Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 50

Téma: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    :) Díky a netlačí.Chápu ale zkušenosti s amx mám jen nám ukončili tak před 2-3 roky servry a tím pádem chci pomáhat vám.Ale je pochopitelné že jen tak někomu práva nelze dát :)

  2. #17

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Hlásenie cheaterov je jednou z podmienok pri zakladaní žiadosti a každý žiadateľ by si mal byť toho vedomý. Tvoj prvý príspevok bola žiadosť o práva, teda si na fóre nemal žiadne hlásenia a pravdepodobne ani adminom na steam, keďže to tu zatiaľ žiadny nepotvrdil. Každopádne ja to zas tak tragicky nevidím. Javíš sa ako vhodný kandidát a momentálne nevidím dôvod, prečo by si nemohol tie práva dostať. Ide len o to, aby sme vedeli posúdiť, či vieš rozoznať cheatera, preto sú tam tie hlásenia. Ale pri tvojom veku a skúsenostiach si myslím, že by si s tým nemal mať problém. Ono ani nemusíš, všetko hádzať na fórum, podstatné je, aby si aspoň informoval nejakého admina, že niekde je cheater. A ten admin aspoň posúdi, či máš pravdu alebo nie a tým pádom sa zistí, či skutočne vieš odhaliť cheaterov. Takže stačí ak presvedčíš pár adminov (napr. hláseniami na ich steam) o tom, že rozoznáš cheaterov a tvoja žiadosť by kľudne mohla byť vyriešená kladne. Na druhej strane ale musíš byť aj trpezlivý, keďže tu máš žiadosť len cca týždeň a vyriešenie žiadosti trvá aj 2-3 mesiace.

  3. #18

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    No myslím že za 4 dny by mohl dát 1 hlášení :) málo se snažil podle mě no ještě počkám možná někoho nahlásíš .

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Citovat Původně založeno rEJKAc Zobrazit příspěvky
    No myslím že za 4 dny by mohl dát 1 hlášení :) málo se snažil podle mě no ještě počkám možná někoho nahlásíš .
    Nezlob se na mě, ale tohle je hovadina,soudit podle hlášení za 4 dny . Jelikož nedostala žádost instalock, tak je tu určitá šance na práva. Sám moc dobře víš, že tu žádost tady bude mít xx měsíců, teprve tahle doba nám právě ukáže, jestli vydrží jeho aktivita, jestli bude hlásit apod.

    Já osobně mu svoje pro / proti napíšu až po nějaké době, co tu ta žádost bude ležet. Čas ukáže jak se snaží a nesnaží.

  5. #20

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Citovat Původně založeno rEJKAc Zobrazit příspěvky
    No myslím že za 4 dny by mohl dát 1 hlášení :) málo se snažil podle mě no ještě počkám možná někoho nahlásíš .
    http://csko.cz/forum/showthread.php?65402-Cheater

  6. #21
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    582

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Ahoj, jsem podobného názoru jako kolegové...hlaš (steam, forum, ve hře pře ! nebo /cheat) a buď aktivní. Uvidím jak ti to půjde a po někaké době editnu.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Ok, díky za názory pánové.Zkušenosti mám ale chápu vaše obavy.Když potkám cheatera tak písnu nějakému adminovi protože když příjdu někam na servr a je tam tak už ho nějaký admin polapí a tím pádem nemám šanci natočit demo.Ale díky :)

  8. #23

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    No máš pravdu 5 den ani jedno hlášení myslím si že by 1 hlášení stejně nepomohlo ale tak zatím uvidíme taky mu dám buď PRO nebo PROTI po delší době no ale když jsem žádal já byl jsem aktivní a hlásil skoro každý den. tak by to mělo být pokud má někdo zájem no uvidíme jak se to pohne.

  9. #24

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    DEMO je kde

  10. #25
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Ahoj,

    jak sám píšeš, byl si adminem na dvou portálech a ze zkušeností bys měl vědět že je potřeba hlásit.. Podle chatlogu si za poslední měsíc nahlásil jednoho pomocí !, na forku máš nahlášenýho taky jednoho a to si ani nedodal demo.. Poptal jsem se adminů a těm si nenahlásil nic, až na bagra kterej mi potvrdil jedno hlášení.
    Sice je ti přes 32, ale věk není všechno.. kdyby ti bylo 15 tak je většina adminů proti. A taky mám takovej pocit že sis ani nepřečetl co je potřeba k právům a hned sis podal žádost
    Promiň ale momentálně si tě nedokážu představit jako admina, začni hlásit ať víme jestli bys byl pro portál přínos nebo ne
    Naposledy upraveno valentino; 05-01-19 v 11:19.
    Spoiler Spoiler:

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Ahoj, diky za tvůj názor ale asi to stejně vzdám :)

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Zdravím,

    Jakožto jediný admin s každodenní aktivitou na Oldu můžu potvrdit, že hlášení mi od něj chodí často a vše Banned. Sice je pravdou, že by mělo být i nějaké hlášení zde na fóru, ale za mě jsem určitě Pro. Zřídka tam sice zajde chory/rejko, ale absence adminů je na výše zmiňovaném serveru značná.

    DiE

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Ahoj, díky DiE za odpověd'.Ale asi to stejně neprojde.Měj pohodový den

  14. #29

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Hráč slabá aktivita a kvůli absenci přece nemůžeme nabrat každého kdo si požádá o práva .jak to pak bude vypadat hráč musí prokázat aktivitu , měl by hlásit jak přes ! tak na forum a měl by rozpoznat cheatera 3 fakty . já osobně stále 0 hlášení a už to nějakou dobu je co jsem si tě přidal na Steam takže sorry ale já jsem PROTI.
    Naposledy upraveno rEJKAc; 26-09-18 v 12:28.

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech a old school

    Ja par hlaseni od neho mam - duke na tvojom mieste by som to teraz neriesil, ak budes aktivny za 2 mesiace, napis sem zase.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •