Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: [ čakanie na admina ] Zneužívání Práv - medvidekteddy

  1. #16

    Re: Odpověď: [ čakanie na admina ] Zneužívání Práv - medvidekteddy

    Citovat Původně založeno znedlob Zobrazit příspěvky
    Sice jako admin mám ještě dudlík, ale pokud to dotyčnému hráči nevadí a dokonce to chce, neměl by to snad být problém. Něco jiného je, pokud tím hráč získá nějakou výhodu oproti ostatním. V případě, že hráč s grabem nesouhlasil a byl zabit bezdůvodně, tak je to samozřejmě špatně. Raději to uzavřete nebo tady ještě někdo něco na sebe práskne.
    Problém je v tom, že grabován byl hráč, který to jednak nijak nevyžadoval a jednak u něj nebyl důvod ho tím zabíjet. Grab požadoval jen jednou druhý hráč a to jest ten, který tento thread založil. Na serveru byl ještě třetí hráč, který dával najevo nespokojenost s vizitkou AT na serveru, když to bezdůvodné grabování viděl.

  2. #17

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Zneužívání Práv - medvidekteddy

    V tom případě je to špatně. Ale tohle si vyřešte spíš v AF.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Zneužívání Práv - medvidekteddy

    Knife sice není moje sekce, ale myslím, že k tomuhle má právo se vyjádřit kdokoliv.


    Nechci tu z toho zase dělat nějákou kovbojku, ale myslím si, že by nebylo úplně od věci, kdyby na steamu, kde jsou uděleny práva hrál pouze Teddy a né jeho brat. Koneckonců práva si dostal ty, ne on. Ať si hraje na NS nebo tak, tohle "půjčování" steamu si myslím, že není úplně dobrá věc. A v podstatě ani nevím jestli se tam dostal náhodou nebo tak. Když jednou tvrdíš, že jsi se zapomněl odhlásit a v 2. postu napíšeš, že jsi ho nechal zahrát. Je mi to vcelku pumpička jak to je. Jen by bylo fajn to, aby se to neopakovalo.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Zneužívání Práv - medvidekteddy

    Stát se může, ale jak může 11 letý bratr přijít na to, že máš možnost grabu a na které klávese/tlačítku, to máš nabindované.

    Možná jsem v tomhle naivní, ale nechápu, proč tvůj bratr hraje na tvém streamu, kde máš práva.

  5. #20
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Zneužívání Práv - medvidekteddy

    Na Steam účet s právy samozřejmě nikomu jinému nepatří přístup. Lze pochopit, že se člověk jednou zapomene odhlásit, ale pokud jsi na PC maximálně 2 hodiny měsíčně, tak na něm musí bratr hrát častěji než ty.

    Citovat Původně založeno medvidekteddy Zobrazit příspěvky
    Indiáno řeknu ti to takhle, já nemám vůbec čas. Na Pc jsem 3x za týden a to pouze 10 minut.

  6. #21
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Zneužívání Práv - medvidekteddy

    Admin bol dôkladne poučený a boli voči nemu vyvodené dôsledky. Týmto sa ešte raz ospravedlňujeme za nepríjemnosti a pevne veríme, že k opätovnej situácií už nepríde a to zo strany žiadneho admina.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •