Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Hh...ty mi budeš písať nech sa ani nevyjadrujem? Mám na to rovnaké právo ako i ty.


    Tak si to zober z väčšieho pohľadu. Zober si, že by toto bindovali / písali hráči i admini. Aspoň cca 60 hráčov denne. Vyzeralo by to v chate úžasne, však? Taktiež ktokoľvek si mohol myslieť, že to píšeš práve jemu.
    Do hry sa to nehodí. Do života sa to nehodí. Na čo je to dobré? Je to skôr hlúpe. Ja nadávky do rodiny beriem ako trošku hrubšie porušenie pravidiel. Tento "trend" nikdy nepochopím.
    Kolikrát ti ještě mám napsat že jsem nikomu rodinu neurážel? Píšu ti aby ses nevyjadřoval, protože to furt nechápeš.
    Jo, je to hloupej vtip. Neříkám že je chytrej..a co jako? Řeší se tu jestli je to vtipný nebo ten ban?
    A ano, podobný věci píše cca 60 hráčů denně na serverech, právě proto mi přijde jako pičovina tohle banovat.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Souhlasím s Madunaxem a Pelargosem. Odstraň si Ty bindy a hotovo. Nikdo nemůže vědět, jestli to myslíš vážně, nebo to jen schováváš za bindama. I někdo tak dementní může být, sorry ale nikdo Ti nevidí do hlavy. Nicméně nechám to spíš na Stěračce.
    Naposledy upraveno DeadJoy; 18-10-18 v 01:01.
    Life is illusion.

  3. #18

    Re: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Jailbreak 6 17-10-2018 19:34:23 STEAM_0:1:69739954 185.5.225.243 asdddddd si delas píču
    Jailbreak 6 17-10-2018 19:33:56 STEAM_0:1:69739954 185.5.225.243 asdddddd tvoje mama je kkt ty decko
    Jailbreak 6 17-10-2018 19:33:24 STEAM_0:1:69739954 185.5.225.243 asdddddd Pattttttttttttttttttttttttttttt : tvoja mama je kkt ty decko
    Jailbreak 6 17-10-2018 19:33:08 STEAM_0:1:69739954 185.5.225.243 asdddddd Wentik: pockej ja ho vytahnu
    Jailbreak 6 17-10-2018 19:32:17 STEAM_0:1:69739954 185.5.225.243 asdddddd mEZo killed labilní děve with p90
    Jailbreak 6 17-10-2018 19:32:06 STEAM_0:1:69739954 185.5.225.243 asdddddd hizo : eidam prestan kopnem ti laket do oka
    Jailbreak 6 17-10-2018 19:32:04 STEAM_0:1:69739954 185.5.225.243 asdddddd hizo : v time som mal jEBKOV

    Zdravím, řešil bych přes mute. Když už ale přišlo na ban, tak by se žadatel mohl alespoň za své chování omluvit.

  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Re: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky


    Zdravím, řešil bych přes mute. Když už ale přišlo na ban, tak by se žadatel mohl alespoň za své chování omluvit.
    Všem kterých se věta "tvoje mama je kkt ty decko" dotkla, vzali si ji osobně a nedokázali se přes ni přenést se teda omlouvám.

    Ne..fakt nevím komu bych se za to měl omlouvat :D protože jsem to nemyslel jako urážku a už vůbec jsem to nebral vážně, ale jestli někdo jo, tak je mi to líto

  5. #20

    Re: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Zdravím,

    nebýt nutnosti polechtat své ego a napsání dalších vět, tak by mi omluva stačila. Ikdyž je naprosto jasné, že není upřímná. S tímhle bych byl tak za snížení na 3-4 dny, ale pro přímý unban ne.

  6. #21
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Citovat Původně založeno Eidam Zobrazit příspěvky
    Další moralista z kláštera

    Tady vůbec nejde o to jestli to je nebo není vtipný. Ale o to, že jsem nikomu rodinu neurážel.
    A aké dôvody ťa primäli k tomu aby si toto vypisoval?

    Inak taktiež s unbanom nesúhlasím.

  7. #22
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    A aké dôvody ťa primäli k tomu aby si toto vypisoval?

    Inak taktiež s unbanom nesúhlasím.
    Důvody?
    Důvod je ten že všechno berete hrozně vážně a nemáte žádnej nadhled.
    Jedna věta, kterou někdo napsal mi přišla vtipná, tak jsem si ji zkopíroval a dělám si z toho prdel. To je všechno. Nenapadlo by mě že to někdo vezme natolik vážně že mi kvůli tomu dá ban na týden.

    Na nikoho to mířený nebylo a v životě jsem nikomu neurážel rodinu.

    Přijde mi směšný jak tady ze mě děláte úplnýho čuráka v podstatě jen za … já ani nevím za co. Za to že jsem napsal větu která ani pomalu nedává smysl, jen mi přišla vtipná?
    Pokud si myslíte že je ten ban oprávněnej tak mi to teda nechte. V tom případě by ale měl mít ban pomalu každej druhej hráč cska. Já si pořád stojím za tím že oprávněnej není.
    Vypadá to že někteří admini zapomínají na to, že je to jenom hra, kde se chtějí ostatní hráči odreagovat. Jo chápu že to musí mít nějaký pravidla..ale tohle mi už přijde trošku moc.. nemyslím si že je nutný, abyste se chovali jako vychovatelky v družině.

    Dál už se k tomu vyjadřovat nebudu. Čau

    E: jo a poprosil bych to nezavírat, dokud se k tomu nevyjádří STĚRAČ
    Naposledy upraveno Eidam; 18-10-18 v 21:38.

  8. #23
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Citovat Původně založeno Eidam Zobrazit příspěvky
    Důvody?
    Důvod je ten že všechno berete hrozně vážně a nemáte žádnej nadhled.
    Jedna věta, kterou někdo napsal mi přišla vtipná, tak jsem si ji zkopíroval a dělám si z toho prdel. To je všechno. Nenapadlo by mě že to někdo vezme natolik vážně že mi kvůli tomu dá ban na týden.

    Na nikoho to mířený nebylo a v životě jsem nikomu neurážel rodinu.

    Přijde mi směšný jak tady ze mě děláte úplnýho čuráka v podstatě jen za … já ani nevím za co. Za to že jsem napsal větu která ani pomalu nedává smysl, jen mi přišla vtipná?
    Pokud si myslíte že je ten ban oprávněnej tak mi to teda nechte. V tom případě by ale měl mít ban pomalu každej druhej hráč cska. Já si pořád stojím za tím že oprávněnej není.
    Vypadá to že někteří admini zapomínají na to, že je to jenom hra, kde se chtějí ostatní hráči odreagovat. Jo chápu že to musí mít nějaký pravidla..ale tohle mi už přijde trošku moc.. nemyslím si že je nutný, abyste se chovali jako vychovatelky v družině.

    Dál už se k tomu vyjadřovat nebudu. Čau

    E: jo a poprosil bych to nezavírat, dokud se k tomu nevyjádří STĚRAČ
    To je reálny a rozumný pohľad na vec, nie moralistický. Slušnosť by mala byť základným pilierom každej sociálnej entity (týka sa každého jedinca).

  9. #24

    Re: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Chceš unban a toto mi v podstatě hned vzkážeš?

    "Trochu mi to připomíná banování zakomplexovaného Fizzyho "

    Nejsem si úplně jistý, že toto je správná cesta. K banu: admin není detektiv, aby analyzoval ze všech možných úhlů každou větu, která hrubě porušuje pravidla, zda byla myšlena vážně, polovážně, nebo ze srandy. Urážka do rodiny je pro mě jeden z nejhorších možných verbálních prohřešků proti pravidlům a dle toho ji také trestám. Komenty typu "admin by se měl umět povznést" atd. považuji za úsměvné, neboť těžko budete na serverech hledat mírnějšího "trestače".

    Ban ti zkracuji, neboť věřím, že to nebylo myšleno vážně. Byť se mi to tak v dané chvíli na serveru vzhledem k menší slovní přestřelce s dalším hráčem jevilo. Nicméně ban neruším z toho důvodu, že se mi úplně nepozdává styl, jakým jsi žádost o unban pojal, a především zřejmě pořád nechápeš, co je na takovýchto urážkách špatného a že to není úplně sranda. Rád ti tedy nechám ještě nějaký čas nad tím přemýšlet.

    Závěrem se omlouvám za menší prodlení při výjádření se k banu.

    Pěkný den všem :)

    Stěrač

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Pre UB, ale do budúcna si tieto bindy "týchto legiend" vymaž aby si predišiel podobnej situácií.

  11. #26

    Re: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Ban vypršel.

  12. #27
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: asdddddd --> NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •