Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 52

Téma: teecko --> Grakon2702

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Zdá se to být pravda no, proč myslíš že je ted ve stížnostech demo co má 40 Mb lel. Časovat vám to snad nemusím ne ? U mě jste se snažili tak se můžete posnažit i tam lel.

    PS : Doporučuji popcorn
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Osobne JB neriesim, ale argument "druhy to robil tiez" je https://yourlogicalfallacyis.com/tu-quoque takze ma nulovu hodnotu.
    Dlzku banu je na JB adminoch, ale ja trestam bugovanie cohokolvek celkom prisne.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Já napsal proč jsem to udělal, pokud to bereš jako "druhý to robil tiež" tak je to celkem smutný
    Asi nevíš jak to na JB chodí, pokaždé co se někdo někam bugne na box z cely a pod, to killne hráč, když tam neni admin ( někdy tam i je ), proto se mi zdá takový zákaz hloupý.
    + mi to nepřijde správný
    1) Udělal jsem to za to že se bugnul
    2) Dělá to každej a zatím žádnej admin nikomu nenapsal ani neřekl že se to nesmí co vím ( ani se nedivím když to samotní nevíte vzhledem k tomu co tu je v té žádosti)
    3) Jiný dostane tři týdny za úmyslný MFK a já dostanu to samé za kill za bugnutí.

    Takže bych poprosil aby se Kulišák zamyslel. Je hloupost aby to jeden admin Odkejval že je to OK a druhej za to dal z místa tři týdny
    Naposledy upraveno teecko; 29-09-18 v 01:00.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  4. #19

    Re: teecko --> Grakon2702

    Teď se na to prosím podívej z mého pohledu. Někdo mi nahlásí tebe, že jsi dal úmyslný FK a pošle mi demo, kde je ten FK opravdu vidět. Já ti za to dám správně ban tak, jak to má být. Pak si založíš žádost o UB, ve kterém tvrdíš, že ještě před tím demem ten daný hráč něco bugnul a za to jsi mu ten FK dal. Nemáš k tomu žádný důkaz, a tak to nemohu vůbec brát v potaz.

    Z toho se dá hezky vyvodit ponaučení. Neber administrátorskou odpovědnost do svých vlastních rukou způsoby, které by se daly klasifikovat jako klasické porušení pravidel, jinak by se to mohlo obrátit proti tobě.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 29-09-18 v 02:22.

  5. #20

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Nevím jestli sem to pochopil dobře, protože tu jsou zase slohovky o ničem, ale fakt typek dostal 3 týdny za jeden kontroverzni FK?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nevím jestli sem to pochopil dobře, protože tu jsou zase slohovky o ničem, ale fakt typek dostal 3 týdny za jeden kontroverzni FK?
    Jsme na Kotelně, že se ještě divíš..
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  7. #22

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Nehrám JB a ani som to celé nečítal ale jeden FK a 3 týždne? Ako by bolo naložené s niekym iným ? Dostal by napomenutie a hráč ktorý dostal FK by dostal VD... keď som hrával JB tak tiež som dal niekedy FK a všetko sa vyriešilo VD-čkom. Nechápem načo sú takéto zbytočné bany a ešte so zbytočnejsšou dĺžkou.

    E: súhlasím s postom #18. Jeden admin tak, druhý tak. Mali by ste byť jednotný. Ostatne je napísané v tom poste, s tým killom a so všetkým súhlasím.
    Naposledy upraveno Bager258; 29-09-18 v 12:53.

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Ja osobne davam za bug na D2 (ked vidis cez textury) 2-3 dny, pri opakovanom poruseni 7-14. A to sa bavime ze vyslovene vidis cez textury. Toto je aj na mna dost drsne, ale nepoznam toho hraca. Mozno nejaky iny hlavny JB admin? Alebo celkovo JB admini si to preberte.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  9. #24

    Re: teecko --> Grakon2702

    Je to zákaz k CT. Hráč může hrát pořád na všech ostatních serverech i na jb, ale jen jako vězeň. Tři týdny jsou definované jako maximum za úmyslný FK. Je rozdíl mezi neúmyslným a úmyslným FK. Úmyslný FK je to nejhorší, co může CT hráči udělat a tak se trestá přísně. V pravidlech je stanovena nejvyšší délka právě tři týdny, což jsem splnil. Hráč má bohatou historii banů.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Grako, sam neverim, ze to pisem, ale nebola by z tvojej strany moznost skratenia banu po vysvetleni situacie Radkom/Jakubom? Vieme, ze to je exot, ale predsa??? Viacero adminov, ktory mod hravaju by bolo za skratenie...diq

  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    +rep hanba mi
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #27

    Re: teecko --> Grakon2702

    A jak mohu vědět, že si to nevymyslel jen aby si nepřilepšil?

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Nemám potřebu o tom lhát .. A podle Banlistu už za bugování zbraní měl 2 bany ..
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  14. #29
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    K postu #18. Viděl jsem hráče za tohle zabíjet tehdy, když to bylo dané kolo (bug z cely). Že by někoho zabili další kolo jsem to u nikoho neviděl. Ale zase tě chápu, že tebe jako hráče bez adminských pravomocí to může pěkně srát. Taky by mě nebavilo točit 24/7 demo.
    Nesouhlasím s takovou délkou. I když na demu je FK a žádný důkaz k obhajobě není, nevidím důvod dávat tak vysokou délku banu. Už je tu to nějakou dobu, tak bych ho rovnou zrušil.
    Granko, nic proti tobě. Dodržuješ pravidla tak jak jsou napsaná a tak. Ale jsou to taky lidi. Za takový prohřešek dát takovou dobu.. Zase se zkus vžít do jejich role ty. Někteří lidi jsou vyčůraní a snaží se poškodit jiné, to je na denním pořádku tady i v rýl lajf. Zrovna tohle je dobrý příklad. Někdo schválně bugne gany a pak začne z ničeho nic točit demo. Jasný, neměl by ho zabíjet, ale co ten hráč pak může udělat, jak ho potrestat bez důkazu. Demo tu na téčka je, ale takovej zákaz.. Den max.

  15. #30
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Dĺžku banu rapídne oplyvnila história banov. Je to už 8. ban len na tomto Steame a z tohto módu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •