplatné módy s pravidly, které se musí dodržovat.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Vyřešení Party módu.

    + jsem zapomněl dodat, ale to bude snad samozřejmostí. Tenhle mód se nebude dávat místo hvd při MFK. (i kdyby hlasování bylo úspěšné..) = by mohl potom padnout i nějaký trest pro Simona, který to hlasování zahájil.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Vyřešení Party módu.

    Môj názor ohľadom "párty módu" je stále rovnaký. Fungovalo to aj bez pravidiel...okey...pridali sa pravidla...ešte lepšie. A teraz chcete pridať mód, ktorý vlastne tieto pravidlá rovno vyradí, pretože nič zlého nemôže spraviť. Dobre.
    Zatiaľ v tom nevidím nič zlé, ale aby párty mód zaujal každého a každého to bavilo, tak to sa stane zväčša iba v nočných hodinách, že sa zhodnú všetci. Ak sa zhodne 50% alebo aj 75% tak stále ten zbytok nemá čo robiť. Nie je to niečo, čo by fakt pobavilo aj hráčov cez klasický deň. Cez klasický deň je to iba iný druh HVD. Ak sa to stane módom, tak to môžu dať kedykoľvek alebo znovu každému vysvetľovať, že to nie je klasický mód ako HVD, ale ide o niečo iné alebo ako vlastne? Ja si tento mód neviem vôbec predstaviť ako klasický mód, ktorý by patril na server a mal hráčov baviť. Aspoň pre mňa je párty mód niečo, kde sa mám zabaviť sám. Pričom hra je spoločenská záležitosť. Nech si to vezme kto chce akokoľvek, nech si to prekrúti akokoľvek, ale pre mňa je to zbytočnosť.

    Ak hráči porušujú pravidlá, ktoré sú ako základné, či zaužívané, tak majú byť upozornený, či potrestaný. V tomto móde nie je nič pre mňa pozitívne iba to, že si vyskúšam atrakcie ako pri HVD, je to v obmedzenom čase ako HVD. Nech si robia hráči, čo len chcú na servery, ako chcú...nech sa zrážajú, strieľajú, bugujú...čo chcú. Len aby to nenarušovalo chod serveru a toho, čo sa nemusí páčiť ostatným a zároveň porušuje pravidlá serveru....napríklad dookola spomínaný úmyselný FK po párty móde.

    Aj kebyže sa tu pridá, tak mi to je jedno, ale toto bol čiste môj názor.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Vyřešení Party módu.

    Ale díky tomuto "módu" se akorát dělaly problémy a byly zbytečné hádky a někdy i snad tresty.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •