Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 42

Téma: Jak se stát spešlem?

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Lightbulb Jak se stát spešlem?

    Ahoj,

    předpokládám, že spousta z Vás již ví, o čem mluvím. Pro nezasvěcené http://csko.cz/forum/showthread.php?...-na-jail/page5

    Rád bych tenhle thread věnoval problému, jež vznikl při mé žádosti o znovuobnovení spešla.

    Spešloval jsem tu v době, kdy tu ještě Burák a další běhali jako obyčejnej plebs. Na jailu jsem se objevoval střídavě mezi lety 2012 až po současnost s různou intenzitou aktivity. Mám na jailu odehraný stovky a stovky hodin. Myslím, že v době kdy jsem spešloval, jsem byl přínosem. V současnosti jsem znovuobnovení spešla vnímal jako formální záležitost - pozdravím, požádám a bude mi vyhověno, protože proč by nemělo být, že?

    Předtím však, než se pustím do samotnýho hate-u, bych zde rád sumarizoval svoji žádost:
    Na své žádosti o znovu udělení spešla jsem získal celkem 19 PRO a 6 PROTI.
    Věřím, že čísla mluví jasně a že si každej z Vás dokáže udělat názor sám. Ještě bych mohl pro ilustraci doplnit, kdo mi vlastně dal pro a kdo proti. Jistě tu ještě některý jména mají větší váhu, než jiný - aspoň já když jsem byl mladej, tak názory Jirky, Tupelka, Matise, Britny a doese měly svoji váhu. Jde přece o spešla, kterej se dá kdykoliv odebrat a kterej má jen velice omezený pravomoce.

    Jistě nemusím vysvětlovat, proč bych byl přínosem, když mi svoje PRO dalo spoustu lidí, který jsem uznával. Moje jediný dvě nevýhody jsou:

    - Aktivita, na kterou si stěžoval jen Grakon, což je docela v pořádku.
    - Dalším záporem byla moje nedočkavost. No k té nedočkavosti. Necítím se povinen tu procházet procesem přijetí, kterej jsem již jednou absolvoval a kterej byl sám o sobě na dost dlouho, protože dřív si admini vybírali sami, kdo by mohl být kandidát na spešla a komu ho reálně dají. Jediný, jak jsem se mohl přičinit, bylo ozvat se adminům se zájmem. Byl to běh na dlouhou trať - od projevení zájmu klidně půlrok.

    Závěrem: Jediný, čím jsem se provinil, bylo to, že jsem odmítl poslouchat Buráka na slovo. Burák zřejmě nabyl dojmu, že když je náborář, že mu všichni polezou do prdele a že ho všichni musí poslechnout. To dá rozum, když je náborář, že s ním člověk musí být zadobře, pokud chce práva. A o tom to je, nezáleží na tom, co si o tom myslí kolektivně admin team, jaké máte kvality, jakým přínosem jste byl. Záleží jen na tom, jak se zalíbíte v případě JB Burákovi. Haha, Buráku, tohle byl fail.

    Pokud jsem se v něčem zmýlil, prosím, máte možnost mě opravit.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Jak se stát spešlem?

    Nezabudnite mu to ihneď zmazať :)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Zdravím. Bohužel si nesplnil podmínky pro přijetí. Nedočkavost je podle aliance cs portálů největší prohřešek, kterého se žadatel může dopustit, zvláště když se jedná o žádost o spešla. Jistě ti to potvrdí také můj dlouholetý kolega Grakon2702. Přeji hezký zbytek dne.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Podle mě se taky u tebe zbytečně dlouho čeká. Na dotaz který jsem psal Burákovi na co se ještě čeká se mi dostalo jen ignorace. Byl by jsem dokonce ZA, aby se spešl zase vrátil do "kompetence" JB adminů. A mohli jsme sami nahodit spešla v žádosti, v které je jasné že práva dostane. Spešlem se nedá nic podělat. A jedním kliknutím kohokoliv z JB adminů se dá zrušit. Být na spešlovi větší práva než nějaké vyhazování od ct a kick, tak neřeknu vůbec nic.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    No doufal jsem, že zrovna u tvojí žádosti se projeví trochu zdravýho rozumu a že to bude jen otázka toho, že si založíš žádost, počkáme pár týdnů a spešl se ti znovu nahodí.

    Ty Proti bych zase tolik neřešil, protože několik z nich mělo opodstatnění, který mi hlava nebere.

    Já to beru, že musí bejt nějáká čekací lhůta, ale už není rok + / - 2012, aby jsme si tu mohli dovolit zase tolik z kvalitních hráčů vybírat a nechávat je čekat 120 let.

    Ale né, my místo toho zase dáme práva zrovna těm lidem, co si neumí zjednat pořádek už jen tím, že jsou na serveru a že mají nějákou úroveň a "jméno". My zase nabereme ty, co jejich jedinej respekt začíná v amxmodmenu. Jsou zvyknutí lézt do zadků a čekat klidně 155454 let ikdyž je jim to úplně proti srsti. O nějáký odlišnosti, nápaditosti od ostatních ani radši snad mluvit nebudu. Jedna šedá myš vedle druhý, čest vyjímkám. (nebudu mluvit konkrétně, abych tu zase nebyl za toho zakomplexovanýho hejtra a dostal tenhle thread tam, kam směřovat nemá)

    Ikea rozhodně patřil vždy k těm lepším kusům na JB a vcelku dost mě sere to, že to dopadlo zrovna takhle. Ale tady to bylo takhle odjakživa. Máš tendenci se kamarádit s lidma na určitých postech za vidinou úspěchu ? Umíš držet jazyk za zuby i přesto, že se ti něco vůbec nelíbí ? Jsi ochotnej se nechat organizovat a chovat se tak, jak druzí pískají ? V tom případě hledáme přesně právě tebe))



    PS: Vůbec se nedivím, že tam psal furt, ať mu toho spešla dáme. Zkuste si někdy zajít na JB bez práv a pak mi napište, jak dlouho jste tam vydrželi. Jelikož já osobně, kdybych práva na JB neměl, tak tam ani nepáchnu. Protože to, co se tam děje a kdo všechno má tu drzost se nacpat k CT ikdyž je to úplnej ocas a neumí nic je úplně v hajzlu. Samozřejmě, že se tam najdou i vyjímky ( díky za ně ). Ale v naprostý většině má CT team tak vysokou koncentraci demence na m˛, že by jsme s tím mohli pokusit i o světovej rekord. Takže jeho naléhání z mýho úhlu pohledu úplně chápu. Obdivuju všechny ty "obyčejný" hráče, co tam everyday chodí a hrajou to dál)) Buráku, víš, že proti tobě vůbec nic nemám. Ale tohle byl podle mě dost špatnej krok.
    Neříkám, že Ikea by celej JB spasil a všechno by bylo tak moc fajn jako dřív, ale rozhodně si myslím, že by přínosem byl, a né zrovna malým.
    Naposledy upraveno Toy; 26-10-18 v 11:19.

  6. #6

    Re: Jak se stát spešlem?

    Zdravím. Tentokrát souhlasím s tím, co Burak napsal do tvé žádosti o spešla před uzavřením.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Jsem rád, že se diskutuje, ale ne uplně v intecích toho, proč jsem zakládal tohle téma. Nespokojím se s tím, že jsem dostal proti je Buráka a tím to končí. Jde spíš o výzvu pro všechny adminy na jailu: Copak nikomu z vás nevadí, že vás obejde a prosadí si svou jeden člověk na vzdory tomu, že jsem byl obecně přijatelným kandidátem? Navzdory tomu, že jedinej důvod mého neúspěchu je osobnostní neúspěch Buráka mě donutit jednat tak, jak se mu líbí?
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  8. #8

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    Jsem rád, že se diskutuje, ale ne uplně v intecích toho, proč jsem zakládal tohle téma. Nespokojím se s tím, že jsem dostal proti je Buráka a tím to končí. Jde spíš o výzvu pro všechny adminy na jailu: Copak nikomu z vás nevadí, že vás obejde a prosadí si svou jeden člověk na vzdory tomu, že jsem byl obecně přijatelným kandidátem? Navzdory tomu, že jedinej důvod mého neúspěchu je osobnostní neúspěch Buráka mě donutit jednat tak, jak se mu líbí?
    Nikomu se nelíbí to, jakým způsobem byla tvoje zadost zamítnuta. To pak můžeme rovnou zrušit nábor a nabírat budou jen naboráři, protože naše pro nebo proti nemá v žádostech absolutně žádnou váhu, když si to náboráři udělají nakonec podle sebe. Na druhou stranu co s tím můžeme dělat? Ty si založil tenhle thread a každý kdo souhlasí te podpoří, stejně jako teď já. Byly tu hromadný odchody adminu jako forma protestu a nikdy to ničemu nepomohlo.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Jak se stát spešlem?

    Byl bych se vyjádřil i do žádosti, ale moc často tu teď nebývám tak jsem ji nezaregistroval.

    Naprosto nechápu proč toho spešla dávno nemá. Vždy, když se tu vracely někomu práva, ať už spešl nebo admin, vždy to byla formalita, která se řešila třeba i přes PM. Nechápu tedy, jak někdo mohl Ikeovo naléhání kvalifikovat jako nedočkavost, když on se pouze domáhal věci, která tu bývala úplně běžná. A třešnička na dortu, že za to údajné "nedočkavé naléhání" mu pak je spešl zamítnut a to i navzdory tomu, jak píše Ikea, že většina adminů byla PRO.

    Závěrem budu opět citovat Ikeu: "Haha, Buráku, tohle byl fail." A za sebe dodávám, že by ses za tento verdikt měl chytit za nos.

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nikomu se nelíbí to, jakým způsobem byla tvoje zadost zamítnuta. To pak můžeme rovnou zrušit nábor a nabírat budou jen naboráři, protože naše pro nebo proti nemá v žádostech absolutně žádnou váhu, když si to náboráři udělají nakonec podle sebe. Na druhou stranu co s tím můžeme dělat? Ty si založil tenhle thread a každý kdo souhlasí te podpoří, stejně jako teď já. Byly tu hromadný odchody adminu jako forma protestu a nikdy to ničemu nepomohlo.
    No podivej se, pokud se jako admin team shodnete na tom, že Burák vás již nezastupuje dostatečně a nebere vás a vaše názory v potaz (!), nevidim důvod, proč by měl zůstávat náborářem. To si pořešte v AF, na to tam máte prostor.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Za pepa se řešila délka trvajícího nabírání, teď se řeší nekompetentnost nabírajících + délka, vidím, že neustále kozelna zlepšuje své nedostatky xdddd
    0000 - INFINITY

  12. #12

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Nechtěl sem se už radši vyjadřovat a prilejvat olej do ohne, ale to poslední co si napsal je trochu mimo mísu. Nechci se nikoho zastávat ani lézt nikomu do zadku, ale ikdyz si porad myslím, ze to byl od Buraka fail jako prase, tak než se on a Samco stal naborarem tak ten nábor nefungoval vůbec. Osobne si myslím ze bysme z aktivních členů těžko hledali někoho schopnějšího, kdo by to mohl vest. (Ačkoli mě porad sere ze se na pro nebo proti adminu nebere ohled). Stojim si za tím ze si spesla měl dostat asi tak den potom co sis podal zadost a ze to burak posral, ale tohle už na mě působí jako spis forma pomsty než ukázat ze něco nefunguje.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    no divej se, a potřebujete náboráře? však stačí aby se pár adminů vyjádřilo a je víceméně jasno, jestli práva budou nebo nebudou. Ale to je vaše věc, jak to chcete mít organizovaný. Každopádně po tom, co mi napsal Burák do PM jistě chápeš, že ho moc rád nemám. Na otázku, proč mě teda toho spešla odmítá nahodit, že se mi nelíbí jeho jedinej argument o tom, že jsem "nedočkavej" a že se klidně může vyjádřit sem mi odepsal:

    Citovat Původně založeno Burak1
    A je to také jediný argument, který bude uvedený. Vyjadřovat se tam nebudu, zaprvé o to nemám zájem a zadruhé nemám teď čas a v blízké době ani nebudu mít.
    Nevím, to bych byl radši bez náboráře.

    Další věc je, že Burák by si měl uvědomit, že to, že je náborář, z něj nedělá skoro boha. Neříkám, že hned musí skončit, jen říkám, že by jste si v tom měli udělat pořádek tak, aby i váš názor měl smysl. To, co udělal je fail. Ale pokud se proti tomu nepostavíte, bude si s váma prdel vytírat dál..
    Naposledy upraveno IKEA; 26-10-18 v 21:43.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  14. #14

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    No podivej se, pokud se jako admin team shodnete na tom, že Burák vás již nezastupuje dostatečně a nebere vás a vaše názory v potaz (!), nevidim důvod, proč by měl zůstávat náborářem. To si pořešte v AF, na to tam máte prostor.
    Nezhodneme. Zbytočne hrotíte sračky, ale tu sa to takto robilo vždy. Niekedy vám závidím vaše problémy. Prajem pekný zvyšok dňa.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Pri konečnom rozhodnutí u žiadostí sa nikdy nedá riadiť celkovým počtom kladných a negatívnych hodnotení od adminov, keďže častokrát je väčšina vyjadrení neobjektívnych (hlavne pokiaľ sa jedná o kladné názory).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •