Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o práva na JB.

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Blaziik
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Teplice
    Příspěvky
    4

    Žádost o práva na JB.

    Zdravím,rád bych požádal o práva na JailBreak.

    Nějakou dobu jsem nad tím přemýšlel a konečně jsem se rozhodl zažádat.

    Něco o mě ve zkratce:Moje pravé jmeno je Tomáš.Je mi 16 let.4 roky jsem vyrustal v Madarském Nogradu.Od 5 let žiju na severu Čech nedaleko od Ustí nad Labem.
    Prvním rokem se vyučuji strojním mechanikem.Mimo toho se také věnuji už 3tím rokem amaterskému boxu,kde jsem dokazal obhajit titul MČR.Snažim se k lidem chovat tak jako oni se chovají ke mě.Jsem podle sebe vtipný,milý člověk který je občas ukecaný.

    Já a CSKO: Csko hraju necelé 3 rok.Kvuli poruše PC jsem si musel dát pauzu cca. 3-4 měsíce.
    Hrával jsem tu za jiný nickname.Nehraju ani jsem nehral na jiným portalu než na Kotelně,protože je tu super komunita až na některé hrače.
    Kvuli nedostatkum financi jsem si nemohl dovolit originalní cs,takže jsem musel hrat za nonsteam až ted o prazdninach jsem si díky brigádě mohl pořídit origo...za což jsem velmi rád.Na CSKU travim vetšinu času.Přes víkend jsem tu od rána až do noci.Pořád hraju na JB,protože tam zažiju tu nejvetši srandu,ale nekdy jdu i na bhop abych si ho trochu potrénoval.Na Csku mě mužete najit pod přezdívkou: ۵ᴮᶩᵃᶻᶻᶤᶤᵏ۵

    Proč žádam?: Skoro každý den se potkavám s hrači kteří nemají mik,a když už ho mají tak neznají pravidla nebo taky že davají fk,mfk kvuli neznalosti pravidel.Čas od času se potkavam s hrači kteři mají MultiHack,apod....
    Nejčastěji ráno,kdy někteří admini spí nebo jsou v praci,škole....Jak už jsem zminoval,jsem tu skoro celý den.A rád bych pomohl portálu udržovat pořádek.
    Na forum jsem ještě nic nehlásil.Nejčastěji hlasim přes "!" nebo pišu pm aktivním adminum/spešlum.Dema točim když je to něco horšího jako MH,AB,WH atd... Nebo když nedojde admin.Budu se snažit co nejvic pomoct.

    STEAM ID: STEAM_0:0:445991867

    Budu rád za každou odpověd. S pozdravem Blejziik
    Naposledy upraveno Blaziik; 29-10-18 v 02:08.

  2. #2

    Re: Žádost o práva na JB.

    Ahoj. Nesplňuješ podmínky pro přijetí. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=256021

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Blaziik
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Teplice
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Re: Žádost o práva na JB.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Nesplňuješ podmínky pro přijetí. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=256021
    Myslel jsem že když někdo zakoupí originálni csko tak bude mít čistý rejstřik.
    Děkuju za odpověd.

  4. #4

    Re: Žádost o práva na JB.

    Počítají se i bany na dřívějších herních účtech. Zakoupení první Steam verze se počítá pouze jako druhá šance, jak hrát na našich serverech.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Blaziik
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Teplice
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Re: Žádost o práva na JB.

    Dobře.Ja myslel že to je tak jak jsem psal.
    Tak snad někdy jindy.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost o práva na JB.

    ahoj
    Ani ne 3 měsíce stará perma .. Rozhodně NE
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  7. #7
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žádost o práva na JB.

    A ty jsi co za pokemona ? (jasný PROTI)

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951

    Odpověď: Žádost o práva na JB.

    Ahoj, příjmutí není možné.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •