Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 68

Téma: spešl na jail

  1. #31
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: spešl na jail

    ok, je li to takhle, tak to můžete locknout.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  2. #32
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: spešl na jail

    Trváš na uzavření?

  3. #33
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: spešl na jail

    V momentě, kdy se to bude neúměrně prodlužovat, tak ano.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  4. #34
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: spešl na jail

    Nevidím jediný důvod proč by ne.. PRO

  5. #35
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: spešl na jail

    +Zkušenost
    +Stará škola
    +Máš "koule"

    Yep
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  6. #36
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: spešl na jail

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Nevidím jediný důvod proč by ne.. PRO
    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    +Zkušenost
    +Stará škola
    +Máš "koule"

    Yep
    Díky, moc si toho vážím. Zároveň však musím říct, že poslední dva týdny jsem skoro vůbec nehrál, co jsou prazdniny pryč tak tolik volnýho času bohužel nemám. Budu se snažit hrát, ale nic neslibuju..
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  7. #37

    Odpověď: spešl na jail

    Znám už dlouhooo, určitě Pro
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #38
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: spešl na jail

    Mě se moc nelíbí tvoje nedočkavost... Nedává to moc dobrý feeling o tom jak se chováš ve hře, když tě neznám.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #39
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: spešl na jail

    Proti, len kvôli tomu že si už spešl bol alebo že si Old school hráč neznamená že dostaneš vyjadrenie hneď ako si ty napíšeš.
    Po dlhej dobe prídeš a hneď si žiadaš štýlom "ako keby si bol nejaká spása portálu" čo sa týka JB.
    Naposledy upraveno Fellow; 12-10-18 v 09:25.

  10. #40
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: spešl na jail

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Mě se moc nelíbí tvoje nedočkavost... Nedává to moc dobrý feeling o tom jak se chováš ve hře, když tě neznám.
    No divej, nedočkavost. Já nevím, na co bych měl čekat?
    Spousta hráčů práva nedostala jen pro to, že se čekalo neúměrně dlouho bez většího důvodu - tehdy teda dělal nábor charon, a tenhle problém se tu udržuje nevím proč. Pokud se podíváš, kdo se tu za mě přimlouvá, jistě seznáš, že to jsou kapacity v tom, co kdysi dělali - porovnej to s tím, kdo mi dává proti.


    Pak jsou tu ti, kteří se snaží udržovat status quo, protože jim to tak vyhovuje a protože nechtěj konkurenci ve smyslu toho, že maj dobrej pocit, když jsou členi AT a maj tu moc nad ostatníma, a neradi se o moc dělí.

    Tihle lidi podle mě dost poškozují tenhle portál a to už dlouhou dobu. Je smutný, kam se to dostalo. Dřív by se tihle lidi do AT nikdy nedostali - dřív musel mít admin charakter, být autoritou - dnes stačí hlásit, čekat pár let a hurá, každej neschopnej tupec co má do prdele díru může rozhodovat o daleko kompetentnějších osobách, než jsou sami - dokonce to možná o sobě vědí, což je jen další motivace pro to, aby udržovali tenhle zmrdskej systém.

  11. #41

    Re: spešl na jail

    Ta čekací doba má svoje důvody. Nejsem si tak úplně jistý o tvé trpělivosti, kterou člověk již na sebeméně vyšší pozici obzvlášť na jb potřebuje. Sám jsi přizal, že víš, jak to tu s náborem funguje, tak předpokládám, že jsi snad neočekával, že tu budou lidi psát příspěvky typu "On má pravdu, funguje to tu na *****, dejte mu toho spešla teď hned, jinak končím". Ta žádost tu stejně bude nejméně dva měsíce a čím více budeš nálehat na zrychlení, tím více budeš čekat. Nemyslím to jinak ve zlém. Zkus se na to podívat z pohledu náborářů. Kvalitní AT je základ úspěšného serveru a právě náborem se rozhoduje o budoucím osudu. Není jednoduché si říct o člověkovi "Jo, on je dobrý, on to zvládne" v případě, kdy ho známe pouze z obrazovky. Proto to chce svůj čas. Ikdyž se jedná o blbého spešla, jde jen o prevenci. Snad nikdo nechce, aby se opakovala aféra Volume.

  12. #42
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Re: spešl na jail

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ta čekací doba má svoje důvody. Nejsem si tak úplně jistý o tvé trpělivosti, kterou člověk již na sebeméně vyšší pozici obzvlášť na jb potřebuje. Sám jsi přizal, že víš, jak to tu s náborem funguje, tak předpokládám, že jsi snad neočekával, že tu budou lidi psát příspěvky typu "On má pravdu, funguje to tu na *****, dejte mu toho spešla teď hned, jinak končím". Ta žádost tu stejně bude nejméně dva měsíce a čím více budeš nálehat na zrychlení, tím více budeš čekat. Nemyslím to jinak ve zlém. Zkus se na to podívat z pohledu náborářů. Kvalitní AT je základ úspěšného serveru a právě náborem se rozhoduje o budoucím osudu. Není jednoduché si říct o člověkovi "Jo, on je dobrý, on to zvládne" v případě, kdy ho známe pouze z obrazovky. Proto to chce svůj čas. Ikdyž se jedná o blbého spešla, jde jen o prevenci. Snad nikdo nechce, aby se opakovala aféra Volume.
    Tvůj názor je legitimní. Já spíš reagoval na jiný individua. Každopádně s tvým názorem nesouhlasím. Mě tu zná spousta lidí, mám zkušenosti se spešlováním, i obecně s JB a hrou. Obávám se, že kvalitní AT tu už pár let není, stará garda top adminů tu už spoustu let nefunguje.
    Dohadujeme se tu navíc o něčem, co jsem dávno měl. Rozhodně nejsem v pozici "ahoj já jsem člověk kterýmu je 12 let a chtěl bych vám tu prosím moc prosím dělat spešla" - to si jistě uvědomuješ.

    Stále trvám na svým, já toho spešla chci, ale pokud se kolem toho bude dělat takovej cirkus, tak si ho radši nechte, mám svoji hrdost a ani nečekejte, že bych začal například vystupovat jinak, než vystupuju. Jsem takovej jakej jsem je jen na vás, jak se s tím popasujete. Většina lidí mi tu dala pro, proti byl jen bybee a čertíkču - což jsou lidi, kteří tu snad ještě ani nehráli když já jsem tu spešloval, že. Rychle zapomínáte na to, že se vám o to starat není výsada, ale další povinnost, o kterou stojím, protože mě štve, když se děje něco, co se dít nemá a nemůžu nic dělat.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  13. #43
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: spešl na jail

    Kde jsou ty časy, kdy prostě se hráč zalíbil adminovi a ten mu prostě toho spešla dal :DDD Jako jak už bylo psáno, jednou už spešla měl, problémový nebyl, z osobních důvodů si ho nechal vzít.
    IKEA je tu asi dohromady déle, než ti co napsali, že ho nepoznají a taky než ti co mají práva. Na jednu stranu je fakt, že tu jiní čekají delší dobu, ale snad se nabrali náboráři, aby zkrátili dobu čekání a spešl je stále pořád jen spešl. Tím se nedá nic pokazit - dát i vzít ho můžou stále i samotní admini, ne jen náboráři. Takže jsem PRO Momentálně vidím dva adepty na spešle a to i včetně IKEII, u takových hráčů by se dlouho čekat nemuselo, když už jednou tu funkci vykonávali. Banovat stejně nic nebude, takže bude řešit vše přesunem, nebo kickem a tím se tak vyvaruje Grakonově známé větě "toto bych řešil přesunem"
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #44
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: spešl na jail

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Kde jsou ty časy, kdy prostě se hráč zalíbil adminovi a ten mu prostě toho spešla dal :DDD Jako jak už bylo psáno, jednou už spešla měl, problémový nebyl, z osobních důvodů si ho nechal vzít.
    IKEA je tu asi dohromady déle, než ti co napsali, že ho nepoznají a taky než ti co mají práva. Na jednu stranu je fakt, že tu jiní čekají delší dobu, ale snad se nabrali náboráři, aby zkrátili dobu čekání a spešl je stále pořád jen spešl. Tím se nedá nic pokazit - dát i vzít ho můžou stále i samotní admini, ne jen náboráři. Takže jsem PRO Momentálně vidím dva adepty na spešle a to i včetně IKEII, u takových hráčů by se dlouho čekat nemuselo, když už jednou tu funkci vykonávali. Banovat stejně nic nebude, takže bude řešit vše přesunem, nebo kickem a tím se tak vyvaruje Grakonově známé větě "toto bych řešil přesunem"
    Díky Britny, od tebe jsem upřímně nečekal, že bys mě podpořila.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  15. #45

    Odpověď: spešl na jail

    Nie je to moja sekcia ale IKEU poznám už dlho ešte z čias kedy som začal hrávať JB a gathery a podobne, je to už veľmi dávno a myslím si, že on už tu ma odzite svoje. Mod pozná, spesl bol. Pro.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •