Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Pár neujasněných otázek.

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Pár neujasněných otázek.

    Když se vezme T zbraň (npř scoutka, ze střechy na jb_snow) a vymění se za jinou (v tomto případě awp) je to povolené? Podle 60% adminů kterých jsem se ptal (10) řekli, že to nevadí.

    Může se dávat první reakce s výhodou na skok, s tím, že výhoda může být "Boxni do jednoho hráče, co umře"


    (V komentářích máte možnost se ptát na další takové podobné otázky)
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    1) Nechápu kdo by to dělal, CT by tu zbran ani brát nemělo.
    2) Tato reakce je zakázaná.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    Je zakazáno zabraňovat spouře, ale když zbraň vyměníme npř za tu scoutku, která nejde z /weapons vzít a vyměníme jí za awp, tak by jsme ničemu nezabraňovali, ne?
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Je zakazáno zabraňovat spouře, ale když zbraň vyměníme npř za tu scoutku, která nejde z /weapons vzít a vyměníme jí za awp, tak by jsme ničemu nezabraňovali, ne?
    Zabraňovali, jelikož to T, co si půjde pro tu zbraň bude mít pouze jeden zásobník a ne xxx dalších.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    To jsou fakt starosti :D Reakce je jasná, a zbraně určené pro T jsou určené pro T.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    Myslím že už dalej ani odpovedat netreba tak nadviažem k wolfikovej otázke... dajme tomu že Tčko zobere scoutku a CT ho zabije... má právo CTčko ju nadalej používat? už to bolo dávno čo sa mi tá situácia stala ale jeden admin hovoril že može aj ked podla mna ked už je raz tá guna pre Tčka tak CT s tím nemože nikoho zabíjat... Kde je pravda?
    Už neni čas huliť...

  7. #7

    Re: Pár neujasněných otázek.

    Jakmile tu gunu jednou nějaký vězeň vezme, může si s ní pak dozorce dělat, co chce.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Alcapone
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Okres Karviná
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    Přesně jak to napsali Toy a Grakon, žádná výměna guns pro T za jinou a když ji vezne T tak pak kdokoliv může jí používat.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    Oki díky za odpovede :) viem že by som to mal ovládat ale sú to situácie ktoré sa stanú raz za uhorský rok
    Už neni čas huliť...

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    Jednoduchý,pouze udělám zeď tlustší.
    Jak psali již kolegové.
    Otázka čislo 1. Vymezeno v pravidlech. Výslovný zákaz dát výhodu hráčovi který následně vybere hráče který zemře.
    2. Cétkům je zakázáno brát jakékoliv zbraně určené pro vězně. Což hned tahle věta vylučuje jakoukoliv výměnu "za třeba laserovou zbraň která zabije všechno na jeden náboj"


    Lockněte to kluci. Tento případ je uzavřen bych řek... :)

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Pár neujasněných otázek.

    Zbraň nemá brát v jakémkoliv případě, pokud už na to nešáhl vězeň. Další otázka je snad jasná, napsáno v pravidlech.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •