Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Exclamation neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

    Nick: inspiration;
    ID:STEAM_0:0:231039130 92.240.180.195
    Demo: http://leteckaposta.cz/623785858

    (Len pre ujasnenie, začal som demo točiť pretože som prišiel na server, robím to často ak na to nezabudnem).

    Hned ako som sa pripojil(hned na začiatku dema), inspiration ma začal hitovať a hovoriť do mikrofonu že som zradca, aby ma ostatní zabili. Toto sa deje každé jedno kolo ked som ja a on spoločne na serveri. Hituje a potom sa snaží ujsť. Všetko je na deme vidieť. Keby sa to stalo 1-2x tak to pochopím ako srandu, ale robí to vkuse a znemožňuje mi hrať absolútne. Aj ked je on nevinný a ja detektív alebo naopak, hituje alebo ma rovno zabije. (DEJE SA TO VŽDY, NENI TO LEN TERAZ PRVY KRAT).

    Už ma to jebe ako vkuse randomuje len mňa a myslí si že je to frajerina alebo čo, bohužial iné dema ako to robí nemám, lebo som sprostý a furt som si myslel že si robí srandu. Ale robí to vkuse a potom po čase ked má menšiu karmu odpojí. (Randomuje len mňa nie iných pokiaľ viem, takže asi si na mne honí večer ked ma par krat random zabije). :)

    EDIT: dalšie demo kde hituje, hovorí že som zradca a robí sračky, dokonca tam počuť ako niekto hovorí že ho inspiration hituje. IQ SIUQSU
    http://leteckaposta.cz/316149076







    Naposledy upraveno Pablo Hizo; 16-09-18 v 21:38.

  2. #2

    Odpověď: neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

    Čau. Sú tu dve možnosti
    1. Dám ban inspimu aj tebe. Inspimu za random hitovanie a teba za random.
    2. Nedám ban ani jednému a budem vás sledovať na serveri.

    E: Myslel som ten random ako si zabil hráča "csko.cz" na deme lebo ťa vraj "blokoval".

    E2: + Zober si históriu ty máš 8 banov a inspi 2 takže by si mal celkom dlhý ban a inspi tak 1 deň.
    Naposledy upraveno SaltySalt; 17-09-18 v 21:24.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

    Prosím, čas kde som ja dal random? Dakujem

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

    A ak myslíš ten random ked si bol na serveri kde som zabil nejaké dieťa ktoré mi dalo random na začiatku kola keď som bol zradca prvý krat, tak áno, potom mi daj ban. Tam mi ušli nervy to si priznávam a kľudne budem niesť následky to je jedno. Ale ban MUSI dostať aj inspiration a nie krátky.
    EDIT: A tým že nás budeš sledovať nič nevyriešiš, pretože to logicky vtedy robiť nebude. Ked ban nedostane pochopí že to môže robiť a bude sa to furt opakovať. Bude to robiť vtedy ked tu nebudeš bud ty, alebo nejaký iný admin. :)
    Naposledy upraveno Pablo Hizo; 17-09-18 v 19:58.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

    Btw ten csko.cz bol zradca. Tu nejde absolútne o to či ja mam 200 banov alebo 10 a on 0. Proste tu riešime tuto situáciu, kde je jasne vidieť čo inspiration robí a neni to len 1 random za ktorý by dostal ban 1deň. Ide o to že on to robí vkuse, znemožňuje ako mne tak ostatným hráčom hrať normalne tuto hru, áno ja mam možno 8 banov, ale dosť starých a nie žiadné cheaty alebo niečo vážnejšie. Nerandomujem alebo nekazím hru, jedine v prípade že hráč dá random mne, ja to potom vraciam, to hej. Ale ked normálne si prídem zahrať a inspiration dojde ku mne zo zadu, z predu alebo to je jedno a začne hitovať alebo ma rovno zabije a kričí že som to ja, tak to sry ale mám nervy a jasne že mu to chcem vrátiť. Teraz samozrejme si ho nevšímam vôbec aj ked ma vola alebo niečo mi vraví, neriešim ho a on aj tak stále hituje alebo zabija random uplne. Takže argument že on má 2 bany a ja 8 je uplne odveci, pretože tu je jasne vidieť kto robí chybu a kto si zaslúži ban. Robí to už by sa dalo povedať mesiace, asi je to jeho tajná zábava, kaziť hru ľudom neviem. Takže ban ak ja mam dostať tak to vôbec nejde o to či ja mam 10 banov alebo 0, ten random ktorý som pisal hore kde som dal na westwoode, tam som sa vyjadril prečo a tento csko.cz bol zradca. Chodili spolu obaja a ten druhy pri nom zabil niekoho takže som ho zabil. Koniec nejdem sa vyjadrovať k tomu už, kľudne nech aj ja mam ban. Ak on ban nedostane tak ttt admini su fakt joke, okrem výnimiek. 810

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

    Ak nikto ban nemienite dať inspirationovi, tak lck.

  7. #7

    Odpověď: neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

    Dobre ak bol csko.cz zradca tak si u mňa čistý.
    inspiration; banned. Díky ! http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=258405

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: neustále hitovanie, randomy, znemožňovanie hry

    Ešte jedna vec, tieto bany ktoré mam su úplny joke:

    11-07-2018 - 19:06 100kg kid hizo shooting-star umyslne porusovani pravidel + recidiva 1440 minut = ban mi bol skratený po chybe admina/dohode

    23-01-2018 - 20:52 hizo Indian0 hituje 180 minut = Tu si to pamätám, hrali sme rio a indiano sa ma spýtal či chcem ban, tak som ho hitol a on mi dal ban za randomy. Ziadné randomy niekomu inému ani nič, len sranda, za ktoru som si chvilku pospal. :D

    07-01-2018 - 19:24 hizo Jeremy Vulgarita 10080 minut = každý vie že som vulgárny, jeden z dôvodov prečo som nikdy nebol admin.

    27-12-2017 - 16:11 HiZO Ciciak vulgarita 1440 minut = to isté ako hore

    09-12-2017 - 21:59 hizo metanol ~ ukludni sa a prid 10 minut = ukludni sa a príd, to uprimne ani neviem za čo bolo, myslim si že tiež za vulgaritu, však ako inak.

    19-11-2017 - 13:38 Hizo Lucifer Shootingstar vraceni hitu detektivovi za nevinne 180 minut = shooting-star akože bez uražok ale jeden z adminov ktorý banuje a občas netuší prečo. (Bavím sa o TTT) Detektiv ma tu nahitoval na polku hp približne, tak som mu to vratil kedže to bol randomak, no a ban som dostal ja.

    12-11-2017 - 20:08 Hizo metanol ~ Randomy 60 minut = metanol mi vtedy musel dať ban, pretože som vracial random a on to videl. Spravil len dobre.

    26-10-2017 - 13:18 oskar Koprakek Neznalost 1440 minut = vtedy som mod moc dobre nepoznal, nevedel som čo som robil.
    Celkem Vypšelých BANů (8)

    Tu máš moje bany, dovi. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •