Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Demence ct

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Question Demence ct

    Zdravím

    Včera když jsem byl na serveru jb 6, tak simon (na nick si už bohužel nevzpomenu) dal jednomu hráči výhodu. A to takovou, že v boxu mohl přejíždět ostatní hráče. Problém byl v tom, že my, co jsme na tom autě nemohli být, jsme museli být u zadní stěny, a tam jsme se neměli hýbat. No tak borec přijel, a samozřejmě že srazil mně. Ovšem potom jako kdyby simonovi v hlavě přeskočilo, a najednou se všichni mohli hýbat. Rád bych se zeptal, jestli by se takováhle situace neměla vyhodnotit jako reakce na smrt (protože ten vězeň s výhodou si mohl promyslet, koho přejede, čiže si vybere, kdo umře), nebo je to prostě a jen demence ct?



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Demence ct

    Nech ušetrím adminom robotu: zlá sekcia bro a beztak sa to hned zamietne ked nemáš demo. Nie že by si klamal ale nikdo ho nezabanuje na základe tvrdenia hráča bez dokazu
    Už neni čas huliť...

  3. #3

    Re: Demence ct

    Zdravím. To samozřejmě Simon dělat nemůže. Nevím, jaká byla situace na serveru ,ale vypadá to, že si ve chvilce Simon uvědomil, že udělal blbost, což je dobře, protože tak nenapáchal "větší škodu". To samozřejmě na ban není, ale na domluvu či přesun in-game.

  4. #4

    Odpověď: Demence ct

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Nech ušetrím adminom robotu: zlá sekcia bro a beztak sa to hned zamietne ked nemáš demo. Nie že by si klamal ale nikdo ho nezabanuje na základe tvrdenia hráča bez dokazu
    Myslím, že mu nejde o ban, jen o vysvětlení situace.

    Nicméně na tu situaci si moc dobře vzpomínám, neboť já byl ten onen vězeň na autíčku :D, nechápal jsem, že vám simon nařídil aby jste šli k zadní stěně a měli puštěnou klávesnici, ale bylo to pro mě Free pp, tak jsem se prostě rozjel a zabil zrovna tebe. A taky si nemyslím, že si simon uvědomil, že udělal blbost, protože jim nadále nedal žádný příkaz, že se můžou hýbat, Téčka se prostě sama od sebe rozutekla do všech stran a simon to neřešil.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Demence ct

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Nech ušetrím adminom robotu: zlá sekcia bro a beztak sa to hned zamietne ked nemáš demo. Nie že by si klamal ale nikdo ho nezabanuje na základe tvrdenia hráča bez dokazu
    Dobrá sekce a nemusí mít demo.

    Každopádně, neviděl jsem tu situaci ani o ní nic nevím, ale podle toho co píšeš, bych to přirovnal k reakci na smrt jak tady zmiňuješ. Kdysi jsem to viděl některé hráče dělat, ale v dnešní době už to skoro nikoho nenapadne.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Demence ct

    Viem zle som si to prečítal... aj koza mi písal pmku a pohoda
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •