Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: bulava --> Grakon2702

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele bulava
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    21

    bulava --> Grakon2702

    Dobrý den.
    Vím že to je tady poslední dobou jaksi rozpačité , každopádně v některých ohledech mi to tady připomíná Bohnice.
    Nu což, požadoval bych vysvětlení pročpak jsem dostal ban na 12 týdnu? :D
    Dobrá za házení vězňům bych měl dostat max. 3 týdny a chápu tam tu historii.
    Každopádně prodloužení banu ze 3 týdnů na čtyřnásobek mi nepříjde normální.
    Nechápu proč se tady tento hnus se zbytečně dlouhými bany ustálil.
    Požadoval bych alespoň zkrácení tohoto nepochopitelného banu...

    Díky, bulava.
    Naposledy upraveno bulava; 17-10-18 v 20:34.

  2. #2

    Re: unban - Zavřete Grakona do klece.

    Zdravím. Původně jsem ti chtěl dát zákaz k CT standartně na tři týdny za hození zbraně vězni. Pak jsem se podíval na tvou historii banů, viz níže ve spoileru, a usoudil jsem, že ses ze všech svých osmi předchozích zákazů nepoučil. V rámci zásady udržení pořádku na serveru jsem se rozhodl udělit zákaz na tři měsíce, abys tento trest pořádně procítil a nadále již neporušoval pravidla serveru. S politováním musím dodat, že nejsem ochoten tento zákaz zrušit ani zkrátit. Musím taktéž poznamenat, že jsem připravený ti udělit permanentní zákaz, jakmile zjistím, že po skončení tohoto zákazu porušuješ pravidla u CT znovu.

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Grakon2702; 17-10-18 v 22:45.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele bulava
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    21

    Odpověď: bulava --> Grakon2702

    Zdravím, neustále se mi to nezdá přiměřené k délce banu. Každopádně ban za házení zbraně vězňům mám první, vím že toto mě neobhajuje.
    Každopádně bych poprosil o vyjádření dalších adminů k tomuto.
    I přesto, doufám že zachráníš servy kotelny, alespoň přede mnou. :)
    A to s tou permou je srandovní. Uvažoval bych o kariéře založené na komedii.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: bulava --> Grakon2702

    Zdravím,
    porušenie pravidiel ťa neospravedlňuje, ale som za skrátenie banu aspoň o 1 mesiac. Hráč tam má 8 skončených banov za CT. Pravidlá ovláda, ale i cez to ich poruší. Samozrejme na tom nič nemení, že šancu dostali i horší a dali sme im šancu to zlepšiť. Ako sa hovorí "na každú sviňu sa varí horúca voda". Takže v prípade ďalšieho hrubého porušenia pravidiel by som bol aj za tú permu. Ak sa mu tento ban neskráti, tak pri ďalšom bane by som nebol ešte za permu. Samozrejme záverečné rozhodnutie nechávam v rukách banujúceho admina.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: bulava --> Grakon2702

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •