Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Admin-20cmdamage

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Angry Admin-20cmdamage

    (Furien1) Admin ma neustale grabnne/zabije ked dostanem lasta a ked sa ho spytam preco tak ma mutne a celu mapu mi neda unmute teda 40 daco minut admin ma neustale daco proti mne ziadam aby ihned prisiel o prava alebo sa venoval ako ma k svojej pozicie.Druhy hraci vkuse campili za ct na t spawne boli tam 3,2 nic nerobil mna by tam hned grabol o zem.Jeho ip STEAM_0:1:69248736 178.40.153.36 SK. .Kym sa admin neuvedomi co mi robi furt tak ziadam aby prisiel o prava kym sa mi neospravedlni za vsetky veci co mi spravil. Neustale si meni strany v teamoch aby bol z lepsimi. To to je kotelna ? sa divite ze preco ludia to uz nehraju ako dakedy ked to to robia admini sa len povisuju nad druhymi(Cest vynimkam).Po danej otazke ze preco ma zabil ked som bol v neustalom pohybe ma hned ignoroval a naschval zacal sa spytovat nezmyselne veci jeho kamarata ked sa to da tak nazvat.Ospravedlnujem sa za svoju gramatiku pisal som to rychlo a dufam ze aspon trosku strucne.
    Naposledy upraveno N1HiL; 21-09-18 v 16:17.

  2. #2

    Odpověď: Admin-20cmdamage

    Ja ťa nejako grabujem ? grab som už dlho nepoužil (čo to zas za nonsens) mňa už nonstop nebaví vám písať aby ste nečakali na superknife, tak to vyriešim ľahkým kilom v banmenu, je to učinejšie ako davať ban. Si mi ich mohol nahlásiť kto campi, to vieš teraz sa sťažovať na forku ako som zasadnutý na tebe. Ty chuja vieš o tom prečo prestali tu ľudia hrat, tak prosím ťa taketo somariny tu nepíš. Mute si dostal za tie reči viz . *MonsterZ* NihiLus^^ kokod decky to vieš taketo reči to ma nebaví čítať sory. Následne si ten mute obišiel a ja sa nemam o čom baviť s niekym čo toto robí. Myslíš že by som sa dával k lepším teamom ? Tak si myslí
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  3. #3

    Odpověď: Admin-20cmdamage

    (schvalne double post)

    Od @Jeremy
    Čo ti jebe, ty si aký plačko. Normálne som si už zvykol, že plačete v hre, ale že prídeš aj sem. Na servery som bol tiež a dobre že nie každé kolo si mal lasta. Tak sa potom nečuduj prečo ťa zabíjal. Na tvojom mieste by som vlastne bol rád, že ti dával iba kill, pretože vždy keď som na servery, mávaš väčšinou lást. Tak sa tu prosím ťa nesťažuj a k tomu mute mám taký istý názor ako delik. Koho má baviť stále čítať tie tvoje uplakané reči po každej smrti ? Jediný kto by sa tu mal uvedomiť si ty.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Admin-20cmdamage

    Ano priznavam napisal som to ale potom som nic nepísal take ostré ako si spomenul len ked som uz leavol, pocas hry si ma ani neudmutol celu mapu :) A nadavky nie su ked sa daco spytam to iste si spravil aj s ape ked si ho grabol a on sa ta najprv normalne spytoval a ty hned si mu dal mute, az potom zacal nadavat :) a dneska este? Si si robil srandu z kerellon ze je to tvoj clan na to mas prava aby si len trolil ľudí? Sa uvedom mas byt tym vzorom pre hracov a nie si pi'%u robit ako druhy :) mas stastie ze som nenahraval demo ked si ma bezdovodne zabil ked som dostal last, utocil som na teba a off mana len ste boli vkuse pri sebe tak po tom stabu co som ti dal som isiel a nemozem za to ze o 10 sekúnd moj m8 zomrel a ty si ma hned zajebal :) tak rozmyslaj trocha na to mas tu hlavu a prava :) nie hned bez inf zaje%av€t hracov :) a bol si si vedomí ked si druych videl ako campia na ts 3 :) tak tu neklam PROSIM TA a ospravedlňujem sa za to co som ti v hre napisal trosku mi nervy odišli
    Naposledy upraveno N1HiL; 21-09-18 v 17:53.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Admin-20cmdamage

    Skoro kazde kolo za T mat last? nemal som ho vkuse ledva som ho mal na duste4ever:) a plakat ? v hre som sa normalne spytoval admina na co ma prava ked si robi srandu z hraca a nechova sa tak ako by mal k svojej pozicie .. a hned mute bral som to ako otazku nie ako urazku na admina vtedy :) ,Navzajom si brante zatky pusipajtašovia:) (neviem ako sa ta mapa vola dust alebo dust4ever ,ospravelnujem sa)

  6. #6

    Odpověď: Admin-20cmdamage

    Prosím nelez na forko, nepotrebujem/e tu čítať tie sračky, že každý kempí, len ja nie. Kill/grab, či čo to bolo je oprávnený, síce momentálne nemám aktivitu na furiene, ale v minulosti sa hráčovi vždy niečo nepáčilo a kemp na sk bol pravidelnou záležitosťou.
    E: Ak si sa za ten mesiac zmenil, tak srry.
    Naposledy upraveno Darongodx; 21-09-18 v 18:04.

  7. #7

    Odpověď: Admin-20cmdamage

    Lock ?Tento trotl hrdina tu už nič nenapíše.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Admin-20cmdamage

    Vydiskutované, nateraz uzatvárame.

    LOCK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •