Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Žádost o práva na jail.

  1. #1

    Žádost o práva na jail.

    Ahoj
    tímto bych chtěl požádat o práva na jail. Účinkuji zde pod nickem Just Do It Nigga ツ, svůj nick převážně neměním, mám zde nahráno už X hodin, mám X hlášení a mnoho zkušeností. Cca 90% svého hlášení mám u Kajsinka, což znamená, že zbylých 10% hlášení je zde na forku, nebo na steam jiným adminům, či hlášení přes vykřičník. Pravidla ovládám jako Jackie Chan kung-fu.
    Poslední dobou je více a více hlášení z Jb, chtěl bych udržovat pořádek a hladký průběh hry. Jsem komunikativní, nejsem sice žádný svatoušek, ale snažím se být objektivní a nekonfliktní.
    Měl jsem tu možnost, si zkusit adminovat u jednoho nejmenovaného admina, kde jsem si dal už několik vlastních banů, takže už nějaký ty minimální zkušenosti mám.

    Díky předem za všechny reakce.

    STEAM_0:1:176162134
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 05-10-18 v 19:12.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    No nevím nevím negře :D máš moje pro, ale piš si že si tě ohlídám. a od Jackie Chana máš daleko

  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Citovat Původně založeno Certikcu Zobrazit příspěvky
    No nevím nevím negře :D máš moje pro, ale piš si že si tě ohlídám. a od Jackie Chana máš daleko
    Díky Ďáblíku, jojo, rád si s tebou zahraju.. :D
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Ahoj, za mňa ani Ano ani Nie

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Zdravím,
    ako i v predošlej žiadosti som PRO. U mňa má naozaj desiatky a desiatky zabanovaných hlásení. In-game s ním nemám žiaden problém. Taktiež mi dokázal, že by vedel banovať i svojich internetových "kamarátov" a nemám zatiaľ žiaden problém mu nedôverovať.

  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    ako i v predošlej žiadosti som PRO. U mňa má naozaj desiatky a desiatky zabanovaných hlásení. In-game s ním nemám žiaden problém. Taktiež mi dokázal, že by vedel banovať i svojich internetových "kamarátov" a nemám zatiaľ žiaden problém mu nedôverovať.
    Děkuju Kajsi I tobě Fellowe
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Ahoj myslím, že už nadešel jeho čas PRO hlášení má a mod ovládá

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Skoro rok od poslední žádosti. Tak uvidíme... PRO

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #9

    Re: Žádost o práva na jail.

    Ahoj. Máš možnost hlásit na Steamu i mně. Pokud si dobře vzpomínám, ve tvojí minulé žádosti jsem byl proti kvůli tomu, že jsi hlásil samé prkotiny, za které bys i banoval. Rád bych věděl, jak se to od poslední žádosti u tebe změnilo. Pak bych tady vyjádřl svůj souhlas či nesouhlas.

  10. #10

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Děkuju Opěráku a Dědku, i tobě Grakone, každopádně budu se ti snažit hlásit pokud budeš online, pokud nebudeš, tak budu jako vždy hlásit Kajsinkovi, ale pamatuju si, že tobě jsem doposud hlásil jenom ty extrémní případy, posledně například ten klučina s WH či tehdy ten s AB. :D
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 01-11-18 v 19:23.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Žádost o práva na jail.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Máš možnost hlásit na Steamu i mně. Pokud si dobře vzpomínám, ve tvojí minulé žádosti jsem byl proti kvůli tomu, že jsi hlásil samé prkotiny, za které bys i banoval. Rád bych věděl, jak se to od poslední žádosti u tebe změnilo. Pak bych tady vyjádřl svůj souhlas či nesouhlas.
    Zdravím,
    možno sa ešte nájdu taký admini, ale napíšem to sem už teraz. Nemám proti tebe nič, len tentokrát sa ťa to týka Grakon. Trošku mi nesedí to, že hlásenia na forku má, ktoré si vieš pozrieť. Hlásenia som potvrdil ja i Deda. V minulej žiadosti si nebol proti vôbec, len si aj tam žiadal, aby ti hlásil. Ak je dôvera v tom ako hlásil časom na forku a v adminoch, ktorý hlásenia potvrdia, tak sa zbytočne z môjho pohľadu tlačí na hráča, aby počas žiadosti ešte každému osobitne hlásil kvôli Pro na žiadosti. Je rozdiel, či hráč nemá hlásenia vôbec a žiadajú od neho pre mňa za mňa aj 10 adminov, aby mu hlásili, tak nech si vyberie 2-3, nahlási im a oni to potvrdia. Ja si myslím, že to úplne stačí, čo je aj v tomto prípade. Alebo to má dopadnúť tak, žeby točil 45 min dema, aby mal hlásenia pre všetkých adminov, inak nebudú Pro?

  12. #12

    Re: Žádost o práva na jail.

    Tak to jsem si ho asi s někým spletl. Omlouvám se. Od jeho poslední žádosti založené před více jak deseti měsíci tu má na fóru jen pět hlášení, ale uznávám, že máš pravdu. V tom případě mi žadatel nic hlásit nemusí.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 11-10-18 v 06:36.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Yo
    spešl na delší dobu
    Naposledy upraveno Folowed; 11-11-18 v 03:39.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  14. #14

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Dal by som mu šancu, tak či tak bude začínať ako spešl a bude mať možnosť sa ukázať. (v prípade, že bude prijatý).

  15. #15

    Odpověď: Žádost o práva na jail.

    Díky chlapi !!
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 30-10-18 v 10:26.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •