Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Nadržovanie druhému pohlaviu

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Nadržovanie druhému pohlaviu

    Ja som tiež nikdy nemal rád nadržovanie voči ženám... Ale vždy sú to len voláke drobnosti čo by sa dali prehliadnut. Ono si už tuším stačí dat meno Veronika a za PC bude sedet 32 ročný jožko. Ale aj tak mám v hlave krásnu živú spomienku tuto na JB, tak ju sem napíšem nech si vilejem srdce. Hral som JB už neviem aká mapa a mali sme vyskakovat von z boxu, simon nezakázal blokovat. Blokol som asi 3,4 hráčov a potom som blokol nejaké dievča, možno lejdynku. V chate sa asi piati do mna pustili že čo som to za gentlemana a také pičoviny ako smial som sa dobre na tom a znova sa mi to potvrdilo: Kedže CS 1.6 je prevažne mužská hra tak ženy sú tu vzácne tak muži nadržujú píšu prasačiny a rozne hovadiny, a nie len obyč. hráči ale aj admini pri ktorých by som čakal toho rozumu trochu viac aspom čo sa týka tejto témy. Ale už by stačilo dakujem za prečítanie a mrknite sa na perfektného komika https://www.youtube.com/watch?v=OhjqF-uHznk
    Už neni čas huliť...

  2. #17

    Odpověď: Nadržovanie druhému pohlaviu

    Ja ji sama sprdnu, to se nebojte. Přeci jen, sestry se nezapřou. Dokud to nepreháni, tak ať si kluci užívají, že na ně letí nějaká holka z jb..
    ꀘꀤ꓄꓄ꌩ❀❀

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Nadržovanie druhému pohlaviu

    Citovat Původně založeno Smoulinka Zobrazit příspěvky
    Ja ji sama sprdnu, to se nebojte. Přeci jen, sestry se nezapřou. Dokud to nepreháni, tak ať si kluci užívají, že na ně letí nějaká holka z jb..
    Sprdnout, sprdni, její chyba to ale není.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •