Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Jail - no mic

  1. #1

    Jail - no mic

    Každý kolo co byl u CT se jenom točil jako fidget spinner. :D

    demo: http://csko.cz/dema?UPD=hTBnieNE

    AWPMANSK VALVE_0:0:681699022 95.103.60.193 SK
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2

    Re: Jail - no mic

    Zdravím, samotné točení ještě nic neznamená. Zažil jsem to jako bug, kdy jsem na školní pc stáhnul nějaké csko z nějakého random odkazu a po spuštění a napojení na server se postava točila a nešlo to nijak zastavit. Na internetu lze i najít o tom zmíňky a návody, jak ten bug fixnout. Pokud by se točil a zaroveň u toho jedničkoval hlavy, tak to by bylo samozřejmě o něčem jiném, ale na tomhle demu se prostě jenom točí.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-10-18 v 16:48.

  3. #3

    Odpověď: Jail - no mic

    Dobře, ale jde tam o ten no mic. Kdybych věděl, že se mi to buglo a nemůžu s tím nic dělat a do toho bych neměl mic, tak bych šel od CT dobrovolně a nečekal bych na to, až mě nějaký admin přesune či zabanuje.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jail - no mic

    Zdravím,
    toto nebanovateľné. Z banlistu dedukujem, že MIK má a toto je iba bug ako píše Grakon.

  5. #5

    Odpověď: Jail - no mic

    Dobře, můžeme lck.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •