Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Total neschopnost

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Total neschopnost

    zdenek270 VALVE_0:0:1341182233 93.185.2.243 CZ

    Demo tu: http://csko.cz/dema?UPD=FDCq01Gn

    edit: tu je ešte od vica: http://csko.cz/dema?UP...VWFw5
    Naposledy upraveno B3N; 16-09-18 v 11:58.

  2. #2

    Re: Total neschopnost

    Ahoj, nebanovatelné.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 16-09-18 v 16:19.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Total neschopnost

    Nebanovatelné? Veď nemal simona a dával príkazy a FKs

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Re: Total neschopnost

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nebanovatelné.
    Prosím tě, můžu mít jen otázku, proč je to nebanovatelné? Hráčovi jsem dala standartně ban na 3 týdny za neschopnost + mfks - neměl Simona, tak by mě zajímalo, proč jako se to nemá banovat, dle tebe?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5

    Re: Odpověď: Re: Total neschopnost

    Díval jsem se jen na první demo, protože to druhé nemohu stáhnout kvůli špatně danému odkazu. V demu jsem neviděl ani jeden FK. Pouze to, že si nebyl schopný napsat /simon. Zabil tam dva hledané vězně, kteří ho napadli a třetího, který se k němu nebezpečně přiblížil. S tím přiblížením to samozřejmě může být diskutabilní, protože každý vnímá vzdálenosti jinak, ale přece jen vidět ve své blízkosti rozběhnutého vězně mým směrem, který má v ruce sekáček, tak už mám taky tiky v ruce.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 20-09-18 v 20:04.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Total neschopnost

    Tam bylo vidět, že je jasně neschopný, ani neumí otevřít celi, ani si napsat Simona, z toho plyne, neschopnost. Vězně zabil hledané, ale ten se sekáčkem byl od něj dost daleko a stejně ho zabil a ještě dával příkaz, bez Simona. V tomto momentu je ban zcela oprávněný, pokud by si došel pro UB, tak se mu to vysvětlí, z dema je jasně poznat, že pravidla vůbec neovládá a takový jsou nebezpeční u CT v budoucnu. Je lepší jim ten ban dát, než zase řešit další stížnost.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Re: Total neschopnost

    Já bych se v tomhle případě přikláněl k in-game řešení přesunem. Každopádně pokud to někomu na ban stačí, tak s tím samozřejmě nemohu nic udělat, protože považování toho, co je malá a co velká neschopnost, je dost individuální. Jsem však přesvědšený o tom, že zákaz na tři týdny je přes čáru, protože k žádnému úmyslnému FK ani jinému závažnému přestupku podle mne nedošlo. Proto, když už má mít ban za neschopnost, tak bych to viděl max na týden, jak je již definováno v pravidlech. Pořád si však myslím, že vysvětlení toho, že má napsat do chatu /simon by bylo mnohem lepší, než okamžitě sahat k zákazu.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Total neschopnost

    Ty bys bud nebanoval nic, nebo dáš ban na milion let a čekáš až se hráč omluví, jiným zas posíláš VIP jako kompenzaci toho, že něco nepoznáš. Každý to vidí z jiného úhlu. Prostě mně osobně toto stačí, jestliže si hráč dojde pro UB a tam se mu vše vysvětlí a žádost bude vypadat slušně, ne jak když vypustíš opicu z klece, tak mu ban klidně zkrátím na 3 dny za neschopnost. Ted sem jen uchránila hráče, aby k tomu zase nedošlo. Více není třeba spamovat a můžeme se bavit soukromě, pokud bys k tomu měl ještě nějaké dotazy.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •