Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 42

Téma: Jak se stát spešlem?

  1. #16

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Pri konečnom rozhodnutí u žiadostí sa nikdy nedá riadiť celkovým počtom kladných a negatívnych hodnotení od adminov, keďže častokrát je väčšina vyjadrení neobjektívnych (hlavne pokiaľ sa jedná o kladné názory).
    Tomu rozumím, ale když se přece u žádosti (ani neslo o zadost o admina) vyjádří pomalu 20 adminu kladně a 6 negativně (z těch 6ti to byli 3 admini bez objektivního názoru, další 2 nemají všech 5 pohromadě a poslední hledá nedostatky i tam kde nejsou), tak by se pak mělo podle toho i jednat a ne ze se to zamítne s naprosto směšným důvodem.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #17
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Tomu rozumím, ale když se přece u žádosti (ani neslo o zadost o admina) vyjádří pomalu 20 adminu kladně a 6 negativně (z těch 6ti to byli 3 admini bez objektivního názoru, další 2 nemají všech 5 pohromadě a poslední hledá nedostatky i tam kde nejsou), tak by se pak mělo podle toho i jednat a ne ze se to zamítne s naprosto směšným důvodem.
    Všetky dôvody zamietnutia sa neuvádzajú, aj v záujme žiadateľa. Ak sa to zamietlo, nešlo o nejaký nenávistný prejav a vzájomný spor, ale bolo tam pochopiteľne viacero poťažkávajúcich okolností.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Všetky dôvody zamietnutia sa neuvádzajú, aj v záujme žiadateľa. Ak sa to zamietlo, nešlo o nejaký nenávistný prejav a vzájomný spor, ale bolo tam pochopiteľne viacero poťažkávajúcich okolností.
    Viacero nedočavostí si chtěl napsat :D vy dva světle modř1 jste fakt úplný kreténi :D a nezapomeňte mi to smazat :>
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  4. #19

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Všetky dôvody zamietnutia sa neuvádzajú, aj v záujme žiadateľa. Ak sa to zamietlo, nešlo o nejaký nenávistný prejav a vzájomný spor, ale bolo tam pochopiteľne viacero poťažkávajúcich okolností.
    A nemyslíš, ze by bylo fér nejen vůči žadateli ale i vůči adminum co dali pro, tyhle důvody napsat? Jak sis všiml tak důvod který ste uvedli spustil tohle a působí proste směšně a zaujatě, ze si žadatel dovolil upozornit na to, ze se zadost o posranyho spesla protahuje a ne na dny ale měsíce?
    Ikea by přínos pro server byl, spesla měl, kvalitně odvadel svoji práci, tak kde byl problém?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #20

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Pri konečnom rozhodnutí u žiadostí sa nikdy nedá riadiť celkovým počtom kladných a negatívnych hodnotení od adminov, keďže častokrát je väčšina vyjadrení neobjektívnych (hlavne pokiaľ sa jedná o kladné názory).
    Ted si vsem vyjadrujicim adminum do zadosti napsal, ze jsou curaci a ze te vubec nezajimaj, wow. A to ze je Grakon homoklada furt plati, i kdyz mi to smazete. Tady se vzdycky fetovalo ve velkym, ale to uz doma i sam varis, ne?

    mimochodem to slovo nikdy znamena, ze jsi v zadne zadosti nebral zřetel na pro/proti a rozhodoval ses podle sveho nazoru a ten je jaky? presne jak pises v citaci - neobjektivni :)
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 27-10-18 v 09:32.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  6. #21
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Ted si vsem vyjadrujicim adminum do zadosti napsal, ze jsou curaci a ze te vubec nezajimaj, wow. A to ze je Grakon homoklada furt plati, i kdyz mi to smazete. Tady se vzdycky fetovalo ve velkym, ale to uz doma i sam varis, ne?

    mimochodem to slovo nikdy znamena, ze jsi v zadne zadosti nebral zřetel na pro/proti a rozhodoval ses podle sveho nazoru a ten je jaky? presne jak pises v citaci - neobjektivni :)
    Nikdy celkovým počtom = branie ohľadu na nie úplne každé vyjadrenie v žiadosti. Našťastie sú tu ešte ľudia, ktorí majú veľa krát čo k tomu nestranne povedať a to je dobré.

    Príklad: 7 ľudia by niekomu napísali som pro, hrával som s ním, poznám ho. 4 ľudia by napísali proti z dôvodu povedzme že zlého chovania, cheatingu, nízkej aktivite, čo by bola v skutočnosti pravda. To znamená, že by sa mu mali dať automaticky práva za to, že väčšina vyjadrení bola kladná?

  7. #22
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Neměl by každý dostat šanci když mu admini dávají pro? Bagr akka Michal taky dostal druhou šanci a to udělal daleko horší věci kupa failu banu zbrklost a kdo ví co ještě.. Nechci na nikoho házet špínu bagr už tu má práva po druhé po jeho trapných mega failech by taky nemusel dostat práva kdo ví jestli to chh zvládá což by řekl že ne kolikrát jsem mu něco hlásil vše clear a pak došel jiný admin a banned. Když už nemělo by se všem měřit stejně že jsou tu admini kteří umí totální hovno a kolikrát s těží něco poznají.


    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Nikdy celkovým počtom = branie ohľadu na nie úplne každé vyjadrenie v žiadosti. Našťastie sú tu ešte ľudia, ktorí majú veľa krát čo k tomu nestranne povedať a to je dobré.

    Príklad: 7 ľudia by niekomu napísali som pro, hrával som s ním, poznám ho. 4 ľudia by napísali proti z dôvodu povedzme že zlého chovania, cheatingu, nízkej aktivite, čo by bola v skutočnosti pravda. To znamená, že by sa mu mali dať automaticky práva za to, že väčšina vyjadrení bola kladná?

  8. #23

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Nikdy celkovým počtom = branie ohľadu na nie úplne každé vyjadrenie v žiadosti. Našťastie sú tu ešte ľudia, ktorí majú veľa krát čo k tomu nestranne povedať a to je dobré.

    Príklad: 7 ľudia by niekomu napísali som pro, hrával som s ním, poznám ho. 4 ľudia by napísali proti z dôvodu povedzme že zlého chovania, cheatingu, nízkej aktivite, čo by bola v skutočnosti pravda. To znamená, že by sa mu mali dať automaticky práva za to, že väčšina vyjadrení bola kladná?
    Jsem si jisty, ze jsi pochopil, co tim myslim, protoze nejsi blbej a od tebe tuhle jako vzdycky korektni odpoved absolutne neberu, protoze sam vis, ze ten priklad je smesny a ja to vim taky.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Ikeu znám možná tak z forka podle nicku, ale tohle mě z principu pěkně triggeruje
    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Pri konečnom rozhodnutí u žiadostí sa nikdy nedá riadiť celkovým počtom kladných a negatívnych hodnotení od adminov, keďže častokrát je väčšina vyjadrení neobjektívnych (hlavne pokiaľ sa jedná o kladné názory).
    To je pravda, ale případ tohohle to není, dole jsem ti projel ty vaše objektivní proti a napsal jsem důvod, proč dostával pro objektivně.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Všetky dôvody zamietnutia sa neuvádzajú, aj v záujme žiadateľa. Ak sa to zamietlo, nešlo o nejaký nenávistný prejav a vzájomný spor, ale bolo tam pochopiteľne viacero poťažkávajúcich okolností.
    Bylo by na místě napsat ty vaše další důvody, který, nalijme si čistého vína, neexistujou. Proto se sem Burák nevyjádří, určitě mu aspoň trochu dochází, že to posral, jen si to nepřizná, pan dokonalý. Ale jestli k tomu teda má opravdu Burák DOBREJ důvod, tak šup sem s ním, každej si ho určitě rád vyslechne. Jestli ten imaginární důvod znáš, tak by nebylo od věci, kdyby si ho sem napsal, naopak.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Nikdy celkovým počtom = branie ohľadu na nie úplne každé vyjadrenie v žiadosti. Našťastie sú tu ešte ľudia, ktorí majú veľa krát čo k tomu nestranne povedať a to je dobré.

    Príklad: 7 ľudia by niekomu napísali som pro, hrával som s ním, poznám ho. 4 ľudia by napísali proti z dôvodu povedzme že zlého chovania, cheatingu, nízkej aktivite, čo by bola v skutočnosti pravda. To znamená, že by sa mu mali dať automaticky práva za to, že väčšina vyjadrení bola kladná?
    Jj, protože Ikea dostával proti za špatný chování, cheating a nízký aktivitě, správně. Tak si pojďme projet ty "proti"
    1. Fellow - proti, protože chce, aby spešla měl někdo jinej, co ho nikdy neměl, než aby ho měl člověk, co je už jako spešl osvědčenej. To je určitě objektivní a logický :D tenhle šulin dal proti dokonce podruhý jenom kvůli tomu, že chtěl Ikea už vyřídit tu formalitu, což by navrácení spešla měla bejt. Evidentně mu od prvního proti odumřelo pár mozkových buněk, i když jich už moc na odumírání nebylo a svým, již podprůměrným, intelektem klesl až na úroveň mořskýho šneka
    2. Nějakej čert - proti, protože ho nezná, takže o něm vlastně vůbec nic neví, ale stejně napíše takový hovno, opět objektivní a logický :D
    3. Grakon - k tomu se ani nechci vyjadřovat :D jedinej důvod - "naléhání", objektivní :D
    Burak - Trochu parafrázuju "Bumpuješ si to tady jak idiot a já jsem tady náborář a pán světa, co si mastí ego až do vesmíru na mrtvý hře a portálu. Sice si byl spešl a osvědčil ses, takže bys to měl okamžitě dostat, ale jseš nedočkavej, takže táhni." jo btw, Buráku, to, co si tam napsal.. "Spešla už jsi dávno mohl mít", to si lžeš i sám sobě vzhledem k tomu, jak rychle to řešíš :D
    K těm pro - lidi mu dávali pro, protože ho znaj, ano, to není extra důvod mu dát pro. Ale hlavní důvod, proč dostával pro, byl ten, že už tady spešloval a spešloval evidentně dobře, tím pádem nemá co dál prokazovat. To akorát vy si musíte hrát na nějaký autority (který mimochodem nejste), kterým je u prdele, co maj k tomu co všichni říct, hlavně že to je podle vašich představ a špatnýho úsudku :)
    Jo a nemyslim si, že jste tak za vodou, abyste si mohli dovolit posílat tyhle kandidáty do prdele, ještě k tomu za takovou neobjektivní blbost. Tenhle člověk by vám určitě pomoh a byl by jenom k dobru, sebrat to jde hned.
    Čest práci

    E.: Jo a jestli jsem nějaký proti přejel tak sry
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  10. #25

    Re: Jak se stát spešlem?

    Vzhledem k tomu, že jsme se co se týče spešlů před nějakou dobou dohodli, jak to bude s nima fungovat a že dát někomu možnost býti spešlem, je jako mu dát free vstupenku do AT v pozdějších časech, bral jsem Ikeovu žádost automaticky jako žádost o práva a proto jsem nastavil laťku víc vysoko. Proto se mi nelíbila jeho nedočkavost. Kdyby kterýkoliv jiný žádatatel z jiného módu předvedl to samé, co Ikea ve své žádosti, tak to má taky locknuté. O tom už jsem ale víc psal v JB AF, kde jsem to více rozvedl.

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Já na to čekal půl roku :(
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  12. #27

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Gustafo Zobrazit příspěvky
    Já na to čekal půl roku :(
    Myslis ani ne 4 mesice s tim, ze te nikdo neznal? Ja fakt seru, jak jste tady nekteri naprosto vylizani :D
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Myslis ani ne 4 mesice s tim, ze te nikdo neznal? Ja fakt seru, jak jste tady nekteri naprosto vylizani :D
    Na tom nemění nic to, že nedostane spešla během týdne a bude pindat, že ho ještě nemá :ddd Každý si čekal, i když už to jednou někdo měl, tak nevím co tu jedeš. nh
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  14. #29

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    Citovat Původně založeno Gustafo Zobrazit příspěvky
    Na tom nemění nic to, že nedostane spešla během týdne a bude pindat, že ho ještě nemá :ddd Každý si čekal, i když už to jednou někdo měl, tak nevím co tu jedeš. nh
    Vyjmenuj prosim byvale adminy a spesly, kteri slozili prava a po nejakem case je chteli zpet, co museli pres mesic cekat. A snaz se, zatim ti alespon casove udaje moc nejdou, ale neboj, i to se muzes casem naucit :)
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  15. #30
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Jak se stát spešlem?

    No nic no, opět jsem si rozšířil obzory o tom, jak moc můžou být lidi hloupí. Spešla si nechte, já už sem přispívat nehodlám.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •