Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 48

Téma: Súhrn Jail zla

  1. #16
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: Súhrn Jail zla

    tak ale o tom to podle mě je... prostě se těch T zbavit... tím že tam není ta "logika" tak je to rychlejší, zábavnější(tím mám na mysli, že se mu zasmějem..).... A co máme jako simoni celý kolo dělat ? ... Už i ty atrakce jsou ohrané.. Jediné co teď každého baví je tak maximálně trampolína, otázky a občas KZ... jinak fotbal, box, "paneláky", skůtry.... tohle už nikdo nechce hrát, už je to prostě ohrané, proto tam není ta "logika"...
    EDIT: aspoň můj názor teda...

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Súhrn Jail zla

    Charone souhlasim stim jak si to napsal. Dneska Simon řek že maj jít do boxu. Šli a začli z něj utíkat. Nesral sem se stim a zabíjel sem ty co vyšli. Ti hned začli spamovat FK FK FK FK.. Tak tam někdy zajdi a zkus jim to vysvětlit. Když jim to neřekne někdo s vyšším levlem, tak to budou ignorovat a dělat to dál.

    EDIT: Takže prostě když simon řekne "Bežte do boxu před celama", tak v něm prostě budou, kdo vyjde kill. Když simon řekne "Děte k zadní stěně", tak tam prostě budou, kdo odejde kill. Takle bych to viděl. Žádný co tam přinesli děcka z jiných serverů, že jim simon musí zakázat odcházet.
    Naposledy upraveno Kuzli; 07-04-12 v 20:13.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Súhrn Jail zla

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Napr. Lucca nie je JB admin. Neviem čo to sem trepeš.

    Ono najväčší probém je v tom, že decká sa začali chytať každého slovíčka. Logické veci sú mimo ("choď na lavičku" ....ide, ide....kill..."zaco?" ..nepovedal aby si isel po zemi HAHAHA - stupidita), tým pádom robia len starosti na viac. Nie aby sa ľudia zabavili, ale musia riešiť slovenský/český jazyk v praxi, aby sa nenechali nachytať na každej kravine. Zbytočne sa všetko komplikuje, hľadajú sa diery v pravidlách a pod.

    Čiže ja som skôr za zautomatizovanie pravidiel:
    t.z.n. choď do boxu - priamo, bez zdržovania
    boxni do dvoch ktorých zabijem - musí odísť zo steny (nie zabiť ho a odpoved preco ho zabil je: nepovedal som aby si odisiel od steny - debilita totálna)
    utečie T - Simon povie: "zabite ho" - logicky to hovorí CTčkam, nie že sa rozbehne 10 T, lebo "nepovedal kto ho má zabiť" - asi mamut ho má zabiť vole
    chodte na lavicku (je tam zelena a modrá). nejaky chytrák zacne spamovat "nepovedal si ktoru ktoru" - logicky to je jedno, tak naco zdrzuje
    atď. atď.

    Dostať trochu logiky do toho serveru aby bolo viac času na módy, menej "stresu" či som správne pochopil atď. atď. a nie debilné dohadovanie sa 10 minút nad každou somarinou.

    bola.. takze neviem co tu trepes.. a ten ban mi dala na Jail servery pretoze som bol na ruskom ci na nemeckom servery
    to si posral.

  4. #19
    Stálý člen (^Q.)
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    354

    Re: Súhrn Jail zla

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Napr. Lucca nie je JB admin. Neviem čo to sem trepeš.

    Ono najväčší probém je v tom, že decká sa začali chytať každého slovíčka. Logické veci sú mimo ("choď na lavičku" ....ide, ide....kill..."zaco?" ..nepovedal aby si isel po zemi HAHAHA - stupidita), tým pádom robia len starosti na viac. Nie aby sa ľudia zabavili, ale musia riešiť slovenský/český jazyk v praxi, aby sa nenechali nachytať na každej kravine. Zbytočne sa všetko komplikuje, hľadajú sa diery v pravidlách a pod.

    Čiže ja som skôr za zautomatizovanie pravidiel:
    t.z.n. choď do boxu - priamo, bez zdržovania
    boxni do dvoch ktorých zabijem - musí odísť zo steny (nie zabiť ho a odpoved preco ho zabil je: nepovedal som aby si odisiel od steny - debilita totálna)
    utečie T - Simon povie: "zabite ho" - logicky to hovorí CTčkam, nie že sa rozbehne 10 T, lebo "nepovedal kto ho má zabiť" - asi mamut ho má zabiť vole
    chodte na lavicku (je tam zelena a modrá). nejaky chytrák zacne spamovat "nepovedal si ktoru ktoru" - logicky to je jedno, tak naco zdrzuje
    atď. atď.

    Dostať trochu logiky do toho serveru aby bolo viac času na módy, menej "stresu" či som správne pochopil atď. atď. a nie debilné dohadovanie sa 10 minút nad každou somarinou.
    alebo keď povedia že chodte z VDčkom a zrazu sa zozbehnú všetky Tčka

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Súhrn Jail zla

    Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky
    bola.. takze neviem co tu trepes.. a ten ban mi dala na Jail servery pretoze som bol na ruskom ci na nemeckom servery
    My sa tu bavime o cisto JB adminoch a Lucca bola admin skor, ako vznikol kotelnacky JB, takze vobec nevies...

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Súhrn Jail zla

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    My sa tu bavime o cisto JB adminoch a Lucca bola admin skor, ako vznikol kotelnacky JB, takze vobec nevies...
    to som vedel uz pred rokom tak nechapem o co ti ide.. ja len hovorim ze aj lucca mala prava na JB.
    to si posral.

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Súhrn Jail zla

    Skoda ti nieco pisat, najprv si to cele poriadne precitaj, porozmyslaj (ak to dokazes s tvojim kuracim mozgom) a potom nieco pis.

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Súhrn Jail zla

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Skoda ti nieco pisat, najprv si to cele poriadne precitaj, porozmyslaj (ak to dokazes s tvojim kuracim mozgom) a potom nieco pis.
    dobre pan genius..chod si citat knizky.. do kniznice..aby si bol mudrejsi
    to si posral.

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Česká Lípa
    Příspěvky
    37

    Re: Súhrn Jail zla

    nevím jaký na to máte názor vy ale já na to mám takýto : ráno od 5 do 7 tu hraju je to tu děs nikdy sem tam neviděl admina samí CT kteří nemaj mikrofon jen občas tam přijde genesis , dudlik , patrik jinak to je vše ( a somozdřejmě já ). já bych navrhoval aby tam byl nějaký admin který by tam byl pokud možno pravidelně ráno , udržoval by to tam ale pochybujem že se tam takto někdo najde na toto ráno. mně by to nevadilo ale pochybuji že by byl někdo pro .... pak už je to klídek stávaj i potom někdy norm. hráči a občas i admini...

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Súhrn Jail zla

    Mlčte oba dva.. Děte se hádat jinam..

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Súhrn Jail zla

    Citovat Původně založeno Drban Zobrazit příspěvky
    nevím jaký na to máte názor vy ale já na to mám takýto : ráno od 5 do 7 tu hraju je to tu děs nikdy sem tam neviděl admina samí CT kteří nemaj mikrofon jen občas tam přijde genesis , dudlik , patrik jinak to je vše ( a somozdřejmě já ). já bych navrhoval aby tam byl nějaký admin který by tam byl pokud možno pravidelně ráno , udržoval by to tam ale pochybujem že se tam takto někdo najde na toto ráno. mně by to nevadilo ale pochybuji že by byl někdo pro .... pak už je to klídek stávaj i potom někdy norm. hráči a občas i admini...

    Překvapivé, že tam takle ráno nebude žádnej admin. Takle po ránu je tam celkem cca 6 hráčů. A proč by tam měli bejt ráno, když se tam nic neděje a hrajou tam prckové, který sou na tom závislí. Ráno je to zbytečné.

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Súhrn Jail zla

    Grey vam to vysvetlil. Lucca nebola primárne zobratá na JB. Práva tam majú asi všetci, ale niekto to nepozná, tak tam nechodí. To tak môžeš vypísať skoro všetkých adminov, že tam nechodia. Tak isto môžeš vypísať adminov, ktorí nechodia na HNS atď. (logické, keďže to tam nepoznajú a nevedia čo by banovali)

    Citovat Původně založeno ^Q. Zobrazit příspěvky
    alebo keď povedia že chodte z VDčkom a zrazu sa zozbehnú všetky Tčka
    Presne. Ďalšia vymyslená volovina. Logické, že majú ísť CTčka.

    Čiže Piiiner, zase sme pri tej logike.

    Citovat Původně založeno *NPSM*P!!!!n3r Zobrazit příspěvky
    tak ale o tom to podle mě je... prostě se těch T zbavit... tím že tam není ta "logika" tak je to rychlejší, zábavnější(tím mám na mysli, že se mu zasmějem..).... A co máme jako simoni celý kolo dělat ? ... Už i ty atrakce jsou ohrané.. Jediné co teď každého baví je tak maximálně trampolína, otázky a občas KZ... jinak fotbal, box, "paneláky", skůtry.... tohle už nikdo nechce hrát, už je to prostě ohrané, proto tam není ta "logika"...
    EDIT: aspoň můj názor teda...
    Tým, že každý zdržuje, lebo sa stále pýta na akú lavičku treba ísť? Alebo že sa rozbehne úplne do prdele? Alebo že spamuje FK keď ho zabijú, keďže nemal ísť s VDčkom? Atď...
    Neviem teda či je to fakt rýchlejšie. To zrušme všetky pravidlá a bude platiť len to, čo DOSLOVNE prikáže niekomu Simon. (len už vidím aký sloh by na začiatku kola musel prečítať a potom po každom príkaze/zákaze)
    Tčiek sa dá zbaviť aj inak. Ale napr. včera som bol svedkom toho, že sa jednoducho báli zobrať ich z boxu von, lebo boli posikaní, že bude vzbura. Tak trčali v boxe kým neboli posledný dvaja. To je podľa mňa nuda. Ale čím to bolo? Že sa báli niečo robiť. Tak keď si to nevedia ustrážiť, nech občas zájdu na strielací server, aby trafili aj niečo iné okrem steny a oblakov.

    EDIT:
    Citovat Původně založeno *NPSM*P!!!!n3r Zobrazit příspěvky
    nechte to, tak jak už to je ... kuzli to co jsi sem napsal, je sice super nápad, ale ty jim to budeš vysvětlovat ? ty to napíšeš do pravidel tak, aby se to dalo pochopit ? nechte to už takhle jak to je, oni na to přijdou sami, že je to nesmysl...
    Veď oni s tým prišli. Tak pochybujem, že na to sami prídu.
    Naposledy upraveno Charon35; 07-04-12 v 22:35.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: Súhrn Jail zla

    nechte to, tak jak už to je ... kuzli to co jsi sem napsal, je sice super nápad, ale ty jim to budeš vysvětlovat ? ty to napíšeš do pravidel tak, aby se to dalo pochopit ? nechte to už takhle jak to je, oni na to přijdou sami, že je to nesmysl...

  14. #29
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Súhrn Jail zla

    GL all.. lucim sa
    to si posral.

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Česká Lípa
    Příspěvky
    37

    Re: Súhrn Jail zla

    všetky ??? některé jsou v poho ale u některých bych se zasek

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •