Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Crash hry během loadu

Nováček Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc

*VIP*

Question Crash hry během loadu

Zdravím,

Po re-instalaci cska z nějakého důvodu mi hra při připojování na servery, kde jsou určité mapy padá... Konkrétně třeba jb_kingdom nebo jail_optimus. Nějaká pomoc tady? Ostatní mapy fungují bez problému... Btw na nonsteamu mi to nikdy nedělalo, ani na steamu... Až po reinstalaci. Dík za každou radu.

Mír s váma. A nedělejte drogy.
    Naposledy upraveno Koz.a; 09-10-18 v 16:54.
    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

Server admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven

Odpověď: Crash hry během loadu

Zkus smazat mapy, které ti nejdou a nechat je znovu stáhnout serverem, to by snad mohlo zabrat.

Nováček Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc

*VIP*

Dík Toyi, ale to už jsem zkoušel jsem to... Ověřil jsem integritu, smazal soubory a nechal je stáhnout, opětovný re-install, přetažení souborů z non-steamu a nic... Ale asi je to jedno, vzhledem k tomu, že na jb 1 a jb 6 mi jdou nominovat jen 3 mapy (snow, oasis a assis, všechny fungují). Tak to nějak přežiju ;)
    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

Stálý člen Avatar uživatele JustDoItNigga
    Datum registrace
    Mar 2017
    Umístění
    Praha

Ahoj, dříve jsme měl taky podobný problém, ale s jinou mapou. Každopádně už je to celkem dlouhá doba a pamatuju si, že mi s tím pomohl spešl NeWbye, poslal mi snad nějaký sobour nebo tak něco, zkus ho kontaktovat.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 10-10-18 v 22:30.
    UKAŽ MOUDRÉMU CHYBU
    A ON TI PODĚKUJE.
    UKAŽ CHYBU HLUPÁKOVI
    A ON SE URAZÍ.

Jailbreak spešl (NeWbye) Avatar uživatele Gustafo
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    Paradise in another universe 💸💸💸

*VIP*

Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Ahoj, dříve jsme měl taky podobný problém, ale s jinou mapou. Každopádně už je to celkem dlouhá doba a pamatuju si, že mi s tím pomohl spešl NeWbye, poslal mi snad nějaký sobour nebo tak něco, zkus ho kontaktovat.
    Tvůj případ byla mapa jb_darkwood nebo snad jb_explore, jedna z mých map, ty jsi měl předtím starší verzi té mapy, tak já ti poslal novou verzi mapy a tu starou smazal.

Tohle je ale jiný případ, já bych osobně zkusil asi stejný postup, odstranit soubory těch map a požádat nějakého z jb, aby poslal jeho soubory s těmito mapami. Možná máš vadné soubory, nebo ti nějaký chybí, kdo ví.
    Žiju si ve své galaxii, kde máš jen ty speciální povolení.
    Nejsi nevinný, ale i tak tě vítám.
    Můj svět, kde slunce vidím jen já, kde slunečnice odráží vše co já vidím.
    Každá hvězda v mé galaxii určuje směr příběhu, tvoje věc je jen si vybrat svou hvězdu.
    Každý nový kráter na mé planetě nepřidělává starosti, ale vytváří příběhy.

deep co frajere

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání