Zdravím fórko.

Včera mi přišlo PCčko ze servisu, a po nainstalování cska jsem narazil na několik problémů...

Například že když spustím csko na fullscreen, tak se neustále dívám nahoru, můžu se dívat pouze doleva a doprava. Našel jsem takový rituál jak to obejít, stačí předtím než csko spustím nastavit rozlišení monitoru na 800x600, spustit csko, alt+tab, nastavit rozlišení zpět na 1920x1080... Pak to funguje. Ale tento rituál je otravný, a ještě otravnější, protože jakmile otevřu nastavení, a kliknu na "ok", tak se mi hra bezdůvodně restartuje. Děje se mi to i tehdy, když v nastavení absolutně nic nezměním (Hra nemá důvod se restartovat, pochopil bych ,když bych změnil render nebo rozlišení...) Říkám, dá se to obejít, ale dělat ten rituál pokaždé, když si chci např. změnit nick, crosshair, sprej, klávesy... Tak je to otravné.

Co všechno jsem zkoušel:
-Ověření integrity souborů hry
-Re-install cska
-Re-install steamu
-Smazat složku Valve, která se nacházi v registru (to mi smaže veškeré Counter-Strike nastavení, a nastaví mi defaultní nastavení)

Nic nepomohlo. Tak jsem tu, a ptám se vás. Když někdo pošle funkční radu, jsem ochoten poslat nějaký trash skin do cska, jako projev vděku.

Peace.