Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: random a leave

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Unhappy random a leave

    Nick:specnaz
    ID:VALVE_0:0:1155230658 78.99.58.173
    Demo: http://leteckaposta.cz/261793183 (Je to približne na konci dema, mne to demo buguje takže nevidim kedy ma zabil ani čas, sry).

    Začalo to tak, že som bol detektiv a zabil som specnaza pretože som ho videl ako si prehodil USP. Na začiatku dalšieho kola mi napísal prečo som ho zabil, povedal som že som videl usp, on povedal že klamem a idem dole = tak som sa rozhodol natáčať, keby mi chcel dať random. Po asi 5-10 minutách hrania ked som bol afk na rebriku a písal som, ma zabil. Počkal na koniec kola a odpojil sa. Ešte dlho pred randomom som písal SPASITELOVI na steam aby prosím prišiel, pretože napísal že ma zabije, tak aby to pozrel a dal mu ban rovno tam. Lenže nič spasitel došiel až po par minutach(čo mu nedavam za vinu, pretože asi niečo robil) a ked som mu napisal nech ho sleduje tak hral dalej. :D

    Myslím si že ja som nič zle neurobil, zabil som ho ked som mu videl USP, on to nezvladol, dal mi random a leavol ako úplny frajer. :D











  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: random a leave

    Ja neviem random tam je ale aj poznam hiza ja to na ban nevidím ten specnaz nema ziaden ban narozdel od Hiza ked ma iny Adm opačný nazor nech sa nato pozre

    Hizo s tvojej stránky to môže vyzerať ze som zaujatý
    Podľa mňa bolo demo zapnuté z vypočítavosti a ked ta zabil bol tam ešte a napísal že ho označte .ja neviem poprosím nieakeho kolegu pozriet sa nato.
    Naposledy upraveno Spasitel222; 16-09-18 v 21:15.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: random a leave

    Teraz tomu nejak nechápem Spasitel. Hovoríš že ma poznáš, takže predpokladaš že som random nedal, však? Ale dalej píšeš že on žiadný ban nemá na rozdiel odo mňa. Takže nejak nerozumiem že čo tým myslíš, každopádne mám nejaké bany na ttt, všetko nie v poslednej dobe, ani nie dlhé bany, nerandomujem, však hrávam tam od začiatku ttt a poznáme sa, tak neviem čo riešime. :D Toho hráča nepoznam absolutne, proste som ho zabil ako zradcu, on to nezvládol, dal mi random a odpojil. ez

  4. #4

    Odpověď: random a leave

    Čau. Random to bol určite ten specnzaz sa "miešal" do cudzích problémov. To ako Hizo nahitoval Vrtačku nebola jeho vec aspoň si mu dal heal.

    banned. Díky! http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=258373

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •