Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 64

Téma: práva na GunGame servery

  1. #1
    sweet bitches
    Guest

    práva na GunGame servery

    Ahoj, Jmenuji se Adriana a chtěla bych touto cestou poprosit o práva na Gungame servery, jsem tam víc jak v práci :D jinak je mi 18 za pár dnů mi bude 19 nejvíce času věnuju právě hraní cska pracuju pro škodovku jako půl národa. děkuji za odpovědi ať už pro nebo proti :)





    STEAM_0:0:423168635

  2. #2

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Hlásiš niekomu ? Ako dlho hráš csko? Nick in-game a steam profil? (Nechce sa mi to na mobile hľadať, dik)

    E: videl som že si si ma pridala na steam. Kľudne mi hlas a keď uvidím, že vieš tak nebudem proti :)
    Naposledy upraveno Bager258; 06-11-18 v 15:01.

  3. #3
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Hlásiš niekomu ? Ako dlho hráš csko? Nick in-game a steam profil? (Nechce sa mi to na mobile hľadať, dik)






    ano hlásím docela často, chorykapitan, občas pelargosovi, pidda, seeya supermario a další, nick mám ten samej co tady akorat občas použiju jinej, jak dlouho? teď v kuse cca půl roku minimálně. Counter-Strike
    60.0 hodin za poslední dva týdny / 176 hodin celkem. mám novej steam

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Dievca vidavam hrat aj d2, pani hlasenia su na tom ako?? za mna potvrdit nemozem bohuzial ani jedno. Ada, mozno jemne upravit ten chl (nie je to zle, ale tych dmntov a kktov by si mohla vypustit do buducna)...zatial nedavam ani pre a ani proti...uvidim ako si na tom s tymi hlaseniami, aktivita tam je. Za mna zatial vsetko.

    e: tak chalani popotvrdzovali hlasenia, ziadost zrejme bude nejaku "chvilu" otvorena a budeme mat priestor sledovat ten chl ig. Drz aktivitu, nepolavuj v hlaseniach a videl by som to pozitivne.
    Naposledy upraveno hanba mi; 06-11-18 v 21:15.

  5. #5

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Mám na steame. Aktivita super, stretávam často, sem-tam mi hlási na steam, všetko bnd. Takže všetko v pohode, len ako píše zoli, chcelo by to trochu zlepšiť vyjadrovanie, resp. vedieť zachovať chladnú hlavu (už bol za to jeden baník) a bude to úplne super.

  6. #6
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Mám na steame. Aktivita super, stretávam často, sem-tam mi hlási na steam, všetko bnd. Takže všetko v pohode, len ako píše zoli, chcelo by to trochu zlepšiť vyjadrovanie, resp. vedieť zachovať chladnú hlavu (už bol za to jeden baník) a bude to úplne super.





    pracuju na tom, pracuju na svojem vyjádřocání, stydím se za to. sám víš že holka to nemaá jednoduché ikdyž to není omluva.

  7. #7

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Zdárek, potvrzuju hromadu hlášení na Steamu

  8. #8
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: práva na GunGame servery

    hlášení od ní dostávám každej den. zlepši chatlog a jinak nevidim důvod, proč bys ty práva nemohla dostat
    Spoiler Spoiler:

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    582

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Jop, taky mi hlásí na steamu. Ve hře ji potkávám často, aktivita super. No v tom chatlogu, co jsem nakoukl, tak by určitě chtělo se vyvarovat některých slovíček a různých připomínek. Když se to zlepší, tak ty práva jsou reálný.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Na GG skoro nechodia admini (okrem seba som tam stretol 1 za rok), tazke ano.
    Aktivita ++
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  11. #11

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Ahoj hlášení tam je ale mám problém nejsem si jistý jestli jsi opravdu holka jestli ano omlouvám se jestli jsi kluk tak by ses měl jít léčit a jsem určitě proti, jedině jak to můžeš dokázat je komunikace jestli je to pro tebe tak velký problém tak to sorry ale nemáš co v Admin týmu dělat to za prvé a za druhé ten chatlog je taky strašný ale pořád mě vrtá hlavou proč nechceš mluvit jak psal admin seeya je to divné tady něco ze steamu krátce .
    [Yesterday, 23:39]
    akira3:
    kdy uvidím tvoje vyjádření? :D

    [Yesterday, 23:41]
    rEJKAc:
    Až name promluvíš ve hře

    [Yesterday, 23:42]
    akira3:
    nemam ts

    [Yesterday, 23:42]
    rEJKAc:
    ve hře

    [Yesterday, 23:43]
    akira3:
    a nemam sluchatka s mikrofonem :D teda mam ale jsou zabalene :D

    [Yesterday, 23:43]
    rEJKAc:
    jj urcite

    [Yesterday, 23:43]
    akira3:
    tak nic

    [Yesterday, 23:44]
    rEJKAc:
    stejně když dostaneš práva musíš na TS a domluvit se
    takže jestli chceš něco ojebat tak to nepůjde pokud je vše v pořádku tak jsem pro práva

    [Yesterday, 23:45]
    akira3:
    na čem se musím domlouvat? neni potreba se na nicem domlouvat

    [Yesterday, 23:46]
    rEJKAc:
    tak snad někdo ti musí vysvětlit věci kolem toho jak co používat atd...
    :D
    nemyslím sebe nějaký admin proste

    [Yesterday, 23:46]
    akira3:
    mě nemusí nikdo nic vysvětlovat nejsem blbá a s modem umim

    [Yesterday, 23:46]
    rEJKAc:
    ale budeš muset mluvit
    :D
    je to velký problém ? mluvit

    [Yesterday, 23:47]
    akira3:
    stydim se

    [Yesterday, 23:47]
    rEJKAc:
    urcite :D

    [Yesterday, 23:47]
    akira3:
    nikdy jsem nebyla ani na rande s někým koho neznam osobne :D
    neznáš mě, nesuď, pokud máš s něčím problém, máš se kde vyjádřit

    [Yesterday, 23:48]
    rEJKAc:
    ja nemam problém to ty máš problém :D
    Jako já nevěděl že to je takovéj velký problém napojit se na TS vysvětlit ti všechno atd... no vidím že to je asi velký problém

    [Yesterday, 23:51]
    akira3:
    já problém nemám to ty jsi asi ten problem, chceš mě prudit? najdi si někoho jineho na to nejsem na to zvědavá

    [Yesterday, 23:59]
    rEJKAc:
    já bych tě nikdy neprudil ale je to jedna z podmínek byt na ts a komunikovat

    úterý 6. listopadu 2018

    [0:06]
    akira3:
    není



    Tady jde jasně vidět že komunikovat nechceš asi se něčeho bojíš jak říkám jestli si kluk beru to jako podvod na nás adminy a jsem proti pokud jsi ta za kterou se vydáváš jsem PRO. + se omluvím. hezký den.
    Naposledy upraveno rEJKAc; 07-11-18 v 02:23.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Rejo ty si uchyl hh, ze ked chces prava, musis na TS a domluvit se ja sombol na TS tak 3x a som stale tu...berem to ako prank na fesandu a ne ako tvoju uchylacinu, lebo to by nebola najlepsia ukazka profesionality AT!

    e: grakon
    Naposledy upraveno hanba mi; 07-11-18 v 08:38.

  13. #13

    Re: práva na GunGame servery

    Zdravím. Žadatel není povinen vlastnit hlasové komunikační zařízení a není ani povinen uvádět své pravé pohlaví. Na správné spravování serveru je jedno, jaké má správce pohlaví a všechno se dá domluvit i textovou formou. Během jakéhokoliv pohovoru může žadatel komunikavat textovou formou zatímco druhý tou hlasovou.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 07-11-18 v 10:21.

  14. #14
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    zdravím. je mi líto že touto cestou musím reagovat na Rejkacovo obvinění. bohužel sám by se měl podívat na sebe jakým stylem odvádí svoji práci admina, určitě se najde nějaké demo kde je vidět že rejkac na to co má dělat kašle, při hraní na serveru byl Admin Rejkac přítomen když tam byl cheater, nic neudělal bylo mu to jedno, musela jsem já napsat nejmenovanému adminovi aby situaci vyřešil. nechci nikoho napadat nebo někoho urážet a už vůbec někomu škodit že svoji práci dělá špatně ale nejdříve by se měl podívat sám na sebe a pak soudit druhý, a až budu chtít jít na TS ty určitě nebudeš ten který můj hlas uslyší. pokud tento text nějak bude vadit prosím smažte ho a omlouvám se za tuhle reakci.

  15. #15

    Odpověď: práva na GunGame servery

    No jasné v pohodě však hlášení má s tím souhlasím ale pokud se někdo vydává za holku a je kluk tak to mě přijde hodně divné a kdo ví co čekat od takového člověka zneužití práv atd.. ale ok jako myslím si že by šanci dostat měl/a jen zlepšit ten slovník a určitě bych ti šanci dal . takže pokud slíbíš že se začneš chovat slušně tak jsem PRO.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •