Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Bug s bonusy + notes

  1. #1

    Bug s bonusy + notes

    Zdarec, dneska jsem přišel na server a hrál verydairyman se svým sniperem na levelu 150. Bonus měl aktivní, vybral si kondici. Tak postupně z 10 hráčů byli 3, využil jsem toho tedy, zeptal se, a prý měl 475 kondice (nějakých 71,60 %). Samo sebou si pak dal jinou class, ale kondice mu zůstala. Vím, je to tu hodně diskutované téma, ale nemělo by se s tím něco dělat? Buď to nějak opravit, pozměnit bonusy,... Například nedávat jako bonusy statistiky, ale o 10 % větší ubírání, o 10 % hp víc, o 10 % rychlejší běh, etc. Otázka tedy padá nejspíše na Kotla, jestli to nedokáže nějak změnit. Nefungovalo by to s těma %?
    Druhá věc je notes, byla tady nějaká hlasovačka ohledně snížení dropu itemu „kapitánův notes“, která dopadla v poměru hlasů 19:13 pro ano, přičemž je anketa aktivní už přes půl roku. Budou se z toho vodit nějaké závěry, nebo to je anketa for fun?
    V odkazu posílám nějaký ukázky toho, jak to vypadá, když máte jako bonus kondici a nabugujete si ji.
    Díky, Golden


    http://leteckaposta.cz/346107505
    Naposledy upraveno TheGoldenOne; 04-11-18 v 14:59.

  2. #2

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    Ještě mě dnes napadlo, že by se mohl notes snížit z maximálního notesu 5 na notes 3. I se sníženým dropratem. Když má někdo notes 3, i tak je to dost OP, protože commando ho zabije až na třetí ránu, sniper jakbysmet. S notesem 4 je to pak stejné. A notes 5, o tom se nebudeme bavit, než dá commando 4 rány nožem, to si enemy stihne zapálit cígo, načepovat hladinku piva a přebít dvacetkrát svoji m249.
    Byl bych rád, kdybyste si to přečetli a na serveru o tom dali lidem tušení, aby se třeba vyjádřili. Vaše vyjádření je taktéž vítáno.
    Golden

  3. #3

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    Už dávno podobné veci navrhujem, ale je to ako hovoriť do prázdna.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    Ahm co tu mam napsat mam se nervnout pic. naco mam comando 150 a frajer my utece ??? ze snipem proc kotel vyres to prosim to nejde naco si udelal class comando aby my vsici utikaly ????? ja nedostihnu borca s classem co ma jen nuz ??????

    Golden ma pravdu max nts 3 ne 5
    Naposledy upraveno Samco; 03-11-18 v 23:41. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  5. #5

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    Citovat Původně založeno Bukowa1388 Zobrazit příspěvky
    Ahm co tu mam napsat mam se nervnout pic. naco mam comando 150 a frajer my utece ??? ze snipem proc kotel vyres to prosim to nejde naco si udelal class comando aby my vsici utikaly ????? ja nedostihnu borca s classem co ma jen nuz ??????

    Golden ma pravdu max nts 3 ne 5
    Nerozumiem reči tvojho kmeňa. Skús to prosím znova.

    E: Ide o to že sniper má vyššiu rýchlosť ako comando?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #6

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    Ide o to, že reset tam nebol už vyše roka, ak nie viac. Každý kto tam hrá aktívne má na účte 2-3 150ky a tí ostatní už majú tiež minimálne aspoň jednu 150ku. Takže každý tam využíva bonusy, ktoré sa bugujú. Niekto to robí vedome, iní o tom ani nemusia vedieť stačí, že dropujú tie správne itemy a buguje sa to automaticky. Pričom sa to priratáva donekonečna. Takže týmto spôsobom sa vie do*eb*ť celá hra. Potom sa ani nečudujem, že to tam tie low levely nebaví hrať. Takisto aj pri zmene klasy ten bonus ostáva.
    Takisto aj notes, po 3 kolách ho má každý druhý hráč a hneď lvl 4 alebo 5 a zas je celá hra v háji. Určite by bolo čo meniť a naprávať. Stále sa na to upozorňuje, kompetentní o tom vedia ale ako píše Indian0, hádžeme hrach o stenu.

  7. #7

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    To s tím bugem se řešilo a i ostatní věci a myslím, že tam i někdo psal, že se to má řešit na nový rok...
    Notes bych klidně nechal.. nemám problém, že má někdo nts 5 a ten tam spíše je hlavně kvůli menším lvlům, aby něco zahráli a někdo navrhoval, že by se drop ntsu snižoval podle lvlu, což byl dobrý nápad (můj názor), když máš nts 3, tak ten low lvl hned dostane 5-6 hitů a je -.
    Naposledy upraveno Maniac25; 16-11-18 v 16:45.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    21

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    Absolútny súhlas s tým notesom. Maximálne by som dal notes 3 alebo to vymysliet tak aby sa notes 1-5 mohol hrat napríklad iba do lvlu 100. Ale všetko má Kotel v rukách :) budeme sa spoliehat , s pozdravom fokz

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    Maniac, mám pocit že to s tím ntsem jsem navrhoval kdysi já, nejsem si jistý, ale několik měsíců to už bude, to bylo ještě když jsem aktivně hrál. Jinak co se týče ntsu tak se podle mně dá nějak hrát i proti 5, ale to je čistě můj názor jenom. Sniper dá hs a je po ntsu, comando může vzít dgl a nahitovat. Jinak je cod taky teamová hra, né sólo, to si myslím že mluví za vše.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Bug s bonusy + notes

    Ten notes tu navrhovalo vícero lidí, ale znáte kotelnu, stejně se s tím nic udělá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •