Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Demence - Vezeň

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele 1tomaskon
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Židlochovice
    Příspěvky
    58

    Angry Demence - Vezeň

    Ahoj. Rád bych alespoň upozornil na toto drzé děcko. Od dob nové mapy neposlouchal příkaz simona (tedy mě). Šel si hrát a pouštěl hudbu. Tak jsem ho aspoň poprosil ať vypne tu hudbu, jelikož narušovala simonování. NE. Tak jsem ho zabil. Od té doby mě asi 4 kola po sobě zabíjel. Ubral mi na 7 HP, chtěl dát spartu, ale nešla. Tak to udělal dalši kolo. Myslel jsem že to natáčím, ale nedal jsem pojmenování dema, tak nic nenatáčelo... Tak jsem zapl nahrávání a ukázal alespoň konzolu. Pak jsem se ho na to ptal, ale asi už urřitě tušil, ýe ho natáčím, tak mlel o něčem, aby to pošpinilo mě. Pokud někdo z hráčů, co byli s námi na serveru sledují tuto diskuzi, ať se zapojí, rád bych, aby toto deme*tní dítě mělo alespoň nějaký postich. Příště si alespoň dám větší pozor na natáčení. No třeba to postačí ;) Dík, YGY.

    Vězeň シ STEAM_0:1:208159137 83.208.86.17 CZ

    DEM: http://csko.cz/dema?UPD=JpufeDOZ
    My HONDA - ForFun :3 :*
    Miluj HONDU svou :3 :-D
    Zákaz cheaterů!
    Neš*kej, když si opilý, jinak dostaneš Kinder překvapení!

  2. #2

    Re: Demence - Vezeň

    Ahoj, na demu není nic banovatelného. To, co se stalo před jeho nahráváním, nemohu brát v potaz, protože na to nejsou důkazy. Pokud jde o vaši konverzaci, tak nevím, jestli to víš, ale když natáčiš demo, tak tvůj voice se tam neuloží. Z vaši konverzace jsem tedy poznal prd. Co se týče té konzole, tak v demu se uloží pouze záznam, který byl vygenerován během nahrávání dema. To, co bylo před nahráváním, v demu není.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 20-10-18 v 14:27.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Demence - Vezeň

    Zdravím,
    súhlasím s grakonom a toto tu leží od 17.10, tak by sa to mohlo už aj uzavrieť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •