Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Italy späť na Furien

  1. #1
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Thumbs up Italy späť na Furien

    kto by bol za vrátenie Italy mapy na Furien? problém tam bol vždy s kempom lenže tu sa kempí už snáď na každej mape napr. dust2 A, T spawn atď. tak nevidím dôvod prečo ju nepridať zasa do listu máp

  2. #2

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Italy bola odstránená z dôvodu huntenia ranku na hostage, 4 hráči sa dohodli na nk a ez rank.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  3. #3
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Citovat Původně založeno Del!k98 Zobrazit příspěvky
    Italy bola odstránená z dôvodu huntenia ranku na hostage, 4 hráči sa dohodli na nk a ez rank.
    len rank na Furiene už nič moc neznamená aj klany naberajú skorej podľa známosti než ako kedysi hranice ranku aj na serveri som sa pýtal a nikto nebol proti vráteniu

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Citovat Původně založeno Del!k98 Zobrazit příspěvky
    Italy bola odstránená z dôvodu huntenia ranku na hostage, 4 hráči sa dohodli na nk a ez rank.
    Tí sa dajú odstrániť.

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    len rank na Furiene už nič moc neznamená aj klany naberajú skorej podľa známosti než ako kedysi hranice ranku aj na serveri som sa pýtal a nikto nebol proti vráteniu
    Máš pravdu, tu už nejde o rank. Každý bot tam má dobrý rank ktorý behá rovno. Preto nikto na servery nebol ani proti. Im je jedno akú mapu budú hrať, rovno môžu behať na každej mape. Aj keď tam už skoro vôbec nehrávam, tak by mi malo byť jedno čo si tam pridáte, ale ak tam náhodou zavítam a bude tam táto mapa, nehodlám sa nervovať, keď mi chlapi budú kempiť v domoch pri ts a na mide kde sa nedá poriadne ani hýbať a nie ešte strafovať. Proti
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Italy tam byla vždycky super a docela bych ji uvítal zpátky. Zrušení kvůli ranku je škoda, to by pak nemělo cenu vůbec dělat mapy s hostages.

  6. #6
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Italy späť na Furien

    tak čo sa týka kempu v domoch alebo skorej celkovo kempu na tej mape hold to tam vždy bolo ale na ktorej mape sa nekempí však? nieje to nič moc odôvodnenie ale myslím, že za pokus to stojí keď už sa pridala top kemp mapa na strechách widlákof tak prečo nie Italy? a keď už rank znamená niečo iba ak je človek v topke (100 000 points si ajtak nikto farmiť nebude pri obsadení Furienu za 24h)

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Wtf, proč se řeší rank na ded hře, klidně bych přidal Italy i Militiu, stejně už jsou v "topu" boti...
    0000 - INFINITY

  8. #8
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Italy späť na Furien

    samozrejme ak by ten kemp všetkým extra vadil tak snáď sa niekto nájde na pridanie walls alebo kemp zone (pamätám si, že widlákof sa tak riešil už dávnejšie)

  9. #9

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Citovat Původně založeno Tsk Zobrazit příspěvky
    Ako úprimne mne je to jedno,Furien nehrávam.. Nebudem sa vyjadrovať ,lebo ďalej neviem :D..
    Wtf

    Proti

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Kvůli ranku se pryč určitě nedávala. Tam byl jiný problém. Hádám, že kemp někde mimo mapu.

  11. #11
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Tam byl problém převážně v úzkých uličkách, které se pojily s hodně velkým kempem.

  12. #12

    Odpověď: Italy späť na Furien

    Tam bolo viacero problémov. Kemp v uličkách, kemp v domoch, boost za ct, rank a možno aj ďalšie.

  13. #13
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Italy späť na Furien

    tak celkovo tá mapa ak sa spojí s neviditeľnosťou tak je na kemp ako stvorená a uzavrieť tie domy čo tam sú by znamenalo, že polka mapy bude preč ale stále je to ako widlákof kde na strechách ak je viac CT nemá ani rush šancu za F ich zabiť.. no je to na vás, či ju tam pridáte alebo nie alebo či sa pridá s úpravami... ono celkovo by to chcelo Furien nejako oživiť len ako...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •