Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Nové pravidla

  1. #1

    Nové pravidla

    Ahoj, chtěl bych vás požádat o to, aby jste přidali nynější nejnovější pravidla co jsou zde na forku do hry, spousta lidí nechodí na forko a tudíž neznají nová pravidla a vznikají zbytečné vzpory. Toť vše, děkuji.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2

    Re: Nové pravidla

    Zdar. Jestli myslíš tohle, tak tam je jen jedno nové a jendo upravené.

    Spoiler Spoiler:


    Samozřejmě by bylo fajn, kdyby se to tam konečně přidalo.

  3. #3

    Odpověď: Nové pravidla

    Ano, chtělo by to celkově ty pravidla opravit, stará vymazat a nová pravidla přidat.
    Třeba toto tam taky není "Simon již nadále nemůže určit vítěze jako toho, kdo zemře. Příklad: Hráči jsou rozdělení na týmy a budou hrát otázky. Simon nemůže říct, že tým, který vyhraje, tak zemře." A snad celkově i ty Dohody a upřesnění, jak říkáš, bylo by to fajn. Ještě najít někoho, kdo se do toho pustí. :D
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Nové pravidla

    Tohle se řešilo už hodnekrat, řešil jsem to s Burakem, ten mi řekl, že tohle může udělat pouze Kotel, pokud jsem to dobře pamatuju. Takže tohle je běh na dlouhou trať.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Nové pravidla

    Citovat Původně založeno Gustafo Zobrazit příspěvky
    Tohle se řešilo už hodnekrat, řešil jsem to s Burakem, ten mi řekl, že tohle může udělat pouze Kotel, pokud jsem to dobře pamatuju. Takže tohle je běh na dlouhou trať.
    Áno, pamätáš si to dobre.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •