Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: luNNer --> rEJKAc

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    1

    luNNer --> rEJKAc

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    'DarkAngel ~ ART' byl PERMANENTNE zabanovan.
    Duvod: 'Wallhack'
    By admin rEJKAc
    [PBK] ISS CHEB byl vyhozen, protoze nehral 1 minutu.
    'DarkAngel ~ ART' byl PERMANENTNE zabanovan.
    Duvod: 'Wallhack'
    By admin rEJKAc
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Poprosim dokazy co doda urcity admin co mi dal ban nech sa este 1x preveria.. popripade admin by mal vyhladat odbornu pomoc (ocne, usne) ;) za porozumenie vopred dakujem s pozdravom DakrAngel ~ ART.

    PS: podobne externe programy nepotrebujem ako napr. (WH,AB,KB,speedHack..atp.) :) cize prosim aby sa nato pozrel skusenejsi admin a pustil si aj zvuk.. a nezmuril oci :)
    btw: jas vo windows na 89% diky :).

  2. #2

    Odpověď: luNNer

    Ahoj tady to máš DEMO https://www.sendspace.com/file/uvr2ia
    A tady máš další DEMO : https://www.sendspace.com/file/peeuh2

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: luNNer

    Nevím, jestli je chyba jen u mě, ale dema od Rejkáče se mi v půlce downloadu seknou a nedostahujou se)

    Tak jsem si stáhl HLTV, které je zde - > http://hltv.csko.cz/27049/27049-1810150858-de_dust2.zip

    Za mě jseš taky zaplej jak TV, myslím, že tu ani není třeba nic časovat, ty jeho průchody vratama od CT na mid, neustálé čumění do zdí, celkově jeho pohyby po mapě atd.

    Na HLTV je jasnej cheating, tady fakt není o čem. Dobrá práce Rejkáči)

    E: nehodlám na tebe dál reagovat , počkej si na vyjádření ostatních adminů.

    PS: Tvoj admin s jednou hodinou na csku.
    Naposledy upraveno Toy; 15-10-18 v 12:46.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    1

    Odpověď: luNNer

    Prosím ? :). Si myslíš, že cs 1.6 hrám 1x ?.. pozrel si si vôbec koľko mám nahrané ? 2500hodín a + druhý acc kde je 925hodín.. ktomu mi budeš písať, že som zapnutý ? a že sa dívam do stien ? ešte mi povec, že som sa do stien díval a bude tento topic dobrý na LOCK :) admin, ktorý má 1hodinu na csku.. ešte dodám aj turnaje.. serveri prislušnému admínovi, kde som v topkách a bez toho aby mi uplakanci dali ban.. zrovna by som teraz prišiel a dostal ban nie ?..+ dodám wargod (aktuálny) potom sa už nemáme o čom baviť

  5. #5

    Re: luNNer

    Zdravím,

    něco odehráno máš, u nás sis však dopomáhal WH (případně ESP, vyjde už skoro na stejno). Ban máš oprávněný. WarGod, plný malware si můžeš strčiti za klobouk. A aktuální myslíš jeho verzi nebo to, že si znovu teď zapneš CS a uděláš čistý scan ?

    Btw. chybí ti trochu infa z konzole. Doplníme to IDčko, má pěknou historii. Přijat do GS "akademie" pro furien a trvalý zákaz na GS lize za cheating. Ou. :-)
    SteamID: STEAM_0:0:177803447
    Naposledy upraveno Seeya; 15-10-18 v 13:57.

  6. #6
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: luNNer

    wh
    Spoiler Spoiler:

  7. #7

    Odpověď: luNNer

    WH + rEJKAc spravil nový svetový rekord v počte stlačení tabulátora na jedno demo :)

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: luNNer

    To hltv, nějak sem ho tam nenašla - asi sem slepá :D ale každopádně dema od rejkače stačila. Za mě WH.Máš úplně jednoznačný přehled o enemy a to jak si se tam dohadoval s tím hráčem, co si ho zabil přes zeď, že mu byla vidět mp4 je kec. Asi 3x sem to pustila a nic mu vidět nebylo ty láska :))

    Jen asi takové OT pro admina, trochu si uprav to esp - vážně moc nepřehledné. Stačí ti vidět pouze enemy, bez žádný popisků zbraní apod.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: luNNer --> rEJKAc

    Zdravím, WH.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: luNNer --> rEJKAc

    za mna clr jak zlty sneCH...

  11. #11

    Odpověď: luNNer --> rEJKAc

    Ahoj máš cca 3000 hodin WoW a stejně si tak slabí že musíš zapnout WH moc dobře si tě Pamatují měl jsi i cheatmovie na youtube které jsem ti dělal já a moc dobře to víš jenže movie je smazané to taky víš ale pohoda jsi prostě dobrý jinak já mám nahrané od roku 2003 asi 15 000 hezký den .
    Naposledy upraveno rEJKAc; 15-10-18 v 23:35.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: luNNer --> rEJKAc

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •