Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: shine --> Darongodx

  1. #1

    shine --> Darongodx

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 261216)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'cheating obchadzanie'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < shine >
    [AMXBANS] Tvuj nick: shine
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:452536213
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:452536213
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 79.141.244.237
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 79.141.244.237
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < (1)Player >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust_castle)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    ccc
    ban je out , city nemam nevim co dal
    nechci aby to tu bylo 30 dni tak tady je demo : http://leteckaposta.cz/795027997

    Popis z dema [ POV ]

    Za furiny si skacu sbj o kterym vetsina lidi nevi ze existuje a nemam ani nejakej boost , show keys misstakes taky nevidim a strafuju normalne .. peace

    E:232525 kdyby někdo chtěl demo z turnaje kde mám i screen fps np np btw nechápu co přesně mám a myslím že z banu to taky nejde pochopit



    Natočil jsem si tady můj 10aa bhop , 10aa hraju krátce ale mám pocit že to po mě nekdo bude chtít

    Mapa : Nz_gay [ mapa na sbj , přesne to co jsem dělal za furieny ]

    Demo : http://leteckaposta.cz/887376084

    1) Demo - Rozehra
    2) Demo - natočil jsem vám ten první jump , ta mapa stejně o ničem jiném není...

    Mapa : Nz_sbhops
    1) Demo - Docela dlouhe něco mi tam dělalo problém xd
    http://leteckaposta.cz/953325650


    Nudím se takže natočím víc map, klidně mi napište co mám přeskakat nebudu tady na to čekat 30dní , darone ty magore :rage:
    Naposledy upraveno trixppin; 14-11-18 v 07:15.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: shine --> (1)Player

    Ban máš i za obcházení. Dostal jsi tu někdy ban za cheaty?

  3. #3

    Odpověď: shine --> (1)Player

    cc jj dostal jsem ban a vsak uz je tomu rok
    ten ban byl stejne trash a za me neopravneny atd atd

    ale ptal jsem se admina jestli uz muzu hrat, on rekl : JO MUZES.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: shine --> (1)Player


  5. #5

    Odpověď: shine --> (1)Player

    mohl bych tu psat strasny pohadky jak to nejsem ja , ze mi malej bracha stahl openg co xdddd

    ale ne pojdme si rict pravdu , v te dobe jsem mel neopravnenej ban tady a nemel jsem po skole moc co delat tak sem stahl opengl do NS , a sel jsem trollit game sites , protoze oni vam sem posilali taky debilky , a nebudeme si tu lhat.....

    jednou byl jejich server full a ja se nudil ale mel sem furt aktivni IP ban na kotelne, ale i tak sem joinul server ( neobchazel jsem proste me to pripojilo, ip je ta stejna...) byl jsem mad na muj neopravnenej ban a vedel sem ze mi za chvilku stejne prileti ban za "obchazeni" tak jsem to nechal zapnuty , parkat sem zajebal pres zed admina ... bylo mi to jedno , vedel jsem , ze tady je na NSku screen ,
    a ze mi ho hned udela , co jsem cekal stalo se.




    ale to byl ban na nonsteamu ffs
    pak sem cekal az mi vyprsi muj ban a zacal hrat az 2 mesice po vyprseni..


    thats all

  6. #6

    Re: shine --> (1)Player

    Ahoj. Kdyby se jednalo pouze o obcházení původního banu, o kterém tvrdíš, že je neoprávněný, tak by se i dalo uvažovat o UB. Jenže ty jsi nejen obcházel, ale ještě k tomu cheatoval, což jak jsi teď sám přiznal, je pravda. Ikdyby se nějakým způsobem dokázalo, že ten první ban byl neoprávněný, UB bys stejně nedostal, protože máš aktivní oprávněný ban za cheating na ns. Tedy v tomto případě UB není možné.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-11-18 v 10:32.

  7. #7

    Odpověď: shine --> (1)Player

    kamo cos to napsal jebe ti???

    tady se nejedna o predchozi ban ten uz je davno clear uplynul mu rok takze sem zase mohl hrat , a k tomuhle banu za cheating se nepriznavam , naopak , natocil jsem vam i dema z lan.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    589

    Odpověď: shine --> (1)Player

    Porad ale obchazis ten ban z NS.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  9. #9

    Odpověď: shine --> (1)Player

    ne , koupil jsem si originalni hru.

  10. #10

    Odpověď: shine --> (1)Player

    Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?
    Nemám originální hru: Počkejte rok od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení nebo si pořiďte originální hru, se kterou se připojíte. Zakoupit ji můžete v oficiálním Steam obchodě nebo od oficiálního Českého prodejce herních klíčů (možnost sms platby).
    Mám originální hru: Pokud jste cheatovali na originální hře, je nutné počkat na uplynutí jednoho roku od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení.


    necheatoval jsem na originalni hre ale na nsku , koupil jsem si originalni hru


    nic neobchazim

  11. #11

    Re: shine --> (1)Player

    Ten původní ban, který ti již vypršel a o kterém píšeš, že byl neoprávněný, je tento? http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=230990

  12. #12

    Odpověď: shine --> (1)Player

    jo lisaku to je on
    a uz vyprsel to sam vidis

  13. #13

    Re: shine --> (1)Player

    No, ale tohle je ban, který jsi dostal na jiné originální verzi hry. Tento ban vypršel 8.7.2018. Před vypršením tohoto banu jsi ještě dostal ban za cheating na ns dne 17.6.2018. Teď sis koupil další Steam. Je pravda, že když dostaneš ban za cheating na ns a následně si koupíš originální verzi hry, tak máš druhou šanci. Problém je v tom, že ty už jsi před banem na ns originální verzi měl a hrál jsi na našich serverech, což znamená, že ta druhá šance pro tebe neplatí.

  14. #14

    Odpověď: Re: shine --> (1)Player

    jo byl sem na serveru 30 minut , ale to neni muj problem ze se tam pripojim kdyz uz jsem byl banned , to je vase hra... JA NEOBCHAZEL.

    vyprsel mi neopravneny ban , na ns jsem se pripojil vasi chybou , dostal jsem ban = ban na NS = Nova originalni hra , muzu hrat.

  15. #15

    Re: shine --> (1)Player

    Důvodem, proč ses mohl připojit na ns, byl ten, že ten první a podle tebe neoprávněný ban byl dán na Steam ID, nikoliv na IP. Když ses připojil na non-steam verzi, tak jsi měl jiné Steam ID a tak tě to neodpojilo od serveru. To už je ale vedlejší. Měl jsi ban na originální hře a ten jsi obešel na ns. Ale to není ten skutečný problém, proč ti nemůžeme dát UB. Problém je v tom, že jsi na tom ns i cheatoval.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •