Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Žádost o Práva :D

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Žádost o Práva :D

    Zdravím.

    Mé jméno je Milan. A rozhodl jsem se požádat o práva na Jailbreak 1, Jailbreak 6, Jailbreak 7 mini, Jailbreak 8 mini, Jailbreak 5 mini.

    Možná bych měl prve říci něco o sobě:Jmenuji se Milan, mám 17 let a Couter Strike 1.6 hraji už přes 6. let.
    Na váš portál mě pozval můj známý, který tady už bohužel nehraje, tudíž jsem tu u vás už od doby kamenné.
    Prve jsem hrál Zombie servery, Cod, Knife a poté jsem přišel na můj dosud oblíbený server JailBreak.
    Tam jsem poznával nové lidi a byl a jsem poměrně oblíbený hráč i přes mé chyby a nedostatky si myslím,
    že naděje vstoupit do vašeho teamu stále ještě je. A proč ne, že ? Za zkoušku nic nedám.

    Proč zrovna já ? Jelikož si myslím, že jsem jeden z mála hráčů, který JailBreak umí a rozumí co to obnáší.
    Hraji tam už od založení Serveru, což už je i možná ten 4-5 rok (myslím tím rok 2014).
    Vlastně mohu říct, že schopnosti ovládání pořádku a umění je u mě na chvalitebné úrovni.
    Mám chyby, mám špínu. Ale proč se dívat na minulost ? Chybovat je lidské. Jsem velice svérázní člověk.
    Rychle se učím a také si myslím, že vstoupit do Admin teamu bude pro mne veliká čest, která mě změní.

    Prosím o slušné vyjádření co nejvíce adminů, jak za pozitivní i negativní výsledky vám budu vděčný.

    Muj Nick: Insanity.
    Muj SteamID: STEAM_1:0:85629432

    Tak to bylo vše co bych o sobě a o mé žádosti stát se Spešlem napsal.
    S pozdravem Insanity. :P.
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 22-08-18 v 19:32. Důvod: Hrubka.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o Práva :D

    Proti viz. aférka před nedávnem (Burák a ti co ví pochopí nebudu to psát veřejně.). Takhle by se prostě skoro dospělý člověk chovat neměl.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Žádost o Práva :D

    Stalo se to jednou a ještě to nebylo tak, jak to bylo, nakonec jsem se omluvil. A jsem s těmi, co se to týkalo, zase kamarád.

    Ale díky za vyjádření. Chci to jen zkusit ;) Ještě taky ber ohled, že to bylo na steamu, a nemělo to žádnou spojitost se hrou.
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 22-08-18 v 19:41.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádost o Práva :D

    Zdravím,
    táto história banov je pre mňa na budúceho člena AT priveľa:



    Aktivita je plusom, hlásenia taktiež, ale som PROTI.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Žádost o Práva :D

    Co na to jiného napsat, než, že se chybami člověk učí.

    Samcovi jsem +- vysvětlil, proč jsem byl tak problémový, ale napíšu to už i sem, ať z toho mají hráči něco na pobavení.

    Kvůli svého otčíma co na mě pár let psychický tlačil, tak z něho mám psychickou poruchu osobnosti, typu hraniční, podle testu, co jsem dělal s psycholožkou. Chápu, že mě to neomlouvá, ale už pár týdnu s ním nežiji, takže by další komplikace být neměli.

    Ještě jednou se za můj banlist omlouvám.

    E: Jestli to tedy teď nevyjde, tak budu sekat dobrotu a o ten rok si požádám znovu, chápu, že omluva mi vše vyžehlí.
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 22-08-18 v 19:54.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Žádost o Práva :D

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •