Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Post Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Zdravím, tato stížnost souvisí s touto : http://csko.cz/forum/showthread.php?...dmina-Pelargos

    Dneska jsem hrál na serveru (Bonus hpček mi zmizel takže jsem si je nemohl bugovat)
    Ale viděl jsem že admin Pelargos podezřelé moc vydrží když mu dám 200 dmg + stihne zabít další 3-4 CT kteří do něj střílí, tak jsem si skočil do spectu a co jsem neviděl.

    Admin měl 375 HP bez nějakých itemů které přidají HP, pro upřesnění jeho Class mohla mít max 200+- hp a měl bonus 50 hp což je 250-280 hp dohromady.
    Napsal jsem mu do chatu jak ty hp získal a vymlouval se že mu to dali itemy na hpčka, jenže tu je problém.. admin ty itemy mohl vyhodit hned jak je dostal, jenže on místo toho počkal než začne další kolo a vyhodil ten item takže mu ten bonus hp zůstal.

    Fajn dobře, 1 si toho nemusel všimnout to se stane ale proč tedy se admin neodpojil a nepřipojil znova když já za to dostal kick poté co jsem ho 3x zabil? A on stím hrál celou mapu a následně co jsem mu napsal at se odpojí nebo at si dá kick za ty bugnuté HP tak admin začal ignorovat a hrál dál což je vidět na videu.


    Důkaz + Status v konzoly je na videu i to jak admin psal do chatu + tp že neměl itemy na HPčka :


    Vpravo dole klikněte na Youtube pro větši obraz, tady to nepůjde zvětšit na fullscreen pravděpodobně.
    Naposledy upraveno Michaela123; 25-08-18 v 18:14.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  2. #2

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Som na jutube, chce niekto podpis?

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Som na jutube, chce niekto podpis?
    Tady nejsi v družině, nechápu proč sem píšeš zbytečné odpovědi které se této stížnosti netýkají, hloupým připomínkám se tu nikdo nesměje nevím jak ty ale odpovídá to o tvém postoji k celé věci.
    Naposledy upraveno Michaela123; 25-08-18 v 18:50.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  4. #4

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    A ja som si myslel, že sme v družine, keďže sťažovateľovi je tak 12 rokov. Tu nie je nič zbytočné, každý príspevok má svoju váhu a pomáha mi celú situáciu sťažiť.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Jestli si to myslíš tak si začni chlapečku hodně rychle zvykat :) a už tu zbytečně nespamuj at se vyjádří kompetentní osoba.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  6. #6

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Jediná kompetentná osoba som tu ja.

    Neviem, čo čakáš ale zrejme asi takú istú odpoveď ako si tu dal minule ty. Budem sa hrať na blbého a napíšem ti tu aj rovnicu 225+50 = 275. Takže asi nevieš počítať, to nie je žiadnych 375. To mi nejak nevychádza.

    Keďže mám s bonusom 275 hp ale server zobrazuje len do 255, tak nevidím koľko mám hp. Bol som si vedomý, že keď som dropol rekruta, že budem mať asi o 50 hp viac (bugnutých) ale keďže stále vidím len 255, tak som proste na to zabudol. Potom som hral úplne s inými itemami a nedropoval som ich, aby sa mi to nebugovalo. Takže áno hral som s 375 hp ale nerobím to zámerne a nerobím to stále, narozdiel od niekoho. Ty si tam nabuguješ cca 1000 hp a potom sa hráš na blbého a keď dostaneš kick, tak si urazený a začneš sa do mňa navážať. Stačí si pozrieť chatlog zo 17.8. (16:43 - 16:49). Pritom si dostal len kick. Ale pravidlá hovoria o bane: scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban. O tom bugu sám dobre vieš minimálne od 10.4.2018, keďže si založil túto tému. Teda môžeme predpokladať, že od 10.4.2018 vedome využívaš tento bug, teda cca 4,5 mesiaca a zatiaľ si nedostal za to žiadny ban, iba jeden kick.
    Takže sa môžeme dohodnúť, že ja si budem dávať väčší pozor, aby som sa vyhýbal danému bugu a ty tiež. A keďže o tomto bugu vieš dostatočne dlho a dobre ho poznáš, tak určite ho nebudeš zneužívať. V prípade, že bude v budúcnosti na teba sťažnosť, prípadne ťa uvidím osobne, že si tento bug zneužil, automaticky dostaneš permanentný ban za bug, v ktorom bude zahrnuté aj tvoje predchádzajúce bugovanie a správanie.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Nevím proč sem taháš mojí předchozí stížnost jako nějakou záminku ale fajn, můžeš si předpokládat co chceš, třeba to využívám už od resetu aj předtím další 3 roky a nikdo na to nepřišel že, to samé můžu tedy předpokládat u tebe jelikož jsi "admin" ikdyž to nic moc neznamená tak hráči tě neřeší a hrajou si svoje.
    A když jsi si byl vědomý toho že máš bugnuté hp + jsem ti to ještě psal do chatu tak proč jsi se neodpojil a hrál dál? Tzn že příště až si bugnu hp tak napíšu přesně tohle stejné co ty : dropnul jsem 5x veterana a viděl jsem jen 255 hp a neuvědomil jsem si to a nic s tím nenaděláš pokud to chápu správně.

    Ty tu nejsi kompetentní osoba a už vůbec ne jediná protože se vyjadřuješ do vlastní stížnosti se svojí verzí příběhu, to by pak stížnosti na adminy neměli vůbec žádný smysl kdyby si to ten dotyčný admin řešil sám.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Takže itemy na HP po dropnutí nesníží HP na původní?

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Vypadá to tak.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Takže itemy na HP po dropnutí nesníží HP na původní?
    Napíšu ti to na steamu nebo v chatu, tady jim to vypisovat nebudu.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  11. #11

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Platí to len pre lvl 150, ktorý má aktívny bonus. Predpokladám, že to platí pre všetky bonus ale najviac sa zneužíva, resp. najhoršie je to pri bonuse s hp. Akonáhle získaš hp item (napr. rekruta, veterána a pod.) a dropneš ho, tak ti tie hpčka ostávajú stále a kumulujú sa donekonečna, pokiaľ získavaš a dropuješ ďalšie hp itemy. Keď máš bonus obranu, tak to platí presne rovnako, itemy s obranou ktoré dropuješ, tak ti stále ostáva ich bonus. Predpokladám, že to tak funguje so všetými bonusmi pri lvl 150. Problém je ale aj to, že keď si bugneš hpčka so 150kou a potom počas hry zmeníš klasu, tak tie hpčka máš aj na inej low klase.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Věř mi že tohle není ani zdaleka to nejhorší co může hráče potkat :D ještě tam je další 10x horší věc ale tady jim to psát nebudu nebo by to taky dělali a to by pak nikdo nehrál.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Máte k tomu ještě někdo co dodat? Náboři apod. ? Aby to zde nebylo nevyřešené dlouho.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos (Buguje hp + Důkaz)

    Už jen záleží, kdy se to opraví, takže se to vlastně může zavřít.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •