Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Crash hry během loadu

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Question Crash hry během loadu

    Zdravím,

    Po re-instalaci cska z nějakého důvodu mi hra při připojování na servery, kde jsou určité mapy padá... Konkrétně třeba jb_kingdom nebo jail_optimus. Nějaká pomoc tady? Ostatní mapy fungují bez problému... Btw na nonsteamu mi to nikdy nedělalo, ani na steamu... Až po reinstalaci. Dík za každou radu.

    Mír s váma. A nedělejte drogy.
    Naposledy upraveno Koz.a; 09-10-18 v 18:54.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Crash hry během loadu

    Zkus smazat mapy, které ti nejdou a nechat je znovu stáhnout serverem, to by snad mohlo zabrat.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Crash hry během loadu

    Dík Toyi, ale to už jsem zkoušel jsem to... Ověřil jsem integritu, smazal soubory a nechal je stáhnout, opětovný re-install, přetažení souborů z non-steamu a nic... Ale asi je to jedno, vzhledem k tomu, že na jb 1 a jb 6 mi jdou nominovat jen 3 mapy (snow, oasis a assis, všechny fungují). Tak to nějak přežiju ;)



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  4. #4

    Odpověď: Crash hry během loadu

    Ahoj, dříve jsme měl taky podobný problém, ale s jinou mapou. Každopádně už je to celkem dlouhá doba a pamatuju si, že mi s tím pomohl spešl NeWbye, poslal mi snad nějaký sobour nebo tak něco, zkus ho kontaktovat.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 11-10-18 v 00:30.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Crash hry během loadu

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Ahoj, dříve jsme měl taky podobný problém, ale s jinou mapou. Každopádně už je to celkem dlouhá doba a pamatuju si, že mi s tím pomohl spešl NeWbye, poslal mi snad nějaký sobour nebo tak něco, zkus ho kontaktovat.
    Tvůj případ byla mapa jb_darkwood nebo snad jb_explore, jedna z mých map, ty jsi měl předtím starší verzi té mapy, tak já ti poslal novou verzi mapy a tu starou smazal.

    Tohle je ale jiný případ, já bych osobně zkusil asi stejný postup, odstranit soubory těch map a požádat nějakého z jb, aby poslal jeho soubory s těmito mapami. Možná máš vadné soubory, nebo ti nějaký chybí, kdo ví.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •