Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 52 z 52

Téma: teecko --> Grakon2702

  1. #46

    Re: teecko --> Grakon2702

    Ti lidé, kterým jsem dal UB, měli čistý banlist nebo jen jeden až maximálně tři bany. Mně je jedno, zda svoji omluvu myslí vážně, protože to ani nemohu vědět samozřejmě. Mne jde o to, že mají v sobě kapku slušnosti a že tu omluvu vůbec vyjádří. Někdo, kdo má sedm a více banů a X žádostí o UB, je podle mne nepoučitelný, a tomu tak nechci nic zkracovat.

  2. #47
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    To se tady fakt hrotí takový ban? Délka banu odpovída tomu, jak je to napsáno, historie banu je otřesná, Grakon mu ban nezkrátí. Kvůli tomuhle jsou tady fakt 4 stránky?

    heh

    Okurka, ty se zkus někdy plesknout a pojď nás pozdravit na jailbreak, když už tady rozdáváme takové moudra.
    Naposledy upraveno bohémsky život; 01-10-18 v 13:40.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  3. #48
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Teečko je vocas sám o sobě. To všichni na jb dost dobře víme. Rád trollí a dělá chujoviny a po každým banu přijde na forko s historkama. Ban historii má taky bohatou. Skoro každý si tu banuje podle sebe. Není nic špatnýho, že Grakon banuje tak jak banuje, řídí se pravidlama a tam je daný "Úmyslný FK - 3 týdny zákaz" to je ok.. Já osobně bych mu dal týden nebo 14 dní a pokud by přišel na forko se omluvit a vše vysvětlit co se stalo apd., zkrátil bych mu ho. To ale záleží i podle banlistu. Nicméně aby můj post taky nebyl jen další shit, tak jsem za zkrácení na týden. Ale to je vše na Grakčovi.
    Life is illusion.

  4. #49
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    No nic asi počkám až grakon vysadí alespon na den a nebo až přijde někdo "vyšší" a bude schopen si to přečíst.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #50

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno Gustafo Zobrazit příspěvky
    To se tady fakt hrotí takový ban? Délka banu odpovída tomu, jak je to napsáno, historie banu je otřesná, Grakon mu ban nezkrátí. Kvůli tomuhle jsou tady fakt 4 stránky?

    heh

    Okurka, ty se zkus někdy plesknout a pojď nás pozdravit na jailbreak, když už tady rozdáváme takové moudra.
    Věřím tom, ze jednou modrej budeš, každopádně to nebude cestou, ze budeš souhlasit s bahnem na tři týdne za jeden FK:D zajdu se tam mrknout, ale jestli to tam teď řídí lojzove s takovyhlema nazorama tak mě to stejně po 5ti minutách nasere. Nehlede na to, ze svým zbytečným postem si i ty přispěl k rozšíření tohohle topicu, ale akorát sis jen nasral do huby, protože jestli souhlasis s tímhle banem (nebo spis s délkou), tak nechápu jak vůbec muzes na serverech spešlovat :D
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 01-10-18 v 23:56.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #51
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Co takhle si přestat měřit kdo má větší párek ? Na egoválky je PM nebo chat.
    Jestli si grakon stojí tvrdohlavě za svou pravdou tak je to vyřízený a UB se konat holt nebude.
    Je zbytečný se tu hádat jak koštata.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  7. #52
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: teecko --> Grakon2702


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •