Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    13

    jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    Vypis z konzole:


    BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
    Server # 2
    Invalid file type...skipping download of ../ChangerSteamByOstrog.dll
    Error: server failed to transmit file 'sprites/weapon_sg1800.txt'
    jedna rana spi jak vrana se pripojil
    [ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 260904)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '133387'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < jedna rana spi jak vrana >
    [AMXBANS] Tvuj nick: jedna rana spi jak vrana
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1466469892
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1466469892
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.213.44.13
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.213.44.13
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < rEJKAc >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkon


    Poznamka:


    wallhack a aimbot mam stazeny. ale pouzivam ho z kamaradama na soukromich servrech nebo na lan party. na servru jsem je nemnel nikdy zaple.

  2. #2

    Odpověď: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    dostanu unban?

  4. #4

    Re: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    http://fd.csko.cz/upload/08-11-2018-...1-xtr15988.jpg




    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    omlouvám se za překlik omylem zaplý wallhack. ale bylo to při spactate nějak to neovlivnilo chod hry.

    pokud mi tedy nevyhovíte, tak tedy aspoň děkuji za ochotu. a mněl bych ještě dotaz? na tom screanu vidíte tu pomucku u zamnerovace? je to tolerantní? abych vedel pro příště. a pokud mám tedy ban nemuzu hrát i na rezervovaných servrech ze stranky www.kotelna.cz ?

    a nechápu tedy proč jste mně prvně nemohli upozonit kickem že mám zapnuté chaty
    Naposledy upraveno hofy; 08-11-18 v 14:43. Důvod: používej "UPRAVIT" - sloučeno

  6. #6

    Odpověď: Re: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    Citovat Původně založeno KomarCz Zobrazit příspěvky
    pokud mi tedy nevyhovíte, tak tedy aspoň děkuji za ochotu. a mněl bych ještě dotaz? na tom screanu vidíte tu pomucku u zamnerovace? je to tolerantní? abych vedel pro příště. a pokud mám tedy ban nemuzu hrát i na rezervovaných servrech ze stranky www.kotelna.cz ?
    Takže preklik u WH... :DÁno ten zameriavač vidíme a je to pomôcka pre AB takže dostaneš za to všade ban keďže je to AB... a keď si rezervuješ server s kamarátmi tak tam hraj.

    Citovat Původně založeno KomarCz Zobrazit příspěvky
    a nechápu tedy proč jste mně prvně nemohli upozonit kickem že mám zapnuté chaty
    V pravidlách je, že nemáš cheatovať, my ťa nebudeme upozorňovať.

    Citovat Původně založeno KomarCz Zobrazit příspěvky
    omlouvám se za překlik omylem zaplý wallhack. ale bylo to při spactate nějak to neovlivnilo chod hry.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Re: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    ano překlik u wh když se dá zapnout pouhým kliknutím na tlačítko f2... takže překlik je možný uplně normálně. a opakuji že nechtěně zaplý wh byl ve spactate modu... takže neovlivnil chod hry.

  8. #8

    Re: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    Všechny potřebné informace máš v příspěvku č. 4. Tím je taky tato žádost vyřešena, a tak není třeba v této diskuzi pokračovat.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    jsou tu opravdu tolerantní a chápaví admini -_- jediný s kým se tu dá normálně komunikovat je Pelargos tímto dekuji za váš čas. Trocha chuť do toho to řešit? není... absolutně jste si ani nepřečetli a nezaptali jste se mně na nejaké podrobnosti k tomu. to je přístup -_- naschledanou

    tady de i vidět jak vám jde jen o peníze. i kdybych byl velký cheater a chaetoval při hře což sem já nebyl já chatoval nechtěně ve spactate modu tak by ste mu za to že zaplatí a koupí si hru tak může v pohodě hrát dál že?
    Naposledy upraveno hofy; 08-11-18 v 14:44. Důvod: používej "UPRAVIT" - sloučeno

  10. #10

    Odpověď: Re: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    Citovat Původně založeno KomarCz Zobrazit příspěvky
    jsou tu opravdu tolerantní a chápaví admini -_- jediný s kým se tu dá normálně komunikovat je Pelargos tímto dekuji za váš čas. Trocha chuť do toho to řešit? není... absolutně jste si ani nepřečetli a nezaptali jste se mně na nejaké podrobnosti k tomu. to je přístup -_- naschledanou
    Načo by sme sa ta pýtali podrobnosti. Ak už to WH máš tak prečo by si ho nevyužíval? Všetko napísal Grakon toto sa môže locknut.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Re: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    neviužíval bych ho protože chci hrát poctivě a užít si tu hru... ale když se stane omyl... naštěstí ve spactate modu. tak to nechapete. ano mam to stazene ale zapinam to jen s kamaradama na rezervovanych serverech nebo na lan party... doufám že si to přečte někdo tolerantní a chápaví a mohlo by tu dojít aspoň ke skracení. ano přiznávám udělal jsem chybu nechtěně jsem zapnul něco co jsem nemněl a nechtěl.
    Naposledy upraveno KomarCz; 08-11-18 v 12:46.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    Podle mě je potřeba se s obajobou hráče nějak vypořádat. Předložený důkaz (zapnutý wallhack ve spectu) nenaplňuje materiální aspekt porušení pravidel, protože stejný pohled by měl i se zakoupeným VIP. Během dnešní hry bylo pořízeno 6 screenshotů při hře a 1 při spectu, wallhack byl pouze na screenshotu ze spectu, což tvrzení hráče potvrzuje. Zkusím zkouknout HLTV.

    Citovat Původně založeno KomarCz Zobrazit příspěvky
    a mněl bych ještě dotaz? na tom screanu vidíte tu pomucku u zamnerovace? je to tolerantní? abych vedel pro příště.
    Používat bys to neměl, ale zatím se to řeší maximálně domluvou.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    dekuji moc jsem moc rád že se tu našel někdo ochoten to řešit

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    27049-1811080926-de_dust2.zip
    Můžeš nějak vysvětlit tu střelbu v 47:34?

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: jedna rana spi jak vrana --> rEJKAc

    promin nejsem nejak moc zručný na pc… jak si mam to video spustit?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •