Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Návrh: Shop pro vězně + mód

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Lightbulb Návrh: Shop pro vězně + mód

    Zdravím.

    Tak mě napadlo, že by bylo fajn přidat pár věcí do shopu pro vězně.Jako třeba:

    -Rychlejší kroky(Zase ne tak rychlé, jako když koupíte fety, ale zase rychlejší, než normálně. Akorát by daný vězeň nezískal 200 HP a 200 AP)
    -Boxer (Tento item by dával větší dmg než zvon, ale zase menší, než trubka)
    -Baterka (Některé mapy jsou opravdu tmavé, tak by se jim mohla hodit)
    -Tzv. "Kolo štěstí"(Fungovalo by to tak, že by to byla věc, co by stála třeba 9000 dolarů, a když by si to vězeň koupil, mohl by mu padnout jakýkoliv item ze shopu, nebo by mu taky nemuselo padnout nic)

    Také si myslím, že by bylo fajn, kdyby se přidal mezi módy i furien. Myslím si, že asi nejsem sám, kdo by toto uvítal.

    Myslím si, že takováhle změna by prospěla. A kdo ví, třeba by se přidali i noví hráči. Ovšem ale chápu a respektuji to, že Kotel toho má moc.
    Naposledy upraveno Koz.a; 10-10-18 v 17:49.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  2. #2

    Re: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Zdravím. Podle mne je všechno z toho zbytečnost. Zbytečností mám na mysli věc, kterou by si nikdo nekoupil, protože tu je již její lepší varianta.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Re: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Podle mne je všechno z toho zbytečnost. Zbytečností mám na mysli věc, kterou by si nikdo nekoupil, protože tu je již její lepší varianta.
    Chápu, ale ne všichni mají VIP, tak jim chvíli trvá, než si na ty fety našetří... Ale šlo mi hlavně o ten furien.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  4. #4

    Re: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Nejsem si úplně jistý, zda by byl Furien mód vyvážený pro obě strany, když je počet CT výrazně menší než počet T. Teoreticky by se navíc dalo říct, že tu Furien mód máme, akorát v podobě chickenu. Tam sám můžeš vidět, že pokud CT v první polovině nezabijou více kuřat, tak to většinou pro ně končí prohrou.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Re: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nejsem si úplně jistý, zda by byl Furien mód vyvážený pro obě strany, když je počet CT výrazně menší než počet T. Teoreticky by se navíc dalo říct, že tu Furien mód máme, akorát v podobě chickenu. Tam sám můžeš vidět, že pokud CT v první polovině nezabijou více kuřat, tak to většinou pro ně končí prohrou.
    Pri takom malom počte CT by to bola katastrofa pre CT ak by sa tam spustila lavína Furienov... Jeden skúsený Furien stačí na to aby CT padli ako hrušky to jedine dať CT 200hp a 200AP

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    To kolo štestí za 9000 ma dosť rozosmialo

    Jediné čo by z toho obchodu bolo dobré je Baterka. Stála by cca 3000 a bola by fajn pri tmavých mapách ako minigreen a orange.
    Už neni čas huliť...

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    To kolo štestí za 9000 ma dosť rozosmialo

    Jediné čo by z toho obchodu bolo dobré je Baterka. Stála by cca 3000 a bola by fajn pri tmavých mapách ako minigreen a orange.
    Nechápem načo vam je baterka? zvýš si brightness a ideš:) baterka by bola akurát tak na zneužívanie a všetci by s tým blikali a ľudom so slabšími pc, by to akurát tak lagovalo

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Ja hrám na plnom jase a aj tak to mám dosť tmavé... To zneužívanie by tam mohlo byt. Ked tak by to simon mohol zakázat, nemyslím ako vezenskú pomocku ale skor osobitne ako napr. Hečko, Flash...
    Už neni čas huliť...

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Četl jsem si jen ten návrh.

    Ten boxer si myslím, že je dost zbytečný - Zvonem dáš ctčko si myslím na 4 rány, Trubkou na 3 rány a Sekáčkem na 2 rány. Na co přidávat něco, co by dávalo dmg mezi trubkou a zvonem.
    Kolo štěstí je dost na nic, protože v shopu není moc extra věcí, jedině kdyby se tam dalo vylosovat třeba i vd.
    Baterka je absolutní zbytečnost, akorát by to lagovalo těm, co mají low pc.
    Rychlé kroky taky zbytečnost, akorát další práce pro kotlenku.
    Furien je docela ok nápad, byl tady už snad stokrát a vždy se to nějak zavřelo nebo zametlo pod koberec.

    Dle mého by jailbreak oživily bloky, které můžete najít na tom druhém portálu. S tím se dá luxusně vyhrát i na mapách jako je třeba jail_crime nebo jb_mafia_brgames, nebo jak se ta mapa jmenuje.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    jb_mafia_brgames, nebo jak se ta mapa jmenuje.
    Jak spojí názvy 2 map do jedné
    Jako jediné kolo štěstí a furien se mi líbí, ale jedině že by tam bylo vd třeba taky v tom kole štěstí.
    A určitě souhlasím s bloky.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Toxic City <3
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    ty bloky by byly určitě super, jak psalo hodně lidí dá se s tím krásně vyhrát a udělat spoustu nových atrakcí pomocí těch bloků. Takže bych to určitě rád viděl na serveru
    Naposledy upraveno Dzama1; 17-10-18 v 12:12. Důvod: vynechání slov

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Citovat Původně založeno Koz.a Zobrazit příspěvky
    Zdravím.

    Tak mě napadlo, že by bylo fajn přidat pár věcí do shopu pro vězně.Jako třeba:

    -Rychlejší kroky(Zase ne tak rychlé, jako když koupíte fety, ale zase rychlejší, než normálně. Akorát by daný vězeň nezískal 200 HP a 200 AP)
    -Boxer (Tento item by dával větší dmg než zvon, ale zase menší, než trubka)
    -Baterka (Některé mapy jsou opravdu tmavé, tak by se jim mohla hodit)
    -Tzv. "Kolo štěstí"(Fungovalo by to tak, že by to byla věc, co by stála třeba 9000 dolarů, a když by si to vězeň koupil, mohl by mu padnout jakýkoliv item ze shopu, nebo by mu taky nemuselo padnout nic)

    Také si myslím, že by bylo fajn, kdyby se přidal mezi módy i furien. Myslím si, že asi nejsem sám, kdo by toto uvítal.

    Myslím si, že takováhle změna by prospěla. A kdo ví, třeba by se přidali i noví hráči. Ovšem ale chápu a respektuji to, že Kotel toho má moc.
    Vše co si sem napsal je zbytečnost...důvody tady jsou několikrát napsané, takže se k tomu víc vyjadřovat nebudu.
    Jediné co bych uvítal jsou ty bloky, které tu někdo zmiňoval.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Zdarec na rovinu říkám nečetl jsem všechny ty komepnty pouze příspěvek takže abych se k němu také vyjádřil.

    Jednoduše a stručně.. S módem furien nesouhlasím protože si ten mód nedokážu představit na JB a tzv. se tam nehodí.
    Kolo štěstí super nápad a jsem PRO.
    Za zbytek věcí jsem proti.

  14. #14
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    Kolo šťastia, súhlasím s Fropom a Furien Mód by som tam nedával...

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Návrh: Shop pro vězně + mód

    ja chci ale bloky

    Citovat Původně založeno Bastien Zobrazit příspěvky
    Jak spojí názvy 2 map do jedné
    a co jako voe
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •